Yves Rocher

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2013. június 27.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A virágos-zöldes illatba jázmint, pacsulit, rózsát, bergamotot kevertek.

Fújósban 🌸 Yves Rocher Comme Une Evidence
Ár: 1400/10 ml , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost
Yves Rocher Comme Une Evidence Edp
Ár: 10000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tt29

2022. február 25.

Nagyon tartós, mindenki megdícsérte, amikor épp ez volt rajtam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 25.

Nagyon tartós, mindenki megdícsérte, amikor épp ez volt rajtam. :)

XiaoBai

2022. február 9.

Nem szeretem az YR illatait úgy általában, viszont ez meglepően jól sikerült, számomra egészen egyedi darab. Van benne egy jó adag, kissé uniszexnek ható drámaiság az elején, ami miatt először csak érettebb nőkön tudtam volna elképzelni. Később azonban leszáradás után jön egy púderesebb vonal, ami már befogadhatóbb az én személyiségemnek. Nekem boss lady illat, ha felfújom, magabiztosabbnak érzem magam, de ilyenkor télen egy pici melankóliát is kiérzek belőle. Kíváncsi vagyok, nyáron milyen lesz, valami szappanos rá számítok, aminek örülnék. Egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

Csien27

2021. november 23.

Évekig a kedvenc tavaszi-nyári illatom volt, de mostanra ez enyhült, keresem az új szerelmet. Finom illatt és közepesen tartós, de ár-érték arányban sokkal jobbat is lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. augusztus 27.

Viszonylag tartós, kellemes, elegáns illat. Én személy szerint inkább érettebb hölgyeknek ajánlanám ezt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Szilwa

2021. július 12.

Kifinomult, elegáns illat. Nem édes, nem tolakodó, tartós illattal. Ajándékba szoktam venni, nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 12.

Bagamer

2021. május 26.

Ajándékba kaptam, de talált az illat. Semmi extra, így inkább hétköznapi viselet. Kellemes, se nem savanykás, se nem édes, de nem annyira friss illat. Sajnos azonban hamar elszáll az illata. Nem hiszem, hogy ha elfogy, újra ezt veszem.
A semlegességet mutatja, hogy barátnőm is ilyet vett, pedig egyébként nagyon különböző az "illat-ízlésünk", de mindkettőnknek tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Linett21

2021. május 4.

Update:
Ácsi! Újratervezés!
Kifogytam a kedvenc Guerlain Idylle-ből és beruháztam egy picikére az új formulából belőle. Egy ez egyben ugyanaz a kettő! Egyik kezemen az új Idylle, másikon ez; ide-oda szagulgatok és hát, döbbenet, mennyire hasonlók! Az Idylle max. erősebb, de amúgy ugyanaz!!!

2021. március 28.
Abszolút pozitív csalódás! :-)
Engem 2, ennél jóval drágább parfümre emlékeztet: fújás után 1-2 órán át egy az egyben a Chloé Absolu de parfum (erősen édes-zamatos rózsa); majd leszáradása Narciso Rodriguez For her (lágyan púderes-pacsulis).
Fiatalos-rohangálós illat, elsősorban nappali viseletre és tavasz-nyáridőben. Bármelyik korosztályhoz illik. Remek lehet akár munkahelyre is, a mindennapokra, vagy koranyári laza, esti eseményre.
Tartóssága az YR-parfümök terén a jobbak között van, rajtam korrekt 5-6 órát stabilan bír, pedig nagyon száraz bőröm van.
Most össze-vissza akciózza az YR (néha ajándékként is adja), érdemes beszerezni, kategóriájában remek vétel, nagyon ajánlom :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

Update:
Ácsi! Újratervezés!

2021. március 28.
Abszolút pozitív csalódás! :-)

NatureBeauty

2020. november 19.

Ajándékba kaptam egyik rendelésem mellé 50 ml kiszerelésben az Yves Rochertól. Úgy voltam vele, "ajándék lónak ne nézd a fogát", és lesz ami lesz...ha nem tetszik, elfújkálja anyukám...hát totál kellemesen meglepett!
Kifinomult, elegáns, mégsem öregasszonyos illat, és nem mellesleg edp létére valóban tartós is. A párom is észrevette rajtam és megdicsérte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

KisTigris

2020. október 14.

Online vettem egy minit ismerkedésre. Hááát. Ok, jól van. Olyan tucat illat. Se nem rossz, se nem jó. Egynek elmegy, a nagyot tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Fannie

2020. szeptember 8.

A barátomtól kaptam évfordulóra egy ajándékcsomag formájában a nagy kiszerelésű parfümöt egy mini, táskába dobós változattal és a kézkrémjével. Azonnal imádtam az illatát, mert már hosszú ideje vágytam egy virágosabb, mégis lendületes, nem túl "öreges" parfümre. Korábban minden virágos parfümmel az volt a problémám, hogy elég édeskés, mű illatuk volt, főleg hosszabb idővel a kifújás után. Ez az illat viszont nagyon el lett találva szerintem, tényleg a virágboltok illatát idézi fel, elegáns, kifinomult, nem tolakodó, erőltetett, hanem friss, tavaszias. Amikor ezt fújom magamra, gyakran megdicsérik mások is, még órák múlva is, úgyhogy ebből azt szűröm le, hogy elég tartós illat.
Azoknak ajánlanám, akik egy nőies, kifinomult, de fiatalos parfümöt szeretnének maguknak, ami megállja a helyét a munkahelyen vagy akár szabadidőben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.