Yves Rocher

Ár:   690 Ft, 1290 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2020. október 28.

Ár:   690 Ft, 1290 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2020. karácsonyi kollekció része

A bogyós gyümölcsök elragadtató illatával.

AnnamariaGalik

2021. február 22.

Nagyon szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 22.

Nagyon szárította a bőrömet.

Saku28

2021. február 17.

Akárcsak a kézkrém, nekem ez is nagyon tetszik. Kaptam belőle ajándék mintát, de már ma vettem belőle egy nagyot is. Nem értem miért karácsonyi kollekció, inkább raktam volna nyárra, de ha nem veszem ezt figyelembe, akkor korrekt gyümölcsös tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

k.boglarka

2021. február 14.

Az illata tipikus bogyós illat, jól habzik, nem irritálja és szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Az illata tipikus bogyós illat, jól habzik, nem irritálja és szárítja a bőröm.

Roarke1990

2021. január 15.

Iszonyú nagy csalódás. Eddig még sose lett irritált semmilyen márka tusfürdőjétől a börőm, de ettől a tusfürdötől szó szerint csípve viszketett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Dorotii66

2021. január 3.

Ajándékba kaptam a mini kiszerelést a rendelésem mellé, nem voltam tőle elragadtatva. Az illata kellemes, de semmi extra, semmi karácsonyi, ráadásul nem is tartós, tipikus gyümölcsös illat. A csomagolása viszont nagyon szép, emiatt kap három csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

zdoreebaba

2020. december 26.

Megtetszett a karácsonyi törzsvásárlói képeslapon és ajándékként meg is kaptam a mini kiszerelést rendelésemhez. Sok hűhó semmiért. Amennyire vágytam erre a karácsonyi kollekcióra annyira nagy csalódást okozott. A karácsonyfa alatt illatozva egy kellemes málnaszörp csalogató illat fogadott, de a zuhany alatt egy természetellenes, gyorsan elillanó katyvasz volt. Pedig annyira vártam, hogy kipróbáljam és egy nagy löket karácsonyi életérzést adjon, de ez sajnos elmaradt idén. Szárított, nem volt tartós az illata. Még jó, hogy volt ez a kis kiszerelés és nem vettem belőle nagyot. Már csak egy-két használatra való kis mennyiség maradt. Alig várom, hogy elfogyjon... egyedül a szépséges csomagolása javít a helyzeten, bár a beltartalma is olyan csodás lenne, mint a külsősége. Bevallom őszintén nem tett hozzá sokat a karácsonyi hangulathoz, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

floracska6

2020. november 20.

Az almás fahéjas tusfürdő nagyon tetszett a téli kollekcióból, ezen felbuzdulva megvettem ezt is próba nélkül. Hát nem kellett volna, nagyon jellegtelen illat, kicsit olyan mint amikor a málnaszörpöt túl sok vízzel hígítják és a végeredmény íztelen lesz. Az almáshoz képest nagyon semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

bernadettu

2020. november 11.

Egy ideje nem jártam az üzletükben de a mini kiszerelésű karácsonyi kínálattal sikerült becsalogatniuk.
Tusfürdőként a bőrrel érintkezve rajtam ennek is fura mellékillata lesz, pedig a flakonból szagolva egy finom erdei gyümölcsös joghurtra emlékeztet.
Az illat bőrön nem sokáig maradt meg, de legalább nem szárít.
Valószínűleg kézmosásához fogom elhasználni.
Nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Az illat bőrön nem sokáig maradt meg, de legalább nem szárít.
Valószínűleg kézmosásához fogom elhasználni.
Nem lett a kedvencem.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid