Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elkofen, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Használatával a bőr megnyugszik, táplált és simább lesz hosszú időn át, valamint a húzódó érzés megszűnik. A bőr visszanyeri lágyságát és rugalmasságát. Krémes, lágyan olvadó textúra, ásványi olaj és parabén nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PaNel95

2018. június 6.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba még pár hónapja. Most jutottam el oda, hogy használjam. Először azt hittem, hogy valahogyan megromlott annak ellenére, hogy decemberig jó és nem is volt felbontva, de látom, hogy másnak is "meglepetést" okozott a szaga (!). :D De mindegy, megmosom a kezem a használata után, hogy ne érződjön a kezeimen.
Az állaga sűrűbb, mint az egy átlagos testápoló, ami nem is baj, mert a fejjel lefelé tárolástól kifolyna, de így ettől nem kell tartani. Kis mennyiségben használom, mert nem szeretem, ha sokat kell várni arra, hogy beszívódjon bármilyen krém is rajtam. Illetve elég sűrű és gazdag krém, így főleg nyáron nem kell ilyen gazdag krém a bőrömre. Viszont ilyen vásárlásokból már sorakozik pár testápolóm, és ez jár le a leghamarabb, így ezt használom most el.
Én a hatásával meg vagyok elégedve. Bár alapjába véve nincsen szükségem nagyon száraz bőrre való testápolóra, mert nem száraz a bőröm, de ilyenkor nyáron borotválom a lábam, és jól jön a plusz ápolás neki.
Kis mennyiségben használva gyorsan beszívódik, a hatásával meg vagyok elégedve. Nem hagy maga után ragacsos érzetet.
Az illata miatt viszont -1 csillag, mert iszonyat kellemetlen. Használtam már teljesen növényi alapanyagokból készült természetes kozmetikumokat is, de azoknak sem volt ennyire természetellenes a szaguk. De a hatásával teljesen meg vagyok elégedve, szóval boldogan elhasználom, és tuti újra fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Elkofen

2017. május 6.

Egy gazdagon tápláló és főként természetes összetevőkből álló testápolót ez. Bár nyáron nem ezt használom, hanem könnyebb krémeket. Ez ugyanis egy kimondottan sűrű krém, amely egyáltalán nem folyós állagú.
Szerintem a most kapható Yves Rocher testápoló krémek közül ez a leghatékonyabb és legtáplálóbb.
A lipidpótló testápolójuk kiszerelése, flakonja teljesen hasonló, csak az 200 milis (nagyobb) és jóval olcsóbb is. Viszont a lipidpótlós verzió sokkal folyósabb, kevésbé testes és szerintem annak lehet pumpás verziója is. Flakon alapján könnyű összekeverni őket és már velem is megtörtént.
Tehát ez a 3 az egyben krém kimondottan sűrű és szinte már egy laza testvajra emlékeztet az állaga. El sem tudom képzelni, hogy ez a gazdag krém valakit ne hidratáljon megfelelő​en... Én még a durván száraz sarkam és kezeim ápolására is ezt használom,annyira jól szuperál.
Hátránya, hogy még kuponnal is drága és fura szaga van. Leginkább valami megavasodott, édeskés élelmiszerre emlékeztetett, de nem tudnám beazonosítani. Pár alkalom után viszont megszoktam. Gondolom többen büdinek találják, s ez nem lep meg.
Nálam jól beszívódott, nem lettem ragacsos. Szinte azonnal érezhető a gazdag hidratáló és regeneráló hatása.
Akit nem zavar az illata, az talán szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 6.

Akit nem zavar az illata, az talán szeretni fogja.

alfie21

2017. április 21.

Nullát nem lehet adni, pedig annyit érdemelne! Egyszerűen semmit nem csinál... bekenem a bőröm vele és ugyanolyan száraz mint előtte volt! Na ez az igaz pénzkidobás!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

shatzy

2017. március 21.

Eléggé folyékony, viszonylag gyorsan beszívódik, illata nem nagyon van. A hatás kb. 2 napig tart. Hosszútávú hatást nem éreztem, de szépen megnyugtatja a bőrt, ha már nagyon edge-n van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Avalionia

2016. november 1.

Nagy kedvenc (most a nagy, pumpás kiszerelésben vettem meg), maximálisan jól teljesít. Nálam még kézkrémként is megállja a helyét! Egyetértek az előttem szólóval, az illata picit bizarr. Emiatt csak 4 csillag, de a hatását tekintve teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.