Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mesi, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Summer kiadás

Matt bronzosító duo két egymást kiegészítő árnyalatban. Tiare virág kivonattal. Bőrgyógyászati ​​felügyelet mellett tesztelt.

loretta9797

2017. október 31.

Kedvenc bronzosítóm. Jól pigmentált, hosszantartó hatás, biztos, hogy újra meg fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Dudu195

2017. január 9.

02 Hále mat- ár-érték arnyányban kicsit alulteljesített. Nagyon szép színe van és az illata is jó de nekem egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

kismaszat

2016. július 27.

Imádom,tegnap sikerült végre hosszú idő után újra beszereznem. A sötétebb 02 Halé matt árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Illata szinte függővé tesz. Gyönyörű matt finish,tartós,nagy kiszerelés. Örülök,hogy újra láttam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

BokaEdina

2015. szeptember 20.

Nagyon szeretem, mindennap használom. Tetszik a színe és imádom, hogy matt. Hatalmas kiszerelés így, hogy mindennap előveszem is alig fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Ildie

2015. március 16.

Én sem találtam sokáig, sem otthon, sem környező országainkban, de egyszer egy darab volt az Alléban, azt gyorsan meg is vettem. Ez a második, az első amikor már majdnem elfgyott a repülőn összetört szegény, aztán meg jól kiborítottam, szegény :(
Szerintem ez egy zseniális találmány. Két szín, nem kell kettőt nyitogatni, és jó télen nyáron, mindig. Nem csillog, teszi a dolgát tartós. Nekem a dm-es összecsukható ecsettől porolt (az egy rettenet ecset), de mert az ecset durva volt, de kellett az összecsukhatósága miatt, azóta, hogy rendes puhával használom nem porol. Az illata, hát igen, nem is értem, hogy minek van és hogy de van és engem nem zavar.
Nagyon nagyon sokáig elég, hatalmas mennyiség, nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. Sephorában nézegettem kultikus darabokat, hogy meg kéne egyet próbálni, egy csillogóssal majd fogok próbálkozni, de matt verzióból nem fogok 40 dollárért venni harmad ekkorát a neve miatt, ez tökéletes.

Még nem vonok le tőle csillagot, pedig bizony kellene, de sajnos kifakultam, lassan hófehér leszek, és így sárga lett egy kicsit a bőrömön. Amikor volt színem nem látszott sárgának, remélem, ha még tovább fakulok nem leszek répa, jajj nagyon nem szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Jane

2015. január 24.

Nagyon vágytam már rá és végre megkaparintottam. Matt bronzosító, közepesen pigmentált. Sajnos nekem az illata nagyon irritáló volt de már szerencsére megkopott. A színe nekem picit sárgás de összességében minden napokra megfelelő termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 24.

szilvinyuszko

2014. szeptember 3.

Az illatába szerelmes vagyok, a színe tökéletes a bőrömnek. Egyetlen hátránya, hogy kicsit porzik. Bár az előttem szólók között volt, aki pont az ellenkezőjét írta, úgyhogy ezt inkább az ecsettől tenném függővé.
Már 3x újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Már 3x újravettem :)

Akane

2014. február 3.

Szerelem volt első látásra és az illatát is nagyon szeretem. Kontúrozni használom. Teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

kdorc

2014. január 17.

Eleinte nagyon tetszett az illata és az állaga is, majd pár használat után eléggé porosodni kezdett, az illat pedig eltűnt. Egyébként jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 17.

Mesi

2012. július 4.

Nagyon bejött ez a bronzosító. A világosabb van meg.
Általában nem érdekel a sminkcuccok illata, de ez annyira finom, hogy parfümben is megvenném. Nagyon tetszik.
Nem porzik, de jól felveszi az ecset. Természetes hatású.
Teljesen matt. A sötét és a világos rész is klassz, a világos bőrömön nagyon mutatós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Nagyon bejött ez a bronzosító. A világosabb van meg.
Nem porzik, de jól felveszi az ecset. Természetes hatású.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).