Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: platinakuka, Módosítva: 2018. június 27.

Az ártatlanság édes virágillata képviseli a parfüm fejillatát. A fehér virágok tisztasága tökéletes egyensúlyt képez az alapillat fás jegyével, amelyből létrejön ez az emblématikus parfüm.

Fejillat: papaya virág

Szívillat: nárcisz

Alapillat: pézsma

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eternity

2024. március 25.

A zöld virágos Dolce&Gabbana. Tartós, kellemes, majd hátha elkap egy természetlányavagyokén attitűd és többet akarom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 25.

Csillagporocska

2021. március 4.

Én nagyon szeretem, és a környezetem is :) Rendszeresen megdicsérik ezt az illatot a barátaim és ismerőseim. A 20-as éveim elején járok, szerintem nem feltétlenül illik az életkoromhoz ez a parfüm, de első illatozásra beleszerettem, és már 2 éve folyamatosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Frufru3

2020. február 25.

Másodjára teszteltem ezt az illatot(véletlen),pedig elsőre is meglepő volt és nem tetszett. Nem tudom,milyen az eredeti,de ez rajtam férfiparfümmé vált,friss típusú férfi parfüm. Nem igazán tartós,de lehet az eredeti sem.
Szóval a véleményem/pontozásom az illatnak szól!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Szóval a véleményem/pontozásom az illatnak szól!

Yeticica

2019. január 16.

Le kell szogezzem, remseges tapasztalataim vannak a koppincs prfumokkel. A munkahelyem toszomszedsagaban van egy koreai-kinai bolt, telis tele fenzi, luxure es egyeb “csodakkal”. Hobbibol (es parfuman-elmebajom okan) notoriusan szaglaszom oket, pedig mindig ugyanarra az eredmenyre jutok. Fortelem. Szigoruan borre fujva, termeszetesen.
De.
Van itt ez a Yodeyma ceg. Ok nem egy az egyben koppintanak, hanem ‘jellegu’ illatokat keszitenek. Gondolom ezzel vedik ki a jogilag necces hamisitast, masreszt valoban es vallaltan nem 100%-ban masiljak az illatokat, hanem csak mondjuk 95-ben. 😁
Minoseguk szvsz nagyon jo, hasznaltam mar for yout, giannat, black elixirt, anyukamnak vettem serenityt, es mindegyik szipiszupi.
(Holnapra varok ujabb 6 azaz 6 kis uveges peldanyt, mert nem unatkozik ez a ceg, egy rakas uj illatot dobtak piacra miota legutobb foglalkoztam veluk).
A Gianna abszolute hozza az eredeti illatelmenyt (Dolce by D&G), de sajnos be kell lassam, ez nem az en vilagom.
(Ui: nem ertem az uvegek kuksejere erkezett kritikat. A nagy kiszerelesu uvegek sztem kifejezetten esztetikusak, rendes, nehez uvegbol vannak, es teljesen egyseges arculatot keviselnek. A kicsik valoban nem olyan szepek, bar szerintem nem is giccsesek vagy gagyik, de a belbecs a lenyeg, 1300-1500 ft-ert).
En siman 5 csillagra ertekelem (az osszes Y illatot), mert finomak, tartosak es hasonlitanak az eredetiekre (neha meg jobbak is , az a nagy budos helyzet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

De.

Marcipan84

2017. július 24.

Kaptam belőle mintát, de már maga a felirat sem tetszett- nagyon koppincs a betűtípus. A neve sem tetszik, mintha egy raccsoló kisgyerek találta volna ki. Mindezeken túltéve magam adtam neki mégegy esélyt, és a következő a tapasztalatom: magamra fújva egy darabig érződik az alkoholos- "valamilyen", számomra beazonosíthatatlan szag. Fél-egyóra múlva ez a "valamilyen" szag eltűnik, -illetve a fújás helyét szimatolva még érződik valamelyest,- majd a helyét átveszi valami hátsó mellékzönge, ami felerősödve iszonyúan kaparja a torkomat, és fáj tőle a fejem. Alig vártam, hogy hazaérjek a munkahelyemről és lemoshassam magamról ezt a pancsot... Ha Katy Perry macskás parfümjeire egy csillagot adtam, az lenne a korrekt, ha erre mínuszt adnék, de mivel muszáj csillagozni, így: egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

angi9207

2016. augusztus 1.

Jelenleg ő az aktuális kedvenc, Én vagyok. Sokan olyan szép dolgokat tudnak kerekíteni egy parfümről, én nem tudok semmi kirtekurta dolgot kihozni belőle, egyszerűen csak szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Limonene, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.