Yves Rocher

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Bio mezőgazdaságból származó szezámolajjal készült hidratáló testápoló. Bársonyosan puhává teszi a bőrt és diszkrét parfümillattal ölel körül.

Növényi eredetű összetevők: bio szezámolaj, bio mezőgazdaságból származó búzavirágvíz és pacsuli illóolaj. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz. Parabénmentes termék.

Yves Rocher Comme Une Evidence Parfüm Testápoló 200ml
Ár: 3500 , Eladó: blackrainbow
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Hajdú-Bihar , fizetés: FoxPost, utalás után

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Szilwa

2021. július 12.

Nagyon finom az illata, egész nap érezni a bőrön. Sokszor megdicsérik rajtam. Biztos újra fogom venni, nagy kedvenc lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 12.

Saku28

2021. július 7.

Nem kifejezetten zsíros, könnyen beszívódik, de nekem nagyon erős az illata. Lehet csak az erős parfüm szag miatt, de nem is merem magamra kenni sokszor, nehogy kipattogjak tőle. Így alkalomadtán használva nem volt tőle bajom, de nagyon nem is javított a bőrömön. Ezt az adagot már elhasználom, de nem vennék belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

kincsq

2021. április 23.

OMG, nagyon jó illatú kis cucc. Anyukám kapta ajándékba, én csak csenegettem belőle néha. De lehet sunyiban le is nyúlom tőle :):)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Cirmos20

2021. április 15.

Kedvenc testapolom lett.
Nagyon finom a boromon az illata tobben megjegyeztek a munkahelyemen. En is egesz nap erzem magamon ha reggel hasznalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Kedvenc testapolom lett.

liluci99

2021. április 14.

Ajándékba kaptam a boltban. Nagyon tetszett az illata, éás hozta a szokásos formáját mint a tobbi YR testápoló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

csvik

2021. február 13.

Ajándékba kaptam. Tényleg erős az illata, de nekem tetszik, egy kicsit még másnap is érezhető a bőrömön. Szerintem jól hidratál. Kicsit drágának találom ezért nem biztos hogy magamtól újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

k.boglarka

2020. december 30.

Szerencsére ajándékba kaptam. Az illata nagyon tömény és elviselhetetlen, hidratálásban sem a legjobb. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Luller

2020. november 20.

A parfümjének az Intense változata egy örök darab a kollekciómban. Annak is és ennek is imádom az illatát, bár a kettő inkább csak hasonló, mint ugyan olyan. Ez a testápoló szintén jó minőségű, úgy, mint a többi YvesRocher termék is, viszont nem mondanám hidratáló testápolónak. Inkább egy sima parfüm testápolónak. De nem csorbít azon, amennyire szeretem. Friss, tisztaság illatú, selymes állaga könnyen felvihető és hamar be is szívódik. Időben el kell viszont használni, mert hajlamos hosszabb állás után picit avasabb háttérillatot produkálni. Ezért és mert nem igazán hidratál 4 csillagot kap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Jasmine

2020. október 17.

Nem szeretem ezt a testápolót, borzasztó erős, tolakodó illata van, ami egyáltalán nem finom. Yves Rocheres vásárláshoz kaptam ajándékba még régebben, de ezért az árért főleg nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

yokkoa

2020. szeptember 18.

Undorító, büdös vacak!!!! Tele van már a hócipőm az yves rochéval! (csak sajnos van 2 termékük, ami eléggé bevált, ezéert hónapról hónapra náluk kötök ki, de egyre több a bosszúság.) 17-én már sehol az országban nincs ecsetkészlet, ami az ajándék lett volna a képeslapon. És cserébe kiszúrták a szemem _ezzel_. Fújj, a gyomrom felfordul a SZAGÁTÓL! Mínusz 100 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.