Yves Rocher

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges összetételű málnás ecet, amely intezíven tisztítja a hajat és kisimítja a hajszálak repedéseit, így haja ragyogóan szép és fénylő lesz.

Parabén- és szilikonmentes összetétel. 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

♡ YR málnaecetes hajöblítő ~ 1400Ft ♡
Ár: 1300Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Yura

2020. július 19.

Még akkoriban vettem egy adagot belőle mikor azt se tudtam, hogy az INCI-t eszik-e vagy isszák és most hogy ide tévedtem csak hülledezek, hogy volt képes a múltbeli énem ilyet kenni a hajára. Harmadik helyen a parfüm! (Ami amúgy meg is érződik, mert erős málna illata van használatkor, de aztán el is illan) Ráadásul még hozzá aroma, alkohol és egy rakat színezék. Hát ezek mellett nem is csidálom hogy nem volt semmilyen hatása a hajamon, mert kb nincs is benne semmi hatóanyag. Arról nem is beszélve hogy az adagolása is tényleg elég rosszul van kialakítva. Mellesleg azóta se használtam el, mintha megéreztem volna, hogy jobb nem nyúlni ehhez a cucchoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

kannus

2020. április 17.

Jó dolgokat olvastam a málna ecetről, és mikor rákerestem, ez a termék jött velem szembe először. Az adagolásra sokan panaszkodnak, én igazából simán macera nélkül tudom használni. Közvetlenül a hajamra locsolgatom néhány helyen, majd bedörzsizem mindenhova. A flakon változott a képen láthatóhoz képest, lehet ez a különbség. Abból ami nekem van szépen adagolható a folyadék és a nagyobb kiszerelés sokáig elég. :) Bár én nem használom minden hajmosás után, csak mikor balzsamozás helyett inkább ehhez van kedvem. Az illatát imádom és én szoktam érezni a hajamon szárítás után is még valameddig. Szóval számomra ez az egyik legnagyobb vonzereje, az illata! A hatását annyira én sem érzem kiemelkedőnek. Fényes hajat ígér, de ezt nem tudom alátámasztani. Talán picit puhítja az egyébként festés miatt igénybe vett hajamat, de mivel több terméket is használok általában egyidejűleg így ezt sem tudom 100%-osan ennek a hajöblítő ecetnek a számlájára írni. Egy szó mint száz, az illata miatt egy esetleges akcióban előfordulhat, hogy újravenném, de egyébként a teljes árát szerintem nem annyira éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

miyumiyu

2019. november 14.

Sűrű, hosszú, festetlen és egészséges hajam ápolására kiváló, jó illatú termék, nagyon szeretem. Általában almaecetes - teafaolajos öblítéssel zárom a hajmosást, ami fényessé, egészségessé teszi a hajam, de szerencsére megtaláltam ezt a terméket is, ami lényegesen jobb illatú, és hasonló az eredmény.

Ajánlom azoknak, akik nem szeretik a sok kemikáliát felhalmozni a hajon (hajbalzsam, fixálók, festék, stb), és természetes megoldást keresnek, hogy hajuk ápolt, erős és fényes legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Sophiaprincess

2019. október 24.

Ajándékba kaptam, semmilyen változást nem vettem észre a hajamon. Az illata nekem tetszett, de ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Nikk89

2019. október 6.

Fogalmam sincs, hogy ez mire is jó valójában....(nyilván elolvastam, de...ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól) Nekem 3 használatra volt elegendő. Az illata nagyon kis kellemes, szárítás után egyáltalán nem érezhető. Nem csinál véleményem szerint semmit a hajszálakkal. Teljes pénzkidobás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Juhi

2019. szeptember 25.

Nem vettem észre változást a használata óta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Nem vettem észre változást a használata óta.

eriel

2019. augusztus 27.

Én is ajándékba kaptam, nagyon száraz a hajam, az illatán kívül semmi hatása nem volt sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

noriri

2019. július 26.

Szeretem az illatát, szilárd sampon után ajánlották tonizálásra. Nem vettem észre különbséget. Elég sok pénzbe kerül, ahhoz képest, hogy mi van benne. Nehéz adagolni, ugyanis teljesen folyékony. Én mostanában egyenesen a fejemre öntöttem, hogy ne pocsékoljak, de lényegében mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

BRebi

2019. július 6.

Ajándékba kaptam. Az illata azonnal megfogott, el is használtam belőle 1 üveggel. A hajamon nem éreztem változást, az illatát se éreztem hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

Edo949

2019. június 27.

Nővéremtől vettem át, mert neki nem vált be. Első használat után tudtam, hogy nem lesz a kedvencem nekem se. Az illata erős, az adagolása ésszerűtlen és nem vettem észre jótékony hatását a hajamon. Elhasználtam, de nem veszem meg a terméket újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.