Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elizabett85, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az akné krém az ichtyol, szalicilsav, almasav és allantoin tartalmának köszönhetően kiválóan alkalmas a gyulladt bőr megnyugtatására, normalizálja a hámképzést, javítja a bőr autogén sterilizációját.

bella4

2015. december 11.

A lányom használja és szépen leszárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

A lányom használja és szépen leszárítja a pattanásokat.

elizabett85

2013. május 18.

Hát nem is tudom, mit írjak, annyira vegyesen vagyok erről a krémről, de az öt csillagot mégis megadom neki, mert a hatása fantasztikus.
Kizárólag éjszakára ajánlom, mert akármennyire is keveset használok a zsíros érzet sokáig megmarad, de reggelre lemattítja a bőrt. A pattanásokkal csodát tesz, leszárítja, lehámlasztja őket. A bőrhibákat csökkenti. Az összetevői lehetnének jobbak, de ez engem annyira nem érdekel. Az illata az ichtioltól elég kátrányos, aki ezt nem bírja annak nem ajánlom. Összességében én nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.