Yves Rocher

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Bio mezőgazdaságból származó szezámolajjal készült hidratáló testápoló. Bársonyosan puhává teszi a bőrt és diszkrét parfümillattal ölel körül.

Növényi eredetű összetevők: bio szezámolaj, bio mezőgazdaságból származó búzavirágvíz és pacsuli illóolaj. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz. Parabénmentes termék.

Ár: 2000 , Eladó: MissNickole
Állapot: új, Helyszín: budapest, fizetés: megbeszélés szerint, szinte bármilyen átvételi/postázási mód lehetséges
Ár: 1.900 Ft szàllìtàssal együtt , Eladó: Asianlover
Állapot: 200 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètel nem lehetsèges)
elina12

2019. június 7.

Ajándékba kaptam. Az illata tényleg eléggé érdekes, de belőlem nem vált ki semmilyen érzést különösen. Tetszik is meg nem is. :D A hidratáló hatása teljesen jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

TrkBrb

2019. március 20.

Én is ajándékba kaptam, de én pénzt nem adok ki érte, hogy újra használhassam. Nagyon büdös szerintem. Maximum hétvégén, esténként és kizárólag az alsó lábszáramra kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

nikyptk

2019. február 17.

Ma reggel meglepődve tapasztaltam, hogy elfogyott az összes testápolóm amit rendszeresen használok de borotválkozás után szükségem volt mindenképp egy kis hidratálásra. Körülnéztem a vésztartalékos kozmetikumoknál és a kezembe akadt ez a parfümtestápoló. Rémlett, hogy régesrégen ajándékba kaptam de miután megszagoltam az említett fiókban landolt. Hát ez az "illat" valami borzalom. Émelyítő, a fejem is belefájdult. Hidratáló hatása rendben van, hamar beszívódik, puha lett a bőröm. De most, hogy ezzel kész vagyunk rohanok is lemosni. 2 óra elteltével is nagyon intenzív az illat, nem bírom magamon elviselni. Az eredeti árát semmiképpen sem éri meg. Újra használni sem fogom az szinte biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Brigittamariar4

2019. február 11.

Én is ajándékba kaptam. Sajnos nagyon tolakodó az illata, de ha keveset használ az ember belőle és azt is hidegebb időszakban, még épphogy elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

mmermaid

2019. január 3.

Nem akartam írni róla már az első körben, mert nem akartam elkiabálni magam. Egy hete használom reggel-este az arcomon is, a nagy hidegben csak a kezemmel birkózik meg nehezen. Nagyon kevés is elég belőle, szépen terül, nem ragad, pillanatok alatt beszívódik. Az illatát egész nap lehet érezni (ami egyébként szubjektív megítélésű, ezért nem értem a sok lepontozást miatta), engem először az orgonára emlékeztetett. A hatása pedig nagyon intenzív! Az én bőröm nagyon érzékeny, hajlamos a kipirosodásra, viszketve hámlik, ha száraz és rendszeresen küzdök pattanásokkal is. Tartottam tőle, hogy a parfümtartalom majd gondot fog okozni, de ez nem így történt. Megnyugtatja, puhává teszi a bőröm, csökkent a pirosodást és a pórusaim is kissé összébb húzódtak. Ezt ajándékba kaptam, de ha elfogy, áldozni fogok ennyit rá, mert messze ez a leghatásosabb testápoló, amit használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Denny

2019. január 3.

Azért nem olyan diszkrét az a parfümillat. Elég erős illata van, hogy mit ne mondjak, de hozzá lehet szokni szerintem. Bár inkább idősebb korosztálynak való. Állaga jó, könnyű eloszlatni, gyorsan be is szívódik, ezekkel abszolút meg voltam elégedve. Hidratálása is egészen jó volt, a teljesen kiszáradt bőrömet (könyök) szépen helyrehozta. Nálam 2-2,5 hónapig volt elég, és általában naponta, 2 naponta használtam - főleg karra.
Bár ajándékba kaptam, és szerintem jó termék, az ára horrorisztikus, borzalmasan túlárazott. Ezért az árért 2-3 ugyanilyen jó testápolót is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

sophiie

2018. december 12.

Ajándékba kaptam a vásárlás mellé, magamtól biztosan nem vettem volna meg az ára miatt. Az illata nekem nem tetszik, nagyon erős. A hidratáló képességét nekem nem igazán mutatta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

plinka

2018. október 17.

Szintén ajándék termék. Nekem túl erős és tolakodó az illata, ráadásul sokáig ki is tart. Egy idő után azért megszoktam. Kézkrémként használom. Szerintem, annak szuper. Egész pici pötty is elég, hogy hidratálja a bőrömet anélkül, hogy zsírosítaná. A mennyiségénél fogva egy darabig ki is fog tartani. Eddig ez a legjobb "kézkrémem". Tudom, luxus erre használni, de úgyis ingyen volt. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

exhocmomento

2018. október 7.

Szívem szerint 4,5 csillagot adnék. Mint sokan, én is ajándékba kaptam a törzsvásárlói-képeslapos akció keretében, vásárlás mellé, ingyé'. Az ára horrorisztikus, perpillanat nem tudom elképzelni, hogy teljes áron újravenném.

A hidratáló hatása egy erős közepes, normál/kissé száraz bőrre szerintem tök oké. Extrémebb esetekhez úgy gondolom, kevés lenne. Én nem vagyok egy nagy testápolós, de mikor a bőröm száraz, viszket és igényli, akkor szuperül helyrerakja. Beszívódásban lekörözi a sima Yves Rocher-s gyümis testáplót, ez nem hagy olyan ragacsos réteget, mint az.

Ami az illatát illeti, őszintén szólva megszerettem. Első körben egy harsány, tipik avon-alapillat (amivel amúgy nincs bajom) csap arcon, de percekkel később valami sokkal kellemesebbé, különlegesebbé, nemesebbé csendesül. Szerintem nagyon finom. Intenzitásában testesnek és viszonylag tartósnak mondanám. Nem úgy persze, mint egy parfüm, de bőven érződik, hogy sok illatanyaggal lett megbolondítva.

A növényi eredetű, bio összetevők nagyon jól hangzanak, meg dicsérendő, meg pöpec, de az összetevőlista egy-néhány helyein... nyeeeh. Mint a mekis kaja. Ne nézegesd, csak edd. Esetünkben kend.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

mafalda

2018. szeptember 24.

Nagyon erőteljes pacsulis illat, idősebb korosztálynak való. Hidratáló hatása átlagos. Ajándék volt vásárláshoz, annyit bőven megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.