Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cecil, Módosítva: 2013. március 24.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Rose23

2013. április 21.

2012. 04.06. Más terméket vettem az Yves Rocher-ben, ahhoz kaptam mintát ebből a krémből. Nagyon bevált. Két hete volt már egy nagyobb hámló, vöröses folt az arcomon, amit semmilyen krémmel (pedig azok is természetes összetevőkből voltak) nem tudtam eltüntetni, már bőrgyógyászhoz készültem. Az 1 ml-es mintával 3 nap alatt teljesen eltűnt :) Már az első éjszakai használat után láttam hogy javult a helyzet. Pár nap múlva meg is vettem a rendes bolti kiszerelésben (50 ml). A T-vonalon nem használom, csak az arcom két oldalán, mert ott nagyon száraz a bőröm, de oda abszolút bevált, új kedvenc :)

2013.04.21.
Arcápoló és mindenféle kozmetikumokkal kapcsolatos döntéseim közül végül ő végzetes hibának bizonyult. Rosacea-s lett az arcom, amiről kezdetben nem is gondoltam, hogy az lenne, és kétségbeesetten kenegettem tovább ezzel a krémmel (hiszen eddig jól bevált),aminek 2. összetevője a csodamogyoró, 4. a denat. alkohol, és citrusos olajok is vannak benne... amikor rádöbbentem a hibára, már késő volt. Megmondom őszintén, ilyenkor kicsit bánom a "krémmániám"-at, mostmár nem tudom, hogy ezzel a folyamatos inci-nézegetéssel nem ártok-e többet a bőrömnek, mint amennyit használok.
Hogy valami érdemlegeset is mondjak, a gyártása nem szűnt meg, csak itthon nem forgalmazzák már. Külföldről beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

2013.04.21.

natasa

2012. május 18.

Nagyon tápláló krém. Először zsírosnak tűnik, de nem nehezít el, hamar beszívódik. Jó kis éjszakai hidratáló, nagyon szép összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

moncsi29

2012. május 15.

Nekem ez egy csodaszer.Reggelre gyönyörű egyenletes bőrrel ébredek.Azóta pattanásaim sincsenek,eltünteti azokat is.Az állaga zsírosnak tűnhet,de csalóka,hamar beszívódik.
Nagyon elégedett vagyok vele,mint ennek a márkának az összes többi termékével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Nagyon elégedett vagyok vele,mint ennek a márkának az összes többi termékével.

Cremorne

2012. március 11.

Szintén elég nehéz krém, de azért szépen beszívódik. Megnyugtató, hogy ilyen jó összetevői vannak. Szépen elhasználom, bár nyáron lehet, hogy könnyítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 11.

cecil

2011. november 25.

Visszatértem ehhez a krémhez. Sajnos az ilcsire allergiás lettem, besokkalt a böröm tőle. Ajánlom mindenkinek, nekem nagyon beválik, szép egyenletes lesz az arcbőröm reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Martili

2011. október 8.

Ma kaptam a boltban egy termékmintát és elsőre furcsa illatú a krém és túl zsírosnak is tűnt felkenve, de hamarosan nagyon pozitív meglepetést okozott. Nyugtatta a bőrömet és teljesen felszívódott, semmi kellemetlen zsíros érzés nem maradt, sőt, inkább szuper bársonyos lett tőle. Viszont az összetevők között túlságosan elöl áll az alkohol, főleg ahhoz képest, hogy ez egy éjszakai krém és nem arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

cecil

2011. július 5.

Szuper arckrém rengeteg jótékony összetevővel. Reggelre sokkal szebb a bőröm tónusa, de hatása csak ideig óráig tart. Maradok az ilcsinél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Alkoholok: Alcohol Denat., Octyldodecanol, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Tribehenin, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic / Capric Triglyceride, Arachidyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Oleic/ Linoleic/ Linolenic Polyglycerides, Xanthan Gum, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Sodium Palmitoyl Sarcosinate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Limonene, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Linalool, Geraniol
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Sorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>