Yunsey

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2016. június 27.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Egy lépésben teszi kezelhetõbbé és rögzíti a göndör fürtöket, kondicionál. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajat. Volument, lágyságot ad. Úgy kívül mint, belül kezeli a hajat. A vizes fázis belülrõl hat aktív kondicionáló összetevõkkel és fehérjékkel, melyek javítják a hajszerkezetet. A zöld tea erõsíti a hajat, és optimális kondícionálást biztosít.

kittiie0719

2017. november 19.

Az én hajamat zsírosítja és nem lett göndörebb tőle a hajam...még kísérletezek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Jucccc

2017. július 2.

Őt először véletlen vettem meg... A márka más termékével már nagyon elégedett voltam, és szerettem volna ápoló spray-t is. Azt azonban csak otthon vettem észre, hogy göndör hajra való, nekem meg hullámos a hajam, de azt is szeretem szögegyenesre vasalni. Végül nem vittem vissza, állt egy darabig a polcon, aztán elfogyott az előző hajápoló spray.m, muszáj volt elővennem. Én törölközőszáraz hajra szoktam a kondicionáló spray-t fújni, majd kis hatóidő után kifésülöm, hővédő spray megy rá, és utána szárítom, vasalom, olajozom a hajamat. Őt is igen régóta használom, de már az első használatkor észrevettem, mennyivel könnyebben siklik a fésű a hajamban tőle. Sok hajápoló terméket használok többféle gyártótól, de biztos vagyok benne, hogy ez a termék is hozzájárult ahhoz, hogy helyrejöjjön a durván károsodott hajam. Göndör hajra való, vagy sem, tuti maradok nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

nikosz90

2017. május 15.

Hol is kezdjem? Az én hajam alapvetően szép VOLT, amíg tönkre nem tettem különböző olcsó hajfestékekkel, szőkítéssel, hajvasalással és egyéb csodás dolgokkal. Már 1 éve nem festem, nem vasalom és fájó szívvel, de vágatom rendszeresen, hogy helyrejöjjön szegény. Göndör, száraz, szálkásodásra hajlamos hajam van. Millió meg egy hajápoló terméket próbáltam már, össze sem merem számolni, hogy mennyi pénzt pazaroltam már el a semmire, és a Nelly kondiciónáló hajspray-t is csak azért rendeltem meg, mert úgy voltam vele, hogy már tök mindegy, hogy egyel több vagy kevesebb mütyür van a polcon, max. eljajándékozom, ha nekm nem válik be. De bevált! Amikor először használtam és megláttam szárítás után, hogy milyen szép fürtök lógnak a fejemen, úgy voltam vele, hogy ez biztos csak véletlen és most csak ilyenje van a hajamnak, azért állnak ilyen szépen a fürtjeim. Aztán használtam mégegyszer és mégegyszer és mindig tátva maradt a szám. Amit én várok egy tökéletes göndör hajra való hajápolótól az az, hogy vízes hatás nélkül csináljon szép loknikat, tincseket a szénakazal hajamból, anélkül, hogy megkeményedne tőle a hajam, (nem úgy, mint egy hajhabtól), és ha lehet, ne zsírosodjon tőle. A Nelly ezt mind hozta. És bár engem ezek annyira nem szoktak érdekelni, főleg, ha jó egy termék, de kíválóan adagolható. Nagyszerű a szórófeje. Biztos, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Piko888

2017. január 28.

Most ismerkedem ezzel a változattal. A kék (algás) verzióval nagyon elégedett vagyok, így erre is kíváncsi voltam. Alapvetően göndör hajra ajánlják, nekem csak hullámos, de minden tekintetben ugyanolyan jól teljesít, mint a kék. Könnyű kifésülhetőség és nem nehezíti el a hajat. Az illata engem nem zöld teára emlékeztet, hanem inkább mentára. Érdekes, de nem kellemetlen. Biztos vagyok benne, hogy ezt a változatot is rendszeresen használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Ivettlany

2016. május 23.

Nagyon sokat segít a hajmosás utáni kócos haj kifésülésében. Szép fényt ad a hajnak, és nem nehezíti el. Szép tartást is ad, úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illata érdekes, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

barbusus93

2016. április 21.

Fodrász ismerősöm ajánlotta a terméket, hogy sokkal hatásosabb és egyszerűbb használni, mint a balzsamot. Én balzsammal együtt szoktam használni, mivel nálam az a 100%-os a hatás. A terméknek az illata egy kicsit a férfi kozmetikumokra hajaz de hozzá lehet szokni(ezért -1*). Az eredmény könnyű kifésülhetőség, puha haj. +1 nem zsírosítja a hajat ami a legjobb tulajdonsága. 4* Az ára egy kicsit drágább, de több hónapig elég még úgyis, hogy sokat fújok a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.