Yves Rocher

Ár:   690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jaimenature, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 7.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

A 2018-as karácsonyi kollekció része

Az arany tea friss és finom illatával védi és táplálja az ajkakat. Karitévajjal és mandulaolajjal gazdagított textúrája azonnali enyhülést és finom illatot ad az ajkaknak. A nap bármely percében is legyen ajkainknak szüksége egy kis táplálásra, az ajakápolót kis méreténél fogva bármikor magunkkal vihetjük.

Növényi eredetű összetevők: karitévaj, mandulaolaj, és biogazdálkodásból származó búzavirág kivonat. Parabénmentes termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Judit0916

2020. augusztus 8.

Az illata nagyon kellemes és szép fényt ad az ajkaknak. Nagyon kicserepesedett ajkakkal nem tud mit kezdeni, de a mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Timcsoki

2019. november 13.

Sajnos nekem nem vált be! Elég egy kicsit szelesebb nap és már semmit nem tud a szél által megtépázott ajkammal mit kezdeni, pedig kenem vele! Ritka, de 4 hét használat után repül a kukába és hol van még az igazi hideg ahol tényleg bizonyítani kéne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Panna02

2019. szeptember 25.

Karácsonyra kaptam barátnőmtől, és nagy téli kedvencem lett. Nagyon sokáig elég minden napos használat mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Eszti8908

2019. augusztus 21.

Minden szempontból elégedett vagyok vele, fini az illata és nem hagyja kiszáradni a számat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Nem jött be sajnos. Mindig az epres ajakápolót használom a márkától, de gondoltam teszek egy próbát a karácsonyi limitált kollekcióból.
Bár ne tettem volna...egyszerűen taszít a mű illata, ami számomra már inkább szag. Csomagolása nagyon szép, elvégre karácsonyi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

ReiHUN

2019. május 17.

Nagyon szeretem az Yves Rocher ajakápolóit, ezek szerettették meg velem az ajakápolók használatát, mert nem érződik, hogy egy plusz réteg nehezedik a számra. Olyan kis könnyű, mintha nem is lenne rajta, de mégis jól hidratál. Sajnos kissé gyorsan fogy és nem olyan tartósan marad az ajkakon, de nekem kompenzálja az élmény. :) Egy durván száraz ajkat nem hozna szerintem rendbe, de a mindennapos hidratáltság fenntartásában jó segítő lehet. Kellemes zöldteás illata van. :) Jaj, egyszer sajnos kitekerve pofára ejtettem a szobában a parkettára, de nem történt semmi katasztrofikus eldeformálódás vagy széttrancsírozódás, csak picit elnyomódott a vége, szóval jól bírja a strapát! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Kremcica

2019. február 1.

Nekem is csalódás. Használtam már YR ajakápolólót és jó volt. Használtam a karácsonyi teás család több termékét is, ismerem az illatot azok is egész jók voltak. De ez se illatra, se hatásra nem jó. Fura szaga van és csak ül a zsíros réteg az ajkaimon. Mostanában kicsit ki van száradva, de sok hatását nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Szilvoci

2019. január 7.

számomra csalódás, mind hidratálás, mind illat terén sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

számomra csalódás, mind hidratálás, mind illat terén sajnos.

RitaL

2018. december 30.

Nekem nagyon tetszett, a hidratáló hatással és az illattal is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Nekem nagyon tetszett, a hidratáló hatással és az illattal is elégedett vagyok.

Erina

2018. december 17.

Kedves a csomagolás dizájnja. Ennyi a pozitívum részemről. Nem hidratál eléggé, az illatának pedig köze nincs egy finom teához, nagyon mű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate