Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2013. november 11.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz bőrre való hidratáló. Bio Aloe vera és bio Agave nedvvel dúsított, egész nap puhává és hidratáltá varázsolja a bőrt. Enyhén férfias illata van.

• Növényi összetevők: Organic Aloe Vera, kék Agave nedv, kamilla víz, shea vaj.
  • Parabén mentes

Akane

2014. február 2.

A barátomnak vettem ajándékba, mert nagyon száraz a bőre. Az illata nekem nagyon tetszik, de a barátom bőre nem bírta, mert túl zsíros volt neki. 2-3 hassnálat után kiragyázott tőle, úgyhogy most én használom esténként magamra, ha régen nem krémeztem és nagyon nagyon ki van száradva az arcom. Kicsit olyan mintha filmréteget képezne, és nekem is kicsit aláfülled a bőröm. Ha elfogy, én nem fogom újravenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Adnilem

2013. június 18.

A páromnak vettem ajándékba. Nagyon kellemes az illata (legalábbis nekem teszik), nem túl erős, de mégis kellemesen férfias. Gél állagú krém, gyorsan beszívódik és jól hidratál. Remélem hosszútávon is beválik, így elsőre nagyon jól hidratálta a bőrét, nem irritálta, olyan üde kinézete volt. :)

Update 2013.06.18.: Megadom neki az 5*-ot! Nagyon jó kis krém, az arca puha lett és sokkal jobban néz ki, öröm ránézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).