Yunsey

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cskittix, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

• Mélyhidratáló, kondicionál, fényt ad, belülről hat.
  • Aktív összetevői (kvaternizált szilikon mikroemulzió) javítják a fésülhetőséget.
  • A hajat lággyá teszi, akár nedves, akár száraz.
  • Véd: fényes mikrofilm réteget képez a hajon, ezáltal védi a fakulástól. A hajszín intenzitása tovább megmarad.
  • Hővédő hatású.
  • Revitalizál: a hajszínnek fényt ad; kontraszt színek, egyedi árnyalatok lehetősége.

akirarn

2021. június 15.

Nekem nagyon bevált. Sokáig vöri hajamnàl meguntam a gyors kopást - ez nagy mennyisègnek mondható, kevés kell belőle és csodaszép, élénk, igazi piros színt ad a hajamnak. Már többször is újravettem. Ha előbb tudtam volna, hogy létezik, nem szórakoztam volna más színezőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Makk Zsuzsó

2021. június 7.

Sajnos ez nem az a termék, amire számítottam. Nem használható balzsamként, mert egyszerűen muszáj utána alaposan, samponnal fejet mosni. Szándékosan írtam fejet, mert a fejbőröm utána sötétbarna, hetekig tart eltávolítani. Én barnát próbáltam, amitől azt reméltem, élénkebbé teszi a barna, festett hajam, lassabban fakul a festék. Hát nem. Ez a kulimász csak a fejbőröm festi be, de azt irgalmatlanul. Ha megvakarom a fejem, fekete lesz a körmöm. Az ammóniás Alfaparf hajfestékem hamarabb kiöblíthető festés után, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Huki

2021. március 28.

Nagyon szeretem. 5-10perc utan gyonyoruen befogja a hajat. Csak kesztyuben ajanlott alkalmazni. Finom puha tapintasu a haj tole. Mosasonkent kopik, de kb 5mosas utan szoktam ujra hasznalni. Magenta es a violet is meg van nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

VntsKat

2020. január 30.

Nagyon jól pigmentált, ezért érdemes kesztyűben használni! Nekem a sötét szürke szín van meg. Az irányadó 5 percet hatóidőt ajánlott kivárni, de nem érdemes túllépni. Minden második hajmosáshoz használom csak, mert remekül a hajamban marad a színe, imádom a hatását is a hajamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Zindi

2019. május 15.

A piros verzió van meg, nagyon tetszik mert se nem lilás se nem rezes, igazi semleges PIROS színű, ha szétkenem a kezemen akkor is rózsaszínre fog, nem lilára vagy narancssárgára
Eléggé pigmentált, a kezem befogja meg igazából mindent, a hajfestést 1-2 mosással simán kitolja egy használat.
Poénból rákentem párom egy tincsére (5-6 mélységű természetes barna) és egy hónap múlva is volt egy vöröses beütése a hajnak.
Az illata olyan meggyes/cseresznyés, ha száraz hajra kenem fel nagyon tömény és kicsit már zavaró de a nedves hajat is szépen befogja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.