Yves Rocher

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges összetételű málnás ecet, amely intezíven tisztítja a hajat és kisimítja a hajszálak repedéseit, így haja ragyogóan szép és fénylő lesz.

Parabén- és szilikonmentes összetétel. 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Ár: 1000 ft , Eladó: Viwi0524

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zahraa

2024. január 20.

Remek kis málnaecet, bár nem vettem észre túl nagy különbséget eközött, és a 100%-os almaecet között, talán annyi hogy az utóbbinak az illata is intenzívebb. Szép fényes, selymes hajat csinált, már-már kezelhetetlenül folyt ki a kezemből, és kicsit mintha a jobban „szállt” volna fésülködés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 20.

Gellka

2023. október 11.

Balzsam után használom,utolsó lemosásnál és fantasztikusan puha,lágy lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 11.

Anada

2023. április 5.

Nagyon régen, még talán 4-5 éve használtam, de most egyik nap újra megvettem. Szeretem :) finom illata van, fényesebb a hajam tőle, az esése is másmilyen lesz, puha, de nem lapul. Abszolút teszi a dolgát és azt, amit ígér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 5.

Colormonkey

2022. november 2.

Az illata isteni, az önmagában 6 csillag. De a hatása annyira nem nagy szám: valóban fényesebb tőle a hajam, de az illata egy nap után elillan, a fényesség pedig csak a következő hajmosásig tart. Az azonban tény, hogy mindig elcsábulok ha meglátom a webshopban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 2.

Lisianthus

2022. szeptember 21.

Ajándékba kaptam. Finom illata volt míg mostam vele a hajam, majd szárítaskor már nem lehetett erezni a málna illatot. Hatásra pedig semmit sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 21.

Mijauhamm

2022. február 15.

Nem feltétlenül csoda-cucc, viszont határozottan rosszabb érzés enélkül hajat mosni, de talán sima ecet is csinál ennyit. Egyedül az illata miatt maradtam mégis emellett, az egyedül öt csillagot érdemelne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Jukka

2021. november 29.

Az almaecet után kifejezetten kellemes végre az illatos málnát érezni a hajamban. De rettentő drága és ahhoz, hogy semlegesítse a samponszappanokat, sokat kell használni. Eleinte spricnibe tettem, de az nem volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Mmmellii

2021. október 18.

Lehet csak nálam ilyen rossz a víz minősége: akármit kentem a hajamra, valahogy sosem volt olyan szép fénye, borzosan állt össze vissza. Azzal bajban vagyok, hogy mikor kell ezt használni, nálam a sorrend: sampon, balzsam és ecetes öblítés. Így nekem nagyon sokat segített, sokkal fényesebb a hajam, jobb a tapintása, láthatóan szebb, egyelőre nem érzem, hogy jobban zsírosodna tőle, vagy szárítaná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

himeneko

2021. május 14.

Ajándékba kaptam, az égvilágon semmit nem csinált, az illata kellemes volt, viszont az is csak a használatkor érződött, amikor szárítottam a hajamat, már nyoma sem volt sehol a kellemes málna illatnak :(

2 csillagot azért adok, mert nem szárított, illetve nem ártott a hajamnak, de pozitív irányban sem tett semmit vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

dzsen1337

2021. március 9.

Finom málna illata van, ezért kellemes használni. Sajnos ezen felül nem sokat változtatott a hajamon, pedig elhasználtam egy 400 ml-es kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.