Yamuna

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jagerpeter1994, Módosítva: 2016. március 8.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A száraz, érzékeny, ekcémás bőrök napi ápolásásra ajánlott. Minden évszakban használható naponta többször is, mert könnyen felszívódik, nem tapad. A levendula olaj nyugtatja, regenerálja a bőrt, antiszeptikus hatású, nem allergizál.

Ennie86

2018. május 16.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Isteni az illata és nagyon jól hidratál. Nem hagy ragacsos réteget a bőrömön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Fontanesia

2018. február 26.

Nagyon jól és gyorsan szívódik fel a krém az egész testen. Masszírozáshoz szoktuk legfőképp használni, rendkívül relaxáló az illata. A pumpás kiszerelése pedig kifejezetten kényelmes. Már nem először vásároltam :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

szilvike94

2017. június 22.

Imádom a levendula illatát, és most a levendula szezonban máshoz nem is nyúlnék. Egy picit az én bőrömön nehezen szívódik be (-1*) most a nagy nyári melegbe, viszont nagyon jól hidratál. Pumpás adagolófejjel vettem ami szerintem sokkal praktikusabb, nem nyom ki túl sokat egy pumpálás=egy kéz/láb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

niki123

2017. május 9.

Imádom az illatát és azt is, hogy gyorsan felszívódik. A pumpás kiszerelés nagyon kényelemes. De...sajnos nem hidratál eléggé, mindennap szükséges használni (annak ellenére, hogy nincs kimondottan száraz bőröm), mert este már kiszárad a bőröm. A másik, hogy nekem kicsit mintha pattanásosabb lett volna tőle a kezem és a dekoltázsom :( Szomorú vagyok, mert egyébként tökéletes lenne a kiszerelés és az illat is.

Na ünnepélyesen is kukába dobtam, túl sok kicsi, apró pattanást okozott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Na ünnepélyesen is kukába dobtam, túl sok kicsi, apró pattanást okozott. :(

Csobanka

2017. március 23.

Szerencsére amikor én megvettem, pumpás adagoló fej is volt hozzá, így könnyű hozzájutni a krémhez és a flakonon látszik, hogy szinte maradék nélkül lecsúszik a krém a tartály aljára. A citrusos mellékillat nekem nem jött be. Egyébként hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Torpece

2016. szeptember 28.

Kellemes levendula illata van, ami azért nem kísér egész nap, épp csak szolídan érezni kb.1 órán keresztül. Szépen hidratál, nagyon hamar felszívódik. Szuper állaga van, egyáltalán nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 28.

FloraFeher

2016. május 19.

Isteni az illata, tényleg nagyon hamar felszívódik, és már az első használat után szebb volt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>