Yves Rocher

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Bio mezőgazdaságból származó szezámolajjal készült hidratáló testápoló. Bársonyosan puhává teszi a bőrt és diszkrét parfümillattal ölel körül.

Növényi eredetű összetevők: bio szezámolaj, bio mezőgazdaságból származó búzavirágvíz és pacsuli illóolaj. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz. Parabénmentes termék.

Ár: 1500 , Eladó: hajkedvelo
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvételkor vagy utalással
Yves Rocher Ode A La Vie és Ode A La Joie
Ár: 1500 Ft / db. , Eladó: Olgi78
Állapot: Mini párszor próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átadással vagy előre utalás esetén Foxpost,posta.

csvik

2021. február 13.

Ajándékba kaptam. Tényleg erős az illata, de nekem tetszik, egy kicsit még másnap is érezhető a bőrömön. Szerintem jól hidratál. Kicsit drágának találom ezért nem biztos hogy magamtól újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

k.boglarka

2020. december 30.

Szerencsére ajándékba kaptam. Az illata nagyon tömény és elviselhetetlen, hidratálásban sem a legjobb. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Luller

2020. november 20.

A parfümjének az Intense változata egy örök darab a kollekciómban. Annak is és ennek is imádom az illatát, bár a kettő inkább csak hasonló, mint ugyan olyan. Ez a testápoló szintén jó minőségű, úgy, mint a többi YvesRocher termék is, viszont nem mondanám hidratáló testápolónak. Inkább egy sima parfüm testápolónak. De nem csorbít azon, amennyire szeretem. Friss, tisztaság illatú, selymes állaga könnyen felvihető és hamar be is szívódik. Időben el kell viszont használni, mert hajlamos hosszabb állás után picit avasabb háttérillatot produkálni. Ezért és mert nem igazán hidratál 4 csillagot kap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Jasmine

2020. október 17.

Nem szeretem ezt a testápolót, borzasztó erős, tolakodó illata van, ami egyáltalán nem finom. Yves Rocheres vásárláshoz kaptam ajándékba még régebben, de ezért az árért főleg nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

yokkoa

2020. szeptember 18.

Undorító, büdös vacak!!!! Tele van már a hócipőm az yves rochéval! (csak sajnos van 2 termékük, ami eléggé bevált, ezéert hónapról hónapra náluk kötök ki, de egyre több a bosszúság.) 17-én már sehol az országban nincs ecsetkészlet, ami az ajándék lett volna a képeslapon. És cserébe kiszúrták a szemem _ezzel_. Fújj, a gyomrom felfordul a SZAGÁTÓL! Mínusz 100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

fioretta

2020. július 2.

Mivel parfümtestápoló, elég drága... Az illata alapból nagyon jó, de rajtam olykor idővel megváltozott a bőrön, talán egy kis "kipárolgástól", izzadságtól vagy nem tudom... és így már nem annyira tetszett. Egyébként nem is annyira tartós az illata, mire teljesen beszívódik, addigra már szinte el is megy.
Állaga meglehetősen folyós, de ehhez képest egész jól hidratál. Sokáig kitartott, pedig volt hogy véletlenül - pont a folyós vizes állag miatt - nagyon meglódult és több jött belőle mint akartam.
A flakon végére már egy kicsit ráuntam...lehetne kisebb kiszerelésben olcsóbb áron.
Lehet kapni "sima" testápolókat is, amelyek majdnem ugyanilyen intenzív illatúak, csak mivel nem "parfüm testápolók", jóval olcsóbbak, úgyhogy ezt egy kicsit marketingfogásnak gondolom. Egyébként jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Atiyeh

2020. május 1.

Szerintem nagyon-nagyon finom az illata, ugyanakkor nagyon intenzív is, gyorsan beszívódik, nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

papillonlepetit

2020. február 2.

Először az Yves Rocher törzsvásárolói kedvezményeként kaptam ingyen és nagyon sokáig elég is volt a 200 ml kiszerelés. Parfüm/eau de toilette se volt nagyon kéznél, ezért használtam ezt. Alapvetően nem vagyok egy nagy testápoló használó, de ezt a terméket nem is a hidratáltság miatt vettem igénybe újra és újra. Nagyon tetszett, hogy olyan hatást ér el az illatával, mint egy drágább parfüm. Egész nap éreztem magamon az illatot és megfelelő mennyiséget használva belőle egyáltalán nem tolakodóan erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Littlecream

2020. január 21.

Ajándékba kaptam de nekem az illata nem tetszik, a lábamra használtam el esténként, reggelre puha lett a bőröm de nem venném meg magamtól, mert az árához képest a hatása nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Eszti8908

2019. szeptember 22.

Szerintem teljesen rendben van, finom és elég erős az illata, mellé parfüm nem is kell. Nekem a hidratálása is elegendő, ha az ember rendszeresen használja nem szárad ki a bőre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.