Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. július 31.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Színtelen, ugyanakkor illatosított ajakápoló áfonya és mandula ilattal, mely védi és a táplálja az ajkakat.

Cu2tka-baba

2018. február 25.

Még a vaníliásnál is kevésbé hidratál. Kentem, kentem és ugyanolyan repedezett volt a szám. Kidobásra vár..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

mdalma46

2017. október 26.

A mandarinos társához hasonlóan nem hidratál túl jól, de legalább az illata nagyon jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

bebe95

2017. augusztus 4.

Imádom. Ápol és hidratál. És az illata is mennyei:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Imádom. Ápol és hidratál. És az illata is mennyei:))

Dallie

2017. június 12.

Az illata valami csodás, remek ajakbalzsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Az illata valami csodás, remek ajakbalzsam!

Dius1991

2017. január 30.

Karácsonyra kaptam a barátnőmtől, s nekem bevált. Nagyon jó illata van, védi az ajkaimat a kiszáradástól, szépen ápolja azokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Oleander25

2017. január 28.

Sajnos nekem valamiért egyenesen szárítja is az ajkaimat, ha több napig használom egymás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

ssara

2017. január 10.

Vakon rendeltem meg, soha sem próbáltam még a márkától ajakápolót, de egyáltalán nem győzött meg. Számomra ez a termék csak "szinten tartásra" jó. Vagyis ha felkenem ameddig rajta van nem cserepesedik ki a szám, viszont egy kiszáradt szájjal nem tud mit kezdeni. Számomra ez majdnem a használhatatlan kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

LathatatlanOzike

2016. december 29.

Nagyon finom illatú, jól hidratáló ajakápoló, csak kicsit túl van árazva. Szerettem használni, de elhagytam, mert a kabátzsebemben volt, és egyik napról a másikra eltűnt. Karácsonyi limitált kiadás, így már nem tudok újat venni belőle.
5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

5* !

Eszter93

2016. december 15.

Valamelyik nap vettem karácsonyra barátnőmnek a kókuszos változatát, és mellette megláttam ezeket a karácsonyi kiadásokat is. Ennek az illata tetszett meg legjobban, ezért megleptem magam vele. Kábé óránként kenem vele a számat, nem azért mert nem használ, hanem mert annyira finom az illata *-* Egyébként jól hidratál is meg minden, de van olyan ajakápoló, aminek az állagát jobban szeretem. De az illatáért cserébe én is 5 csillagot adok neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Vki001

2016. november 27.

Ajándékba kaptam ezt az ajakápolót és nagyon megszerettem. Sok ajakápolóját próbáltam már ennek a márkának, és vannak köztük rosszabbak, illetve jók is. Ez egyértelműen az utóbbi kategóriába tartozik. Nagyon-nagyon finom illata van. Jól hidratálja az ajkakat. Főleg napközben használom, és nagyon kellemes érzetet hagy maga után. Alapvetően (a hatására) 4 csillagot adnék, de az illata miatt muszáj ötöt adnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate