Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sue2, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A hozzáadott BIO mályvának köszönhetően selymesen puhává varázsolja a bőrt. Gyengéd kényeztetés mindennap. A BIO mályvát La Gacily-ban, bio mezőgazdaságaikban termesztik. Az ECOCERT Greenlife által igazolt ökológiai és biológiai kozmetikum.

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó mályva

senskin

2014. január 14.

Az illata finom. A bőrre is jó lenne, de annyira szétesik az állaga. Nem habzik, sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

manócska

2013. május 21.

Elég régóta vásárolom, és szeretem. Próbáltam benne negatívumot keresni, de a nehezen nyitható kupakon kívül nem lehet rá rosszat mondani. Nem mondom, hogy nincs jobb nála, de ár érték arányban teljesen megfelel. Az illata tetszik, az állagával nincs gond, eléggé krémes, és ha nem is hidratál eléggé, legalább nem szárít. Ez nagy pozitívum. Alapdarab lesz, nem szeretnék megválni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 21.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. március 13.

Egészen érdekes kicsit ,,trutymós" állaga van, finom, de alig érezhető az illata. Szerintem valóban ápolja is bőrt, szívesen zuhanyozok ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

lau0502

2013. február 16.

Iszonyú jó, virágos,friss illata van. Kellemes az állaga, tényleg nagyon krémes. A bőrömet egyáltalán nem szárítja. Már elhasználtam, nagyon szerettem, sajnálom ha már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

Kíváncsi Fáncsi

2013. február 13.

Még január elején vettem egy ilyen tusfürdőt miután az argánolajos tusfürdővel nagyon jók a tapasztalataim. Izgalmasan hangzott a mályva és hívogató volt a külső is. Szerettem volna tovább mélyíteni a barátságunkat, de sajnos most már sehol nem lehet kapni, állítólag már nem is lesz. :( Olvastam a termékről pár külföldi oldalon véleményt, sokaknak nem tetszett az illata, lehet, hogy nem nagyon fogyott ezért sem gyártják tovább. Nekem viszont nagyon bejött. Nem megszokott virágos illat, de nem is kellemetlen és egy alapos öblítés után igazából az illat tovaszáll. Állaga pedig nagyon szuper, nem folyik szét és ki a kézből, hanem krémessége miatt nagyon tetszett, hogy éppen akkora kis kukac-csík nyomható ki, amennyi szükséges. A bőrömet sem szárította, jó kis termék volt. :))) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 13.

svivko

2013. január 15.

Nem tudom kinek jutott eszébe hajfesték szagú tusfürdőt alkotnia, de szívesen meghempergetném benne. Liliomost kerestem, megláttam, hogy ez is rózsaszín, picit beleszimatoltam a boltban, és már vittem is. Azóta 1x próbálkoztam vele letusolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid