Yamuna

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. november 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

Parabén-, paraffin- és színezékmentes.

bdori

2019. február 20.

Első testvajam, eddig csak testápolókat használtam, úgyhogy számomra nagyon furcsa volt az állaga elsőre. Nehezebben kenhető, viszont jól hidratál. Meglepődtem, hogy ez a kis tégely mennyi ideig elég, egész megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

PastelGuppie

2018. február 8.

Az első tégelyt nemrég vettem meg és eddig imádom. Elég sok van benne, imádom a narancsos fahéjas szériáját a Yamunának.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Black Fairy

2017. január 4.

A véleményeket elolvasva meg kellett néznem még egyszer a termékemet, hogy jó helyen járok-e - összetevők alapján igen...

Remekül kenhető, nagyon gyorsan beszívódó, kicsit sűrűbb, de csodálatosan olvadó (szóval testvaj állagú xD) termékről van szó, ami nem hagy zavaró réteget a bőrön. A hidratálása kiváló, nagyon kedvelem az állagát is.

Viszont az illatának a narancs-fahéj mellett valami iszonyatosan erőteljes és zavaró mellékillata van...Nem romlott (2018-ban jár csak le) és teljesen bontatlan terméket szereztem, szóval nem tudom mi lehet az oka - a makadámra tippelek, mert a tiszta shea vajnak nem ilyen szaga van - viszont kellemetlenné teszi a használatát...Vagyis szívesebben kenek magamra valamit, aminek kellemes illata van...

Szóval minőség öt csillag, de ezért a szagért le kell vonnom egyet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Szóval minőség öt csillag, de ezért a szagért le kell vonnom egyet...

szgreta

2016. december 8.

Ajándékba kaptam ezt a krémet. Kellemes illata van, bár semmi extra, de ez szerintem ízlés dolga.Volt már rengeteg ennél jobb illatú krémem. Elképesztően nehezen kenhető, majd nehezen beszívódó krém, órákkal később is ragadok tőle. El fogom használni, de biztos nem vennék ilyet magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

eniko04

2016. október 15.

Óriási csalódás volt ez a krém... Azt gondoltam, hogy karácsony illata lesz, de az enyémnek egyáltalán nem volt fahéj illata, csak valami kis enyhe citrusos, nem is igazi narancs... Ráadásul ahogy kentem csupa fehér voltam tőle és nagyon nehezen akarta beszívni a bőröm, pedig nem kentem sokat egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.