Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bambusz radírozó szemcséknek köszönhetően a karcsúsító bőrradír gyengéden radírozza a bőrt, aktiválja a vérkeringést és tisztítja a bőrt, előkészítve azt a karcsúsító szérum használatára.

babyface

2015. június 28.

a hozzá tartozó krémnél már bővebben kifejtettem a véleményemet, röviden tömören: az egész termékcsalád egy nagy pénzkidobás! vannak sokkal olcsóbb és hatásosabb termékek a narancsbőr elleni kütyük kategóriájában... :) kevés mennyiség, ami annak ellenére, hogy csak a kritikus részekre használod hamar elfogy és számomra az illata is visszataszító, kommersz citromos, pumpás wc illatosítókat idézi. :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

ttgretaaa

2015. január 21.

Nekem nem vált be egyáltalán... Inkább használom tovább az Eveline termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Nekem nem vált be egyáltalán... Inkább használom tovább az Eveline termékeket.

szeliger

2014. május 24.

2014.04.26.
A termékcsaládba tartozó szérummal együtt haszálom, hetente kétszer radírozok vele ("sz" betűs napokon: szerdán és szombaton). Finom citrusos az illata, de a radírozó rész szerintem meglehetősen durva szemcséjű, kifejezetten kellemetlenül dörzsölő hatású. Elsősorban a szérum miatt vettem meg, de mivel az sem átütő hatású, biztosan nem fogom újravenni.
2014.05.24.
A szérum elfogyott, ebből még van valamennyi. Főleg a szérum miatt vettem meg, önmagában sem az illatában, sem az állagában nincs semmi rendkivüli. Az egész termékcsaládot felesleges volt megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 24.

2014.04.26.
2014.05.24.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.