Yves Rocher

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Különleges összetételű málnás ecet, amely intezíven tisztítja a hajat és kisimítja a hajszálak repedéseit, így haja ragyogóan szép és fénylő lesz.

Parabén- és szilikonmentes összetétel. 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

zsoffyy

2019. május 16.

Nagyon szeretem, mert isteni illata van és határozottan puhább tőle a hajam két hajmosás között! Negatív hatását eddig nem tapasztaltam, pedig lassan egy üveggel elhasználok. Biztosan újravenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

dunaimano

2019. április 15.

Ez a hajöblítő igazából nem egy nagyágyú, de nem is célja. Gyorsan zsírosodó hajam van, 2 naponta szokásom hajat mosni. Ezt heti egyszer alkalmazom csak, hajmosás után, kicsit belemasszírozom a fejbőrömbe, majd leöblítem. A célja ugyebár nem az, mint egy hagyományos samponnak, hanem a víz keménység miatti lerakódások megszüntetése, plusz ecet lévén a fejbőr ph-jára is hatással van. Nekem kellemes a használata, bár tény, hogy nem csodaszer. Időnként 3 napra kitolható vele + száraz samponnal a hajmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Aniko19870805

2019. április 14.

Szeretem az illatát nagyon. Ha mást nem is eredményez, még szárítás után is szuper málna illatom van tőle. Gyerekkorom málnás keménycukorkájára emlékeztet. Most a nagyobb kiszerelést használom, elég sok kell belőle, de jól esik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

TrkBrb

2019. március 20.

Valóban elég intenzív málna illata van, talán kicsit mű is. Engem kicsit összezavar ez a termék, nem tudtam még eldönteni, hogy balzsam után (esetleg helyett?) vagy sampon és balzsam között használjam-e. XD Mikor a hajamra locsolom, kellemes, selymes tapintású lesz. Az illata csendesen, de öblítés-szárítás után is megmarad.
El lehet lenni nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

El lehet lenni nélküle.

zsofiaa96

2019. március 18.

Az egyik barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a hajápolót. A hajmosás utolsó fázisaként használtam. Finom az illata, miután megszárítottam a hajam is éreztem még a málna illatot, de ezen kívül más pozitívumot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Hester

2019. február 24.

Csatlakoznék azokhoz, akik nem értik mire való, és akik megvannak vele, és nélküle is.
Most is úgy nyilatkozok, mint mindig; elhasználtam tisztességgel majd az egész üvegcsével, ugyan nem minden hajmosáskor, mert nem hasított belém az érzés, hogy enélkül nem tudok majd mit kezdeni a loboncommal. Lehet, hogy teszek majd egy újabb próbát, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

zsofiab

2019. február 14.

Egyszerre kezdtem el használni egy új hajpakolással, szóval egyelőre még nem tudom, hogy minek tulajdonítsam azt, hogy tetszik a végeredmény. Az biztos, hogy ezt az öblítőt a hajtövekre is használom, míg a pakolást nem, tehát ami felül van, azért biztos, hogy ez a felelős. Én szeretem használni, jó illata van, bár ez kicsit elgondolkoztató, hogy ha ennyire természetes akkor hogyan lehet ennyire műmálna illata.... amikor ráöntöm a fejemre, érzek egy réteget a hajamon, ami nem feltétlenül zavar, legalább érzem, hogy valami talán maradt rajta. Egyáltalán nem nehezíti el a hajat, ki sem szárította, fényes is lett, igazából semmi negatívat nem tudok ellene felhozni, az illata amúgy nekem nem maradt benne a hajamban, de ez nem zavar. Még meggondolom, hogy jó-e annyira, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

kati545

2019. január 30.

Az illata mesés, amúgy semmire sem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Az illata mesés, amúgy semmire sem jó.

Dhewilgirl

2019. január 9.

Ajándékba kaptam rendelés mellé, még nem jöttem rá, miért lenne ez nekem létszükséglet. Az illata isteni, ez tény, kicsit talán puhább lesz a hajam is tőle, nem fedeztem fel számottevő változást. Azzal nyugtatom magam, hogy a balzsamot így már biztosan 100%-ig kimossa, és talán ettől nem fog annyira zsírosodni a hajam. Talán egyszer rájövök, mire való :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

stylo

2018. december 23.

Szamomra ez is az a kategoria, hogy legalabb hulyen nem halok meg. Abszolut nelkulozheto. Semmi emlitheto kulonbseget nem fedeztem fel ha hasznaltam, ha nem. Az illata se jon be. Elfogyott, oruljunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.