Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

Anticellulit hatású masszírozó krém 10% koffeinnel. A koffein elégeti a zsírokat, és enyhe stimuláló hatásának köszönhetően közvetlenül a bőrrel érintkezve segítheti a sejtek oxigénfelvételét. A kezelt bőrfelület piros lesz a fokozott vérkeringés miatt!

MseSabo

2016. május 7.

Úgy tűnik használ, pedig nem igazán érezni hogy dolgozik a bőrömön ám a cellulit halványul mégis

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

bellsy

2015. január 6.

Állaga sűrű és nehezen jön ki a flakonból. Nekem kb. 5 hétig tartott egy flakon, reggel-este használtam. Hideg időben nagyon jó, mert azonnal elönt a forróság tőle :)
Bár én tornáztam mellette, de tényleg kevesebb gödröcském lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Bár én tornáztam mellette, de tényleg kevesebb gödröcském lett :)

kati545

2014. november 30.

Reggel használom, mert akkor nem merem bevállalni a paprikás krémet. Igazság szerint nem tudom, hogy van-e hatása, mert ennél semmi extrát nem érzek (nem úgy mint a paprikás változatánál). Az illatát szeretem, de hiszek is abban, hogy valamennyire biztos hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

rose

2014. április 19.

Még csak kétszer használtam, így a hatásáról egyelőre nem tudok beszámolni. Az illata hihetetlenül jó, és nem kell gumikesztyű a használatához, mint a paprikás testvérénél. Engem nem csípett és ki sem pirosodott, nem tudom, hogy így hat-e, a "tornamentes" napokon fogom használni reggel és este. Viszont mínusz pont, hogy lehetetlenség kinyerni a flakonból, így le kellett csavarnom az egész kupakját, hogy jöjjön belőle valami. Ha változást látok, jövök az update-tel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

katka88

2014. február 3.

Valamit változtattak rajta szerintem.Mikor először vettem teljesen más hígabb állagú volt,és nagyon jó vérkeringés fokozó hatású,nem utolsó sorban könnyen masszírozható!Aztán vettem még egyet kb fél év múlva, és sokkal sűrűbb lett,alig tudtam vele masszírozni és a bőrpír is szinte teljesen elmaradt a vendégeknél! :( :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Gittab88

2013. március 8.

Kipróbáltam, engem nagyon csípett, zsibbasztott, a bőröm is bevörösödött, de legalább éreztem a hatását :) . Ezek a tünetek kb. 15-20 percig tartottak, ezért én esti használatra javaslom. Az illata nekem kicsit erős, de beszívódás után ez is eltűnik (szerencsémre).
További hatásairól 2 hét múlva beszámolok, mivel a beígért hatás nem maradt el, ezért egyelőre kap egy ötöst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Lillababa

2012. február 14.

Nincsenek nagy problémáim, de a pici hullámokat szépen eltünteti és imádtam az illatát, tavasszal veszek megint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Gyorgyi999

2011. október 17.

Nekem nagyon bevált, több használat után láthatóan feszesebb lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

Nekem nagyon bevált, több használat után láthatóan feszesebb lett a bőröm.

azursatellite

2011. szeptember 28.

Yamunától nem számítottam parabénekre... de ettől függetlenül nagyon fincsi fahéjas illata van, csöppet ragacsos is normál bőrön, hatásáról majd kicsit később, még csak most barátkozom vele :) Bőrpírt nem tapasztaltam de kellemes melegen bizsergető érzést hagy a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.