Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2017. január 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

24 órás kezelés a fáradtság jelei ellen polifenolokkal.

Tvylvis

2014. február 19.

Még tavaly vettem, használgattam, aztán félretettem. Januárban viszont listát írtam a kozmetikumaimról, mert áldatlan állapotok uralkodtak a fürdőben..... okés, hogy kell többféle testápoló, de 15 azért mégsem :-) Megfogadtam, el kell használni a kencéket, ha nagyon nem jön be, akkor elpasszolás vagy kuka. Ez a krém úgy egy hónapja került sorra, lassan el is fogy.
Összességében nem rossz krém, sűrű, testes, kifejezetten jól hidratál. Nálam jól és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, reggel lehet rá sminkelni. Hatalmas változást nem vettem észre, de ezt nem is vártam. Az illatát nagyon szeretem, igazi YR zöld illat. Legnagyobb meglepetésemre a férjem is rájár, szereti. Újra venni nem fogom, mert épp a natúr termékekre való teljes átállásban vagyok, de nem bántam meg, hogy elhasználtam. A csomagolása is nagyon tetszik, bár a kissé szokatlan formájú üveg sarkából nehéz kivarázsolni a kencét. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

katalinmyy

2013. május 8.

A kedvenc arckrémem. Hihetetlen jó illata van és másnap nagyon puha a bőröm tőle. egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Miskulancia

2013. március 12.

Téli krém, ez egyértelmű, de én egy év óta folyamatosan használom rotációban más krémekkel, és még sosem okozott csalódást (finom puha lesz tőle a bőröm, tónusai lágyulnak és mindenki megbámul az utcán :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 12.

zuleica

2013. január 9.

Beleestem abba hibába, hogy a sok sok csodaszép összetevő mellet nem szúrta ki a szemem az a pár csúnya, például a kedves nevű Myristyl Myristate és az egyik kedvencem, az ellentmondásos, ártalmatlan vagy rákot okozó BHT. Megörültem, hogy nem képviselteti magát az összetevőlistán a paraben család egyik tagja sem. Igaz, jól hidratál, és nekem könnyen, gyorsan beszívódik, de sajnos nem jött be, pedig nagy várakozással vásároltam meg novemberben. Először még a felbukkanó kellemetlenségek felett is szemet hunytam, annyira szerettem volna, ha nekem is legalább fele annyira beválik, mint Campbell-nek. De sajnos apró pattanásaim lettek tőle és ha a szeme körül vetettem be iszonyatosan könnyezni kezdtem, kipróbáltam, hogy csak az egyik alá kentem, akkor csak az könnyezett. Szóval nagyot csalódtam, kizárt, hogy újra vegyem, ráadásul teljes áron elég drága móka volt a hatásához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 9.

Yndre

2012. december 17.

Nekem nem igazán jött be ez a krém. A legnagyobb problémám vele, hogy nagyon sűrű állaga. Egyszerűen képtelen beszívni a bőröm, még órák múlva is érzem az arcomon. Nagyon fulladozik alatta a bőröm. Legfeljebb éjszakára tudnám elképzelni, bár még az éjszakai krémeknél is zavar, hogyha nagyon zsíros érzésű. Egyetlen pozitívuma számomra, hogy tényleg jól hidratál. Szerencsére csak mintám van belőle, a maradékot majd a nyakamra elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

kata

2012. május 2.

Tényleg elég nehéz krém, kell egy kis idő, amíg beszívódik, de nagyon puhává teszi a bőrt. Télen reggel és este is használtam, most már naponta egyszer is elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Cremorne

2012. március 11.

Szerintem is kellemes, bár elég nehéz, még az én normál/komb bőrömre is csak este kenem. Sajnos nincs benne fényvédő, így tavasztól már nappalra nem is lenne jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 11.

klemi

2012. március 11.

Nagyon jó a krém,igazán szerette a bőröm és az illata is,szóval csakis jót tudok róla mondani

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.