Yves Rocher

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges összetételű málnás ecet, amely intezíven tisztítja a hajat és kisimítja a hajszálak repedéseit, így haja ragyogóan szép és fénylő lesz.

Parabén- és szilikonmentes összetétel. 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Ár: 3499 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen
Ár: 1199 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Mijauhamm

2022. február 15.

Nem feltétlenül csoda-cucc, viszont határozottan rosszabb érzés enélkül hajat mosni, de talán sima ecet is csinál ennyit. Egyedül az illata miatt maradtam mégis emellett, az egyedül öt csillagot érdemelne

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 15.

Jukka

2021. november 29.

Az almaecet után kifejezetten kellemes végre az illatos málnát érezni a hajamban. De rettentő drága és ahhoz, hogy semlegesítse a samponszappanokat, sokat kell használni. Eleinte spricnibe tettem, de az nem volt elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Mmmellii

2021. október 18.

Lehet csak nálam ilyen rossz a víz minősége: akármit kentem a hajamra, valahogy sosem volt olyan szép fénye, borzosan állt össze vissza. Azzal bajban vagyok, hogy mikor kell ezt használni, nálam a sorrend: sampon, balzsam és ecetes öblítés. Így nekem nagyon sokat segített, sokkal fényesebb a hajam, jobb a tapintása, láthatóan szebb, egyelőre nem érzem, hogy jobban zsírosodna tőle, vagy szárítaná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

himeneko

2021. május 14.

Ajándékba kaptam, az égvilágon semmit nem csinált, az illata kellemes volt, viszont az is csak a használatkor érződött, amikor szárítottam a hajamat, már nyoma sem volt sehol a kellemes málna illatnak :(

2 csillagot azért adok, mert nem szárított, illetve nem ártott a hajamnak, de pozitív irányban sem tett semmit vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

dzsen1337

2021. március 9.

Finom málna illata van, ezért kellemes használni. Sajnos ezen felül nem sokat változtatott a hajamon, pedig elhasználtam egy 400 ml-es kiszerelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Kingimingi

2021. január 28.

Ajándékba kaptam egyszer a vásárlásom mellé. Nagyon finom málna illata van, viszont semmilyen jótékony hatást nem érzékeltem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

eveartstar

2021. január 5.

DIY alternatív felhasználása következik:
-----------------------------------------------
Jó ideje ott lapult a 400ml-esnek a fele a szekrényembe...nekem se használt, csak az illata nagyon jó!
Aztán láttam egy tisztítószer hacket, amit megspékeltem ezzel.
Egy szórófejes flakonba tettem mosogatószert meg 20%os ecetet, amit felengedtem vízzel..és közbe eszembe jutott, hogy ez is ecetes...na zutty bele ebből is a flakonba...nem is kell több belőle egy kupaknál, és máris szuper málna illat van ecet helyett..😅
Úgy csillig villog az összes mosdó, mosogató, kád itthon, hogy ihaj...vagy nem ez volt a kérdés?!🤔😂
Na szóval csak az illatáért 3-as...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 5.

DIY alternatív felhasználása következik:
-----------------------------------------------
Aztán láttam egy tisztítószer hacket, amit megspékeltem ezzel.
Na szóval csak az illatáért 3-as...

Yura

2020. július 19.

Még akkoriban vettem egy adagot belőle mikor azt se tudtam, hogy az INCI-t eszik-e vagy isszák és most hogy ide tévedtem csak hülledezek, hogy volt képes a múltbeli énem ilyet kenni a hajára. Harmadik helyen a parfüm! (Ami amúgy meg is érződik, mert erős málna illata van használatkor, de aztán el is illan) Ráadásul még hozzá aroma, alkohol és egy rakat színezék. Hát ezek mellett nem is csidálom hogy nem volt semmilyen hatása a hajamon, mert kb nincs is benne semmi hatóanyag. Arról nem is beszélve hogy az adagolása is tényleg elég rosszul van kialakítva. Mellesleg azóta se használtam el, mintha megéreztem volna, hogy jobb nem nyúlni ehhez a cucchoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

kannus

2020. április 17.

Jó dolgokat olvastam a málna ecetről, és mikor rákerestem, ez a termék jött velem szembe először. Az adagolásra sokan panaszkodnak, én igazából simán macera nélkül tudom használni. Közvetlenül a hajamra locsolgatom néhány helyen, majd bedörzsizem mindenhova. A flakon változott a képen láthatóhoz képest, lehet ez a különbség. Abból ami nekem van szépen adagolható a folyadék és a nagyobb kiszerelés sokáig elég. :) Bár én nem használom minden hajmosás után, csak mikor balzsamozás helyett inkább ehhez van kedvem. Az illatát imádom és én szoktam érezni a hajamon szárítás után is még valameddig. Szóval számomra ez az egyik legnagyobb vonzereje, az illata! A hatását annyira én sem érzem kiemelkedőnek. Fényes hajat ígér, de ezt nem tudom alátámasztani. Talán picit puhítja az egyébként festés miatt igénybe vett hajamat, de mivel több terméket is használok általában egyidejűleg így ezt sem tudom 100%-osan ennek a hajöblítő ecetnek a számlájára írni. Egy szó mint száz, az illata miatt egy esetleges akcióban előfordulhat, hogy újravenném, de egyébként a teljes árát szerintem nem annyira éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

miyumiyu

2019. november 14.

Sűrű, hosszú, festetlen és egészséges hajam ápolására kiváló, jó illatú termék, nagyon szeretem. Általában almaecetes - teafaolajos öblítéssel zárom a hajmosást, ami fényessé, egészségessé teszi a hajam, de szerencsére megtaláltam ezt a terméket is, ami lényegesen jobb illatú, és hasonló az eredmény.

Ajánlom azoknak, akik nem szeretik a sok kemikáliát felhalmozni a hajon (hajbalzsam, fixálók, festék, stb), és természetes megoldást keresnek, hogy hajuk ápolt, erős és fényes legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.