Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2019. július 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 tisztító teával, bőrmegújító hatással.

DrZsCs

2016. november 5.

Eleinte alig vártam, hogy elfogyjon, de miután kipróbáltam egy másik arctisztítót, újból adtam egy esélyt neki és azóta csak ezt használom a hozzá való micellás vízzel. Szépen tisztít és egyáltalán nem szárít. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 5.

hunbernadett

2013. augusztus 5.

Próbálkoztam vele, eleinte tetszett is, az illata főleg :)
Viszont elkezdtem kipattogni tőle pár nap után :( Abbahagytam akkor jobb lett, megint elkezdtem használni és újból kipattogtam. Úgyhogy nekem nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Próbálkoztam vele, eleinte tetszett is, az illata főleg :)

eszter

2013. július 1.

Sokáig elég az biztos, mert nagy mennyiség és csak kicsit használok egyszerre. Nem igazán habzik, de jól tisztít és nem szárítja a bőrömet!!!Az illata friss, zöld...Szeretem használni, bár bőrradírnak gyenge. Viszont a mindennapi ápoláshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Adnilem

2013. június 21.

Tegnap vettem, mert a barackos arcradírt kivonták, meg összes 3 perces maszkot.... :S Ezt néztem ki magamnak helyette. Az illata nagyon fini, egész este törtem a fejem, hogy honnan ismerős ez az illat, aztán reggel a zuhany alatt rájöttem! Zöld banán illata van. Mikor a kevésbé érett banánt meghámozza az ember, annak van ilyen illata. :D Tényleg nagyon fini! Sminklemosó van a címkén, de szerintem inkább arclemosó. Lehozza a sminket, de a vízálló spirállal gondjai vannak. Finoman radíroz és jó krémes, habos az állaga. Beraktam én is a fürdőbe, zuhanyozás közben fogom használni. Este mostam meg vele az arcom, reggelre nem jött ki semmi allergia és felfrissítette a bőrömet. Szóval így elsőre, szerintem egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 21.

sutike85

2013. május 13.

A "zöld" illatát én is imádom. Én zuhanyzásnál használom, igazi bőrradírral nem ér föl, de egy átlagos tusfürdőnél/szappannál hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

indingo

2013. február 14.

Minden nap használom, a maradék smink lemosására. Kellemes zöld illatú, nem túl szemcsés radír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

tamimaci

2013. január 18.

Én szeretem, mert alaposan tisztít, és nem szárít (engem minden kiszárít, még a patikus által ajánlott drágább, márkás lemosók is), az arctejeket viszont nem szeretem. Az illata olyan zöld :), persze tudom h a parfümtől, de mégis szeretem. Rossz szokásom, h ha valami beválik, akkor is kipróbálok mást, de ehhez mindig visszatérek, és most még akciós is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

surreal_brain

2013. január 5.

Nekem nagyon nem valt be az erzekeny, miteszeres...boromre (ismet belebotlottam abba az eladoba aki nem tudott hasznalhato segitseget adni, pedig ez yves-nel ritka), szoval a parabenek es a palmitate csak fokozzak a problemat...HA VALAKIT ERDEKEL SURGOSEN ELADNAM!!!! (egy kicsi borsonyi hianyzik belole, szoval teljesen tele van) 1800 ft-ert akciosan elviheti akinek bevalt meg 8 honapig hasznalhato :). e-mail: surreal_brain@citromail.hu szemelyesen atveheto a Nyugatinal, illetve megbeszelt idoben, helyen Budapest teruleten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

senskin

2012. december 27.

Szerintem habnak nevezni túlzás. Töményen, kisebb adaggal átkenjük az arcot, majd öblítjük, akkor teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

v.lizi

Korcsoport: >54
2012. október 21.

Még csak az ajándékmintáját használtam el, de azt gondolom jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 21.

Még csak az ajándékmintáját használtam el, de azt gondolom jó lesz.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.