Yamuna

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yecaep, Módosítva: 2014. december 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

• Segít visszanyerni a bőr rugalmasságát, feszességét.
  • A vajhoz kevert joghurt segíti a bőr vízmegkötő képességét.
  • A hám immunitását kettős hatásával támogatja: a káros baktériumok terjedését gátolja a meglévő, hasznos baktériumok javára.

Kiszerelés: 200 ml

orsi0210

2018. január 28.

Sajnos ez a testvaj nekem valahogy nem jön be... Furcsa, de az én bőrömet valamiért csak minimálisan hidratálja. Maga a krém elég ragacsos, hosszasan kell kenni a bőrbe, míg az beszívódik, de utána nem jön a várt kellemes, puha érzet.
Nem fogom újravenni, bár ha jól tudom, már kivonták a forgalomból. Ennyi pénzért sokkal táplálóbb testvajakat is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

kalmaniki

2017. október 10.

Sajnos az illata nem jött be annyira,mint reméltem,de a hatása szuper. Nagyon jól hidratálja, puhítja a bőrt. Ritkán szoktam egész testre használni, inkább csak a szárazabb testrészeimre kenem. Télen biztosan gyakrabban fogok hozzányúlni, olyankor szárazabb a bőröm, igényli az ilyen gazdag testvajakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Rozsaszinponilo

2017. augusztus 26.

Csak egy tégelyt vásároltam és használtam el, de nagyon megkedveltem! Kitűnően hidratál, feszesít, és könnyen beszívódik!
Az édes-savanykás illata nekem nagyon bejövős, olyan, mintha görög joghurtot kenegetnék a bőrömre! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

holdsuti

2017. március 13.

Imádom az illatát, a bőröm nagyon hamar beszívja. Egyetlen hibája esetleg az hogy az átlagosnál többet kell használni belőle, így elég hamar elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

PAncsi79

2017. február 23.

Habos állagú, könnyen kenhető testvaj, amelyet masszírozni kell egy darabig, hogy beszívja a bőröm, holott eléggé szomjas fajta.
Az illata kellemes, bár én jobb szeretem az illatmentes termékeket. Jól hidratál, de úgy érzem, nem kiemelkedő.
Nem volt rossz, de nem is szerettem bele igazán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

Nem volt rossz, de nem is szerettem bele igazán.

thekaleidoscopecat

2017. január 25.

Egyszerre 3, különböző illatú testvajat (shea vajas / joghurtos / kakaóvajas, 50 ml-es kiszerelésben) szereztem be, és abszolút nem bántam meg. Az első alkalommal még totál kétségbe voltam esve, mert valami iszonyú szaga volt mindegyiknek (a shea vajasé konkrátan a romlott tejre emlékeztetett) a tégelyben és a bőrömön is, így pihentettem egy ideig. Egy hét után megint elkezdtem felváltva használni őket, és nem tudom, miért, de végre a rendes illatukat érzem, ami így már egyáltalán nem kellemetlen, sőt! Imádom mindegyiket, és a használatával sincsen különösebb problémám. Könnyen kenhető (főleg zuhanyzás után, csak félig megtörülközve), ráadásul nagyon puha és illatos lesz tőle a bőröm. Az egyetlen hátránya (?), hogy nem tart ki egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

ditke838

2017. január 18.

Vajkrémes állagú testápoló vaj, egész jól hidratál. Fürdés után egyből szoktam használni, nedveskés bőrön kicsit jobban kenhető. Az illata nem tetszik túlságosan. Ha az összetevőit nézzük, nem értem miért kell egy natúr termékként forgalmazott testápolóba szilikon. Nem hiszem, hogy újraveszem, de kipróbálásnak jó volt, elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

reku0304

2017. január 8.

Én most a hidegben az arcomra használolm, hogy futás közben ne száradjon ki. Jól teszi a dolgát és jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

NewNicky

2016. december 1.

Nagyon jó az illata és hamar beszívódik a többi testvajhoz képest!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Nagyon jó az illata és hamar beszívódik a többi testvajhoz képest!

pinkypanka

2016. június 21.

Egyelőre kipróbálásra csak az 50 ml kiszerelést rendeltem meg, de lehet, hogy beruházok majd a nagyobbra is. Nagyon-nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik és kellőképpen hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.