Yves Rocher

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. november 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Érzéki Bourbon vanília illatú tápláló, krémes testápoló, mely egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Nem zsíros, krémes textúrája könnyen olvad, így intenzíven táplálja a bőrt, és kellemes illatúvá varázsolja. A bőr visszanyeri bársonyos tapintását és rugalmasságát.

Több mint 96%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Színezék, parabén- és ásványiolaj-mentes termék.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

postareb

2017. november 23.

Számomra abszolút bevált. Nagyon tetszik az illata és a hatása is, az én bőrömet szépen hidratálja. Számomra az állaga is megfelelő, olvastam a korábbi kommentekben, hogy valakié darabos volt...hát az enyém egyáltalán nem, lehet, hogy valami régebbi terméket választott. Én csak ajánlani tudom és újra fogom még vásárolni, bár lehet másik illatban, mert kísérletezős típus vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Panni21

2017. szeptember 21.

Vattacukor illata van 💕
Eredetileg egy másik testápolót készültem megvenni, aztán megláttam, hogy kiárusítják az egész szériát, így elhoztam inkább ezt. És milyen jól tettem.
Nagyon könnyen kenhető, annak ellenére, hogy kemény, vajszerű termék, tényleg TBS testvaj állaga van.
Eddig imádom, lehet, veszek még, ha arra járok, és nem fogy el.

Update:
Még másnap reggel is érezni lehetett a lakásban.
Van egy aranyos macaron alakú kis dobozom (eredetileg is krém volt benne, de elfogyott), abba is tettem át belőle, így magammal is tudom vinni kézkrémként :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Vattacukor illata van 💕
Eddig imádom, lehet, veszek még, ha arra járok, és nem fogy el.

Update:
Még másnap reggel is érezni lehetett a lakásban.

sorsi83

2017. augusztus 4.

Ekkora csalódást! A mandarin-citrom-cédrusos verziója a legnagyobb kedvencem. Ehhez képest ennek az állaga darabosabb, a szaga pedig! Igen, a szaga. Konkrétan büdös. Valami ásványi jellegű borzalom, nyomokban sem emlékeztet vaníliára. Nem bírom elviselni magamon. Szerintem oda kell adnom valakinek. Ehhez pedig nagyon drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

babyface

2017. február 20.

nagyon régen adtam már 1 csillagos értékelést bármire is, de ez kritikán aluli... mint a testradírja... :( tbs testvajaihoz nem is hasonlítanám, nehéz, alig szívódik be, az illata persze isteni füstös vanilia, de a hatása... :( mikor már bekentem az egész testem mehettem is levakarni magamról, mert allergiás reakciót okozott! soha többet, pénzkidobás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Black Fairy

2016. június 1.

Lassan testápoló túladagolásom lesz, télre valószínűleg beszerzem majd! Nagyon finom illata van, nagyon gyorsan beszívódik, az állaga nagyon kellemes, és elég jól hidratál...engem picit a TBS "butított" testvajára emlékeztet...Vagyis hasonló hatás-minőség (az ára ennek jobb), de azért nem annyira nagyon kedvenc...Azoknak öt csillagot adtam, mert függővé tettek, viszont úgy érzem ez is megérdemli az öt csillagot, mert kategóriájában igazán remek termék...

(Egy másik illatot is próbáltam, a véleményemet átmásolom oda is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

(Egy másik illatot is próbáltam, a véleményemet átmásolom oda is.)

wishes

2016. április 12.

Egészen röviden el tudom mondani, hogy mi tetszik a legjobban ebben az új testvajban: Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector illata van! ^^ Igen, lehet, hogy valakinek kicsit túl gejl lesz majd ez a tömény vattacukros illat, de én odáig vagyok most érte, alig várom az esti fürcsiket, hogy végre magamra kenhessem. Az illata reggelre amúgy nagyon kis kellemes nőiessé szelídül és édeskésebb parfümökkel nagyon klasszul kiegészítik egymást, én pl. az Estee Lauder Modern Muse Le Rougeval együtt használom, és szerintem szuperek együtt! Az állaga amúgy elég sűrű, vajas, de viszonylag könnyen olvad, szóval engem nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.