Yamuna

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kovkitty, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A növényi olajak közül a szőlőmagolajnak van az egyik legkedvezőbb zsírsav összetétele. Rendkívül magas a jótékony hatású, többszörösen telítetlen zsírsavak aránya. Gazdag antioxidánsokban, bioflavonoidokban és E-vitaminban. Nem hagy zsíros nyomot az arcbőrön.

Különösen ajánljuk száraz, megfáradt bőrre.

zsuzsakobli

2019. május 28.

Nagyon szeretem ezt a krémet, már többször újravettem. Annyira tetszik az illata, az állaga, nagyon jól hidratál, egyszerűen hiányzik, ha kihagyok egy estét. Jó, mondjuk nem csodaszer, önmagában kevés lenne a száraz, vízhiányos bőrömre, de ennek ellenére is imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

farkasjuli

2019. február 6.

A héten vettem meg a nappali párjával együtt a Müllerben, az állaga és az illata csodálatos, gyorsan beszívódik, a nappali pedig nagyon jó smink alá. DE: ugyan reggelre szépen lemattította a T-zónát, a szám körül kijöttek a száraz foltok, amik a nappali krém felkenését követően sem múltak el. :( Sajnálnék megválni tőle (a fentebbb írtak miatt+az ára), de ha tényleg ez okozza a bajt, akkor többet nem veszem meg. (Felmerült még bennem, hogy az új Mixa arclemosó a ludas, de tegnap nem használtam, és így is kijöttek a foltok.) Még azért tesztelgetem és írok majd update-et. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Brazilparty

2017. október 22.

Nekem nagyon bevált a kombinált bőrömre. Remekül hidratál, reggelre teljesen beszívódik, és szép puha lesz tőle a pofim. Az illata talán egy hangyányit sok, de nem zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Lucyshyne

2017. július 2.

Imádom az illatát, és szuperül hidratál. A nappali krémmel együtt használva valami szuper textúrát kölcsönöz a bőrömnek. Hámlasztás után szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

BettinaPinter

2017. április 22.

Nagyon érzékeny az arcbőröm, télen száraz és pirosodik. Imádom ezt a krémet, nagyon jó illata van, remekül hidratál, puha lesz tőle a bőr. Nekem a homlokomon órákig csillog,ott nehezen szívódik be,emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

kovkitty

2016. szeptember 28.

Nagyon finom illata van. Az én arcom rendkívül száraz, ez a krém másodpercek alatt beszívódik, így nem tudom hosszú ideig masszírozni vele. Egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet, nagyon puha lesz tőle az arcom.
Kiváncsi vagyok télen mennyire lesz elegendő, ezért most 4 pontot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Kiváncsi vagyok télen mennyire lesz elegendő, ezért most 4 pontot kap.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Squalane eo 1 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.