Yes To

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Livomivo, Módosítva: 2013. január 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Béta-karotin és holt-tengeri ásványokkal dúsított hajkondicionáló normáltól a száraz hajig. 99,8%-ban természetes termék. Paraben-, petrolátum- és SLS-mentes. Vegán.

marianne20

2013. október 18.

Nagyon jó balzsam, a hajat könnyen fésülhetővé, selymessé, fényessé teszi és mindezt természetes összetevőkkel, az 500 ml nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Edi001

2013. július 7.

Hol lehet ezt a terméket itthon kapni???? Valaki tudja???

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Hol lehet ezt a terméket itthon kapni???? Valaki tudja???

Lujza1104

2013. április 23.

Nagyon jó kis balzsam :) igazából az Alverde amarántos kondícionálója után nem is gondoltam, hogy van valami, ami szintén olyan jól hidratálja a hajam, mint ő, de ezek szerint mégis csak akad. Nekem egyáltalán nem húzza le a hajam, nem nehezíti el, az eredmény puha, csillogó haj. Felváltva fogom használni az amarántossal, mert mindkettőt nagyon szeretem, de legalább egyiket sem szokja meg a hajam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

turquoise_pianist

2013. március 25.

feelunique-ról rendeltem, mikor megjött, meg is ijedtem, hatalmas mennyiség! az illata kicsit répás-púderes, de nem tolakodó, könnyű eloszlatni és lemosni, én azt sem vettem észre hogy elnehezítette volna a hajamat, és sokáig magmarad a hatása. na meg persze az sem elhanyagolható szempont, hogy natúr! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 25.

hanna

2013. március 15.

Elôször bevallom a jòpofa hatalmas dobozára figyeltem fel külföldön, le volt értékelve én meg imádok ùj hajbalzsamokat kipròbálni. Ami érdekes, hogy annak ellenére, hogy a hajamat nem olyan könnyû utána kifésülnöm, szarîtás után a száraz nagyon göndör hajam hihetetlenül lágy, selymes, élettel teli és a következô napokon is érzôdik, hogy ezzel mostam hajat, nem lesz sprôd és nem lapul le, segît a száraz hajnak. Abszolùt ajánlom, káros anyag mentes / remélem /, hatásos ês a nagy kiszerelés miatt az ára is nagyon jò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Livomivo

2013. január 9.

Hol is kezdjem? Először talán a kiszereléssel: 500 ml-es, nagggyon sokáig elég, kiadós, én az áráért több, mint kifizetődő. A feliratok pedig kedvesek és humorosak, semmi pózolás, ugyan online rendeltem és ez csak kézhezvételkor derült ki, de elsőre megszólított, tetszett. S ha még azt is mondom, hogy természetes összetevőket, növényi kivonatokat tartalmaz? Elég csak az összetevők listájára nézni! Igen, ilyet is lehet, nem kell teletömni műanyaggal a kozmetikumokat! Végül a hatása: nekem vékonyszálú hajam van és nem is magamnak vettem elősorban, de kedvet kaptam a próbához és nem bántam meg. Pihepuhává, könnyen fésülhetővé, selymessé és fényessé teszi a hajamat, nem húzza le. Egyszerűen ragyogó és egészséges lett tőle a frizkóm. Mindent tud, amit elvárok egy terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract