Best of Beauty 2019

Yes To

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajnalka39, Módosítva: 2013. október 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Ez a sampon béta -karotinnal,és mélytengeri ásványokkal erősíti a hajszálakat.

erika0325

2016. június 9.

Eddig az uborkás sampont, balzsamot használtam, jó pár flakonnal, és nagyon szerettem, de elkezdtem világosítani a hajamat, ami megváltoztatta a hajszerkezetet, na ez most tudományos lett, holott nem értek hozzá:-) a lényeg, hogy szárazabb, sprődebb lett a hajam, így úgy döntöttem váltani kell. Nagyon izgultam, mert tényleg imádom az uborkás verziót, de alaptalan volt az izgalom, mivel ez a répás változat is szuper. Második hajmosáson túl vagyok, szerintem javul a helyzet, és egészségesnek néz ki a hajam, és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 9.

bogibaba

2013. december 26.

Szeretem az osszes YTC termeket,viszont talan ez a sampon ami a legkevesbe valt be nekem .Valoszinuleg ez az en vekonyszalu hajamnak tudhato be:) egyebkent az allaga es az illata nagyon kellemes es jo az osszetetele is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

hajnalka39

2013. október 15.

Gyönyörű fényt ad a hajnak,nem gubancolodódik,könnyen fésülhető. Az illata kellemes ,minden hajtípusra ajánlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!