Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Anticellulit hatású masszírozó krém paprikakivonattal. A paprikakivonat orvosilag bizonyítottan segít a kötőszövetekben lerakódott zsír oldásában, elszállításában. Különleges zsírégető, ezáltal fogyasztó hatását emelhetjük ki. Rendszeres használatával újraépíti az elfáradt, elöregedett bőrt, kitisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Használatát ajánljuk fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt.

Kiszerelés: 250ml

incifinci28

2020. január 29.

Futáshoz akartam egy krémet és az itteni vélemények alapján be is vásaroltam... hát majd meghalok annnnnyira éget, mar stb. de azért kibírható. Iszonyat nehéz lemosni, ruhát is azonnal mosásba rakom, de nekem nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

eevee

2020. január 18.

Szerintem életveszélyes. Kár, hogy csak utólag olvastam a hozzászólásokat. Nagyon mar, letépnéd a bőröd, hogy ne fájjon, valami brutálerős. Előszőr nagyon kis helyen szabad kipróbálni. Én a hasamat kentem csak be, de ez is sok volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Tejkaramella

2018. március 17.

Ha elnézem a mennyiséget akkor 10 perc után mintha lemarná a húst a csontomról, szóval biztosan hat. Bőrradírozás után szoktam bemasszírozni a célterületbe, utána egy órán keresztül mozgásképtelen vagyok. Szépen feszesít, pihepuha utána a bőröm. Vékony bőrfelületen ne használjátok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

panka987

2018. március 6.

Sokáig használtam az olaj változatot, én azzal nagyon elégedett voltam, de mikor megláttam, hogy van krém is, rögtön be akartam szerezni, nyilván sokkal könnyebb egy krémmel dolgozni, mint egy össze-vissza folyó olajjal. Azt kell mondjam, ez nagyon kemény :D Ez durvább, mint az olaj, pedig sokan még azt se bírják, számomra nem kegyetlen, de azért erősen éreztem azt is :D Azért így is nagyon örülök a krém változatnak!! Nem is baj, hogy csípősebb, én inkább szenvedek, minthogy narancsbőrös legyek! :D Ez a termék pedig alap dolog a küzdelemben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

wildrose222

2017. március 6.

Jól van Lányok...aki kibírja, megérdemli a javulást! :D Én most erőt veszek magamon, és újra elkezdem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

barbidu

2017. február 22.

Én már egész jól hozzászoktam. Az első alkalommal kb. 15 perc után kezdtem el érezni, hogy "na, beindult valami". Csak úgy tudtam elviselni, ha közben mozogtam folyamatosan, s már alig vártam, hogy jó alaposan lemoshassam (tusfürdővel esélytelen, nekem csak a szappan segített). Egész este melegen tartott. Többszöri használat után merem azt mondani, hogy segít. Feszesebb lett a combom, halványodtak a striák, bár lehet nagy szerepet játszik az is, hogy közben sportolok. Herbaházban szereztem be a nagy kiszerelést, bőven elég lesz év végéig. Érdemes figyelni a bekenésnél a területeinkre, mert tényleg durva cucc.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

helga89

2016. november 22.

Nos, valóban nagyon hatásos, és ....iszonyat durva..:D Sok hasonló krémet kipróbáltam már, és ezt is úgy vettem, hogy olvastam itt, hogy mennyire durva, én meg "áhh simán kibírom, kemény vagyok" . Tévedtem. :D 10 percnél tovább nem tudtam elviselni.
DE...ahogy jobban áttanulmányoztam a használati útmutatót és ott van, hogy semleges krémmel használjuk, ha nagyon csíp. Kipróbáltam és működik. :)
Így is éget, mint a pokol, de így csak annyira, amennyire az ember még pont eltudja viselni és nem ég le róla csontig a bőr, hús,zsír...minden..:D
Szóval ajánlom, hogy nagyon keveset ebből és 2x annyi sima testápolót tegyetek fel. Úgy már szerintem működni fog. ;) Legalábbis nálam így már jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

arabdemon

2016. október 8.

KEGYETLEN!!!Be kentem az érintet felületeket befóliáztam.Hát nem kellett megvárnom az ajánlott 20-30percet,mert már 10perc után tovább nem bírtam.Égetttt ,maga a pokol.Ha hatásos is érdemes lenne a doboz címkéjén feltűntetni,hogy ilyen hatása van.Olyan szinten égetett,hogy hidegvizes borogatást kellett és hidegvizes zuhany.Az égető fájdalom pedig órákig tartott.Szerintem ez nem normális,hogy ennyire kegyetlenűl fájjon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

HardCandy092

2016. június 16.

Kipróbáltam az olaj változatot is, mindkettő hatásos volt. Talán edzéshez ez jobb volt, mert könnyebb vele dolgozni, de szerintem mindkettő nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

szaboszilvia28

2016. április 25.

Nem tudom elhinni, hogy valaki ezt élve megússza...
Vettem egyet, kipróbáltam, de folyt a könnyem is, még lemosni sem nagyon lehetett. Félretettem. Adtam egy második esélyt neki egy hónap múlva, minden bátorságomat összeszedve. Kár volt.
Ez éget mint állat. Bedobtam a kukába, egyszerűen elviselhetetlen. nem tudom hány szemetesturkálót öltem meg vele... elnézést...
Lehet hogy használ a narancsbőrre, de én képtelen vagyok ilyen erős égető érzést elviselni, pedig nem vagyok beszari. sajnálom, nekem nagyon nem jött be. Az Ilcsis inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Nem tudom elhinni, hogy valaki ezt élve megússza...

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.