Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros

"Ha a fürdést egy kellemes élménnyel párosítanád, akkor használj Hársillatú Yamuna szappant, ami a méz és kurkuma antiszeptikus hatásával kiváló a hűvösebb időszakokban. Érett, különösen zsírosodásra hajlamos bőrtípus esetén ajánlott."

Pocoknyusz

2019. március 22.

Sajnos szárítja a bőröm, pedig alapvetően nem vagyok száríz típus, és nagy negatívum a pálmaolaj is. Az állaga, illata egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

krenat

2019. március 6.

A hárs illatának megszállottja vagyok, ezért rendeltem meg a szappant. Épp, hogy köszönőviszonyban van csak a valódi hárs illatával, ami bár részben nagy csalódás volt, egyben megkönnyebbülést is hozott: kizárólag vegán kozmetikumokat használok, ebben pedig van méz, de ennyi "áldozatot" még meghoztam volna a hárs oltárán. A nagyobb probléma, hogy minden szappanuk nagyrészt pálmaolajból készül, és bár végigböngésztem az egész honlapot, sehol nem volt feltüntetve, hogy ez honnan származik. Így gyakorlatilag garantálható, hogy nem fenntartható forrást használnak, és nem bőrápoló tulajdonságai, hanem olcsósága miatt döntöttek mellette (ez a szappan árán is egyértelműen látszik).
A szappan maga egyébként teljesen átlagos, hogy azért írjak a termékről is véleményt :) Nekem nem éri meg ilyen összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Cosza

2018. március 21.

Imádom az illatát!!! A tavaszt idézi, egy élmény ezzel fürdeni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Imádom az illatát!!! A tavaszt idézi, egy élmény ezzel fürdeni. :)

Coconutty

2017. augusztus 8.

Nagyon kedvelem ezt a szappant, leginkább a mennyei illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nagyon kedvelem ezt a szappant, leginkább a mennyei illata miatt.

Pöti

2015. július 27.

Hárs illat.. Imádom a hárs illatát. A szappan minőségre a szokásos Yamuna minőség, szeretem a szappanjaikat nagyon. Egyetlen negatívumot tudok felhozni csak ellenük, egy idő után mintha megváltozna kellemetlen irányba az illatuk.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.