Yodeyma

Ár:   1900 Ft, 4420 Ft és 7600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: abodri, Módosítva: 2020. február 7.

Ár:   1900 Ft, 4420 Ft és 7600 Ft
Kiszerelés:   15 ml, 50 ml és 100 ml
Bőrtípus:   Normál

Givenchy L'Interdit jellegű illat

mariann33

2020. február 18.

Ha lehet,a Yodeyma a tökéletességig fejleszti magát!Ez nem egy "minőségi utánzat",ez a L'interdit.
Egyetlen dolog különbözteti meg az eredetitől,mégpedig a tudat.Biztos vannak akik nemtudnak elvonatkoztatni akkor sem,ha érzik hogy megegyezik a két illat,de csukott szemmel szagolva ők sem tudnák megkülönböztetni,mind az illatot,és a tartósságát sem!
Van pár olyan illata a márkának,amik miatt azt kell mondjam,hogy nem éri meg megvenni az eredetit..annak ellenére,hogy nem szeretem és nem is használok utánzatokat,de pl.a For you vagy a Different (Prada homme) is tartósabbak mint az eredeti,pont azzal az illattal.A Yodeyma maga a tökéletes megoldás egy olyan illatra,ami tetszik-tetszik,de hááát..nem adnánk érte annyit amennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

abodri

2020. február 7.

Ez is - mint minden Yodeyma - tökéletes alternatív illat. Ugyanolyan finom tartós, mint a L'Interdit. Valóban megemelték egy kicsit az árát, de még így is megéri.
Szuper jó kis parfüm, az eredeti töredékéért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 7.

Szuper jó kis parfüm, az eredeti töredékéért.

Frufru3

2020. február 4.

Nagyon minőségi utánzat.
Friss,fűszeres,kicsit néha narancsos,pont annyira édes,amennyi kell bele. Karakán illata van,ugyanúgy mint az eredetinek.
Aki nem szereti a tubarózsát,annak is ajánlom kipróbálásra,ebben nagyon jól van eltalálva minden arány.
10*...de azért ne emeljék már tovább az árat😳

UI: ebben pont megvan minden,amit az Elie Saab utánzatból hiányoltam,én érzek ebben is jázmint és narancsvirágot,de ez sokkal kerekebb és estig tart 2 fújás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Nagyon minőségi utánzat.
10*...de azért ne emeljék már tovább az árat😳