Yamuna

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: stepetra, Módosítva: 2020. december 28.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"A tested vágyát kevertük ebbe a vajba. A hárssal, a csurgatott mézzel és az olajokkal dúsítva tökéletes választás számodra, mert a tavaszi virágzás illatát fogod magad után húzni, mellyel olyan vonzó leszel, mint a tavaszi szellő."

krenat

2019. március 6.

A hárs a világon a legjobb illat számomra, alig vártam, hogy kipróbálhassam ezt. Hááát... az eddigi véleményeket olvasva fogalmam sincs, az enyémmel mi történhetett, de kb. olyan szaga van, mint amibe belehugyozott valaki. Elnézést a vulgáris kifejezésért, de a szebb szavak nem írják le kellően, mit éreztem, mikor kinyitottam a tégelyt! Egyből kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

llitrim

2018. június 2.

Sűrű az állaga, egy darabig kell masszírozni míg beszívja a bőröm. Télen szoktam inkább testvajat használni, akkor van szüksége a bőrömnek komolyabb hidratálásra. Arra szerintem ez a krém tökéletesen megfelel. Az illata szolid, de sokáig érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

blilla91

2017. június 18.

Ez egy csodaszer Nekem! Eredetileg nem ezért vettem, de mikor kezdett megint előjött a karomon az ekcémám, és a kimondottan erre való más kencéim csődöt mondtak, hát kínomban ezt is felkentem. Pár óra múlva nem akartam elhinni, de kezdett enyhülni a gyulladás, elmúlt a viszketés stb. Azóta ha érzem hogy kezdődik, mindig ehhez nyúlok, és így már a kezdetén elejét veszem, isteni, ez tényleg csodaszer! Mindig lesz belőle itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

dobolank

Korcsoport: >54
2017. május 26.

Szuper testvaj Annak elelnére, hogy zsíros, jól kenhető, jó a felszívódása, az illata elég tartós és virágos. Én sokkal jobban szeretem, mint a body shopos testvajakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 26.

wiiccaa

2017. február 18.

Nagyon finom, édes illata van. Sűrű és krémes. Hamar nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Nagyon finom, édes illata van. Sűrű és krémes. Hamar nagy kedvenc lett.

zalla

2017. február 8.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem ment. Először is az illata: a tégelyben még érezhető a hársfavirág (visszafogott, de kellemes), de felvitelkor már előtérbe kerül egy furcsa kellemetlen illat. Az állaga sűrű, de könnyen eldolgozható. Közepes-hosszab idő alatt szívódik be, de egy ilyen állagú terméknél szerintem ez teljesen természetes. A hidratáló hatása nem kiemelkedő. Ár-érték arányban emiatt szerintem nem kihagyhatatlan vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

ylexe

2017. január 23.

Kellemesen érdekes az illata, de amúgy semmi különös. Kissé nehezen eldolgozható a tömör állaga miatt, de semmiképp sem rossz termék, mert jól hidratál. UD: Sajnos felkenve büdi, műanyagos a szaga. Nem szeretős. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

estrella22

2016. november 11.

Kedvenc testvajam! Nagyon sűrű az állaga, nehezen szívódik be, én este hadználom. Isteni az illata és jól hidratál, két dobozt már elhasználtam belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 11.

Vattacukor1990

2016. június 11.

Szuper termék! Tápláló hatású és hamar beszívódik. Az illatán lehet érezni, hogy natúrkozmetikumról van szó, mégis nagyon kellemes és a használata után még sokáig érezni lehet. Sokat hezitáltam rajta, hogy névre szóló címkét kérjek a dobozára vagy az eredetit válasszam. Végül az eredeti lett, mert olyan kis aranyos. És milyen jó döntés volt! Azóta már megújították a csomagolást, ami kevésbé tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Katie

2016. január 31.

A tégelyben nagyon jó illatú, de magamra kenve fura szaga lesz. Mellesleg nagyon zsíros érzetű tőle a bőröm, és nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.