Yamuna

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2014. április 16.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolók

A karité fa terméséből készül, a növény gyümölcse 60-70%-os zsírtartalommal rendelkezik. Legfontosabb alkalmazási területe a bőrápolás. Gazdag zsírsav-tartalma mellett sok A, E és F vitamint tartalmaz. Hosszantartó hidratációt biztosít, ekcémás bőr tüneteit gyorsan csökkenti, gyulladáscsökkentő és bőrpuhító hatású. A testhőmérsékleten olvad, így már a kezünk melegétől könnyen felvihetők és kenhetők.

CharlotteCobbler

2021. május 19.

Még korábban vettem és nagyon szeretem; újra is fogom vásárolni, nekem szép puha bőröm lett tőle.
A vastag textúra nekem nagyon szimpi, kevesebb is elég és szét lehet kenni. Bár tényleg hagy egy fehér réteget maga után, de idővel eltűnik - gondolom beszívódik,- és nem hagy olajos / zsíros réteget maga után. Számomra az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

pirosmogyoros

2020. február 19.

Ár-érték arányban szerintem nagyon jó termék, kiadós, szépen hidratál, könnyen kezelhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

tillisilli

2019. december 11.

Kb 2 hete vettem ezt a terméket a Yamuna boltjában. A csomagolása (a matrica) kicsit más, kékes színü, de a termék neve ua, az összetevök is, ahogy látom.
Nekem nem jött be, mert egy fehér réteget képez, amit nagyon nehéz v. akár teljes képtelenség bemasszírozni, mindenen ott marad, amit megérintek. Fekete póló v pulóver utána katasztrófa. Ehhez képest alig hidratál, sztem kevés benne a shea vaj. Akkor már egy rendes 100%os shea vaj jobb, és az is könnyebben beszívódik.

Vhogy majdcsak elkenem (ezért a két csillag), de ennél még a klasszik nivea is jobban puhít, és nem kell utána rögtön mindent kimosni. Nappalra testápolónak elképzelhetetlen, minden ruhám belsejét megszínezné.

Az illata finom, kellemes kakaós-keserümandulás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Az illata finom, kellemes kakaós-keserümandulás.

SpaceLady

2019. október 20.

Hú, ez de jó. Nagy TBS fan vagyok, de a testvajaikkal nem vagyok minden esetben megelégedve. Ez a testvaj viszont mindent tud, amire szükségem van. Finom - nekem meggyes mandulás - illata van, hidratál, a lábamon a bőrt puhítja. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos vagy olajos. Újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

sagnes

2019. március 26.

Az illata kicsit zavaró, de ezt leszámítva nagyon jól hidratál. A száraz részeken (kéz, láb) használom, ezeken a területeken hamar beszívódik és finom puha tapintású lesz a bőröm. Az állaga sűrű, testes, az eloszlatása kicsit nehézkes. A tégelyes megoldás nekem nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

csokibeka

2018. október 28.

Nagyon-nagyon jól hidratál. Nehéz, testes krém ezért csak a problémásabb területeskre használom (kéz, könyök, lábszár) Így sokáig elég és megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Lilium

2018. augusztus 24.

Mivel nekem télen-nyáron borzasztóan száraz a bőröm, így most is ezt használom, pedig elég testes, gazdag krém. Nagyon szépen rendbe hozza a már-már ijesztően száraz bőrömet is, egész évben hibátlanul működik. Én nem bánom, hogy tégelyes, mert annyira sűrű, hogy szerintem másból ki sem lehetne imádkozni. :) Az illata nekem picit marcipános, mint a termékcsalád többi tagja, viszont nagyon lágy, puha illat ami sokáig érződik. Szerintem nem zavaró, sőt, egyenesen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

petoandika

2017. október 23.

Mivel tégelyes kiszerelés, így szerintem macerásabb használni, bele kell nyúlni, viszont utazásra kifejezetten jó lehet. Nekem az illata bejön, testesebb, mint egy sima testápoló, de pont ez az, ami tetszik benne. Este szoktam használni, reggelre pedig puha lábakkal ébredek. Kicsit mondjuk drágának találom a mennyiséghez képest, de meglátjuk meddig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Marietta1977

2017. október 4.

Elfogult vagyok, a shea vajjal engem megvett a termék. Nagyon jó kis állagú, bár tégelyes, ami nem annyira praktikus, de nagyon tápláló, gazdag krém. Én főleg a lábszáramra használtam, jól hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 4.

zsofiacskm

2017. június 3.

Kicsit körülményes a használata, csak teljesen száraz borön szívódik be és úgy is nehezen.
Az illatát szerettem, a hatása tartós. Terhesség utolsó heteiben használtam sok más (olaj stb.) mellett, önmagában szerintem kevés lenne csíkok ellen. Nyárra valószínuleg sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.