Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Ez a kis virág, oly könnyen nő a kertben és aktív gyógyhatással rendelkezik. Csábítsd el magad illatával!

Reni666

2018. március 29.

imadom .nem irritál , finom illata van . nem szárit,
negativ : hamar elfogyot ,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

imadom .nem irritál , finom illata van . nem szárit,
negativ : hamar elfogyot ,

Cosza

2018. március 21.

Én fürdéshez használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Néha az arcomat is ezzel mosom, és szerencsére nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Bubus06

2016. szeptember 30.

Én leszek az, aki lefogja rontani szerintem őt. Nekem nem túl nagy was ist das..Hamarabb zsírosodik a bőröm a használata után, mint a teafás tesójánál. A tapintása sem igazán matt az arcomnak szappanozása után egy olyan 4-5 perccel..Muszáj alapon, de elhasználgatom. Aztán alig várom hogy lecserélhessem. Az illata nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Naturmeo

2016. április 19.

Rendszeresen szoktam használni, nagyon meg vagyok vele elégedve! Finom virágillat jellemzi, jól habzik, kézreáll. Arcmosásra is bevált, sokkal kevesebb csúnyaság jön elő a bőrömön. Nagyon tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

csacskamacska

2013. november 25.

Kellemes gyógynövényillat és finom virágillat egyszerre. Áttetsző és jól kézreáll, mert lekerekített. Jó ránézni, üdítő használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

Pöti

2013. július 30.

Senki se pontozott még téged, te drága... Imádtam ezt a szappant, nagyon tetszenek az ilyen áttetsző szappanok.. A többi Yamuna szappanhoz képest elég gyorsan fogyott, de élmény vele fürdeni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.