Yves Rocher

Ár:   13 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. március 2.

Ár:   13 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, praliné, jázmin, fehér fa

Ár: 6.000,-Ft + posta/Foxpost , Eladó: Lingling
Állapot: 50ml/kb.49ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom vagy Foxposttal küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

akli

2021. november 25.

Elég nehéz véleményezni ezt: használom a Comme une Evidence edt verzióját, azt nagyon szeretem nyáron. Aztán hidegebb időben az edp-hez nyúlok, mert az virágosabb, testesebb, kevésbé "zöld" illat. Ennek az Instense változatnak viszont alig van köze e fenti kettőhöz, úgyhogy mélyen együtt érzek mindenkivel, aki csalódott, mert én is az vagyok. Másrészt viszont rajtam elsősorban a nagyon szép damaszkuszi rózsa illata jön át, amit szeretek, a jázminból kevéske. Édesnek egyáltalán nem mondható, inkább egyfajta nyers illatot érzek benne, amitől imádnivalóan természetes, mindezek ellenére nem fogom megtartani, pont az a plusz hiányzik belőle, amitől az edp olyan könnyed, finom és jellegzetes tud lenni.
Kiegészítés: mégis maradt. Érdemes hideg időben is kipróbálni, nálam most ez az állandó, hétköznapi szaladgálós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

Jasminum

2021. június 20.

Hűvös, távolságtartó fehérvirág illat. Nagyon sokat kell fújni ahhoz, hogy érezhető legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Krisztimaci

Korcsoport: >54
2021. június 16.

Hatalmas csalódás. Tegnap megvettem, mert a kistestvérét nagyon szeretem. Gondoltam ez egy kicsit ütősebb. Hát semmi. Vagy 10-et fújtam magamra reggel és semmit sem érezni belőle. Legközelebb nem döntök elhamarkodottan. A kistesóval százszor jobban jártam volna :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 16.

anita763

2020. augusztus 6.

Finom, selymesen kellemes virágillat, csak sajnos rajtam nem túl tartós. :( Az üvege szép. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

lakeresztes

2020. július 10.

Nagyon finom illat, viszont rajtam nem volt túl tartós, ezért elajándékoztam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Nagyon finom illat, viszont rajtam nem volt túl tartós, ezért elajándékoztam

Luller

2020. március 5.

Imádom! Tavaszi, nyári illat! Szeretem! Finom krémes rózsa illat! Nem ismerem a sima parfüm változatot, de ez, az Intense nagyon kellemes! Mindig ott van és lesz a parfümjeim között!
Valamiért , gondolom a rózsa miatt mindig a Chloe Chloe jut eszembe róla, amit szintén nagyon szeretek. Egyáltalán nem mondom, hogy hasonlít, de a rózsa miatt az ugrik be róla mindig. A Chloe kicsit számomra szintetikusabb rózsa illat, ez nem olyan. Ez natúr rózsás, de nem tolakodóan. Amolyan tavaszi napfényben picit hűvös széllel szobában átlibbenő. Ha ez így érzékeltethető ... :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Meloca

2020. február 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Kellemes az illata, bár nekem kicsit édeskés. Annyira nem tartós, mint amire számítottam. Egy parfümnek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Eszti8908

2019. szeptember 22.

Nagyon imádom, mert egyáltalán nem az a tipikus tucatillat ami minden 2.emberen szembejön, és mellé tartós is. Remélem sose vonják ki a forgalomból

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Patus13

2018. december 16.

Nagyon szeretem az illatát. A tartóssága közepes. Számomra az illata nagyon hasonlít az Armani Sí-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

NDCsilla

2018. december 6.

Ahhhh! :) Nem gondoltam volna, hogy épp az YR-nél lelek rá a jelenlegi álomparfümömre, de ez...hát valami csodás :) Nagyon-nagyon tartós, valóban nagyon intenzív, így nem kell belőle sok. Emiatt nagyon gazdaságosnak is mondanám. Az illata számomra a bájos nőiességet szimbolizálja :) Friss, édes, virágos, finom és elegáns. Alapvetően tavaszi illatnak mondanám, de én az év bármely szakában szívesen viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Citronellol, Limonene, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.