Yves Rocher

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2013. június 27.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A virágos-zöldes illatba jázmint, pacsulit, rózsát, bergamotot kevertek.

Ár: 4500 , Eladó: ChinchillaLover
Állapot: kb. 60-70ml , Helyszín: Eger, Budapest, fizetés: megbeszélés kérdése

Nina091

2020. július 30.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez egy 15 ml-es üvegcsével.
Nekem hasonlít az Armani Sí illatához, ami nálam az örök kedvenc, így emiatt ehhez nem sokszor nyúlok, mert számomra az Armani az igazi.
De egyébként nagyon finom illat és egész tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez egy 15 ml-es üvegcsével.
De egyébként nagyon finom illat és egész tartós.

umarti

2020. június 28.

Látatlanban rendeltem meg netről, csak bíztam benne, hogy szeretni fogom. Első fújás után majdnem megbántam. Valahogy nem az én illatom volt. Órák múlva se voltam oda érte. De eldöntöttem, hogy küzdök még, hátha csoda történik.... És IGEN!! Nagy szerelem lett belőle! 😃
Számomra olyan feelingje van, mint amikor az ember belép egy virágüzletbe. Olyan igazi virág illat, mindenféle édes cukor szirup vagy kemikália illattól mentesen. Mintha frissen vágott virág csokorba illatolna az ember.
Nekem az Intense változata is nagyon bejön!
Egyik sem tucat illat, és nagyon kifinomult! ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Nekem az Intense változata is nagyon bejön!
Egyik sem tucat illat, és nagyon kifinomult! ❤️

ConceptArt

2020. április 1.

Nagyon tetszik! Először a tusfürdő változatát kaptam ajándékba egy csomagban, és nagyon bejött ez az illat. A nyaralások jutottak róla eszembe, a meleg és a napsütés. Mikor elfogyott újra vettem, és megvettem hozzá a parfümöt és a testápolót is. Tavaszias, nyárias illat, tiszta és nőies. Én inkább hétköznapokon tudom elképzelni, mint alkalmakra. Ritkán veszek újra parfümöt, mert hamar ráunok az illatokra, de ezt lehet, hogy be fogom még szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

aalleexxaa

2019. október 18.

Nagyon szeretem!
Egyszer egy barátnőm kölcsönadta a pulcsiját,mert fáztam,és egyből megéreztem rajta valami nagyon kellemes illatot... Egyből megkérdeztem mi ez, megmutatta ezt a parfümöt.. Hamar vettem magamnak is egyet. Nagyon kellemes,frissítő de mégis elegáns illata van, igazán jellegzetes. Maximálisan egyezik az ízlésvilágommal. Az előző véleményekkel ellentétben én nagyon sokáig érzem magamon, reggeltől estig - sőt akár másnap is érzem a pulcsijaimon.. Néhány fújás elég, mert ha az ember két-három fújásnál többet tesz magára, akkor egy kicsit már tolakodó (számomra legalábbis). Én a nagyobb kiszerelést szoktam venni, így legutóbb kicsit tovább mint egy évig elég volt,de nyáron nem használtam, akkor jobban szeretem a gyümölcsösebb illatokat, ezt pedig akkor túl soknak éreztem.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Nagyon szeretem!

bia93

2019. szeptember 4.

Ajándékba kaptam egy 50 ml-s kiszerelést a rendelésemhez. Nem tudtam milyen illata van, de nagyon örültem neki, hisz ajándék volt. Amikor megérkezett, azonnal magamra fújtam, és meglepett, hogy milyen elegáns, diszkrét, virágos illata van. Mások is, és a párom is megdicsérték rajtam. Nekem is nagyon tetszik, és most látom, hogy azért, mert zöld illat, amiben jázmin is van. Ez pont nekem való. A tartóssága az kb. 6 óra, de én egészen meg vagyok ezzel elégedve. Tetszik nekem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

ChinchillaLover

2019. szeptember 2.

A jó vélemények miatt adtam neki esélyt... lehet velem van a baj, de némely húsvéti locsolókölninek jobb az illata, mint ennek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Honeyhair

2019. április 4.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, szettben egy táskába való kisebb változatával, meg a kézkrémjével. Akkor is tetszett már az illat (a tél közepén jártunk), de valahogy nem adta még ki az igazi lényegét. Viszont ahogy mentünk bele a tavaszba, egyre jobban kibontakozott, egyre jobban vonzotta az érdeklődésemet. Most, a lágy napsütésben, a bontakozó zöldben, a rügyező és virágzó fák alatt teljes szépségében ragyog. Gyönyörű, boldog illat, benne van a tavasz ébredése, lágysága, finom simogatása, a tudatosan megélt nőiesség. Most hívtam fel telefonon az ajándékozót és most köszöntem meg neki igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 4.

Bettii98

2019. március 3.

Az illata nagyon finom. Egyáltalán nem tolakodó, nem túl édes, nem túl sok. Viszont a tartóssága egyenlő a nullával. Egyáltalán nem lehet érezni magamon felfújás után sem, bármekkora mennyiségről is beszélünk. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Hester

2019. február 24.

Nagyon szeretem ezt az illatot, különleges, finom, könnyed. Nem túl tartós. Ezért gondolkodom, hogy újra megvegyem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

rosa.love

2019. január 29.

3.5ot adnek neki, ha lehetne. Komfortillat, de a kellemes kategoriabol. Ha nem lenne vagy 5 draga parfumom amit illene elhaszbalnom, megvennem magamnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.