Yves Rocher

Ár:   790 Ft és 1090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2021. április 22.

Ár:   790 Ft és 1090 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2020. karácsonyi kollekció része

Hidratáló kézkrém a bogyós gyümölcsök elragadó illatával

dlrexqs

2021. április 10.

Ajándékba kaptam a 30 ml-es kiszerelést, magamtól valószínűleg nem vettem volna meg, a szép külcsín ellenére sem vonzott túlzottan. Az illata kellemes bogyós gyümölcsös volt (a tusfürdőt is lehetett volna ilyen intenzív illatúra…), amely sokáig körbelengett. Különösebb hidratáló hatást nem tapasztaltam, sőt néha, miután (nyomtalanul) beszívódott, kezdhettem volna újra a kenegetést, annyira nem éreztem semmi változást. Hétköznapokra, táskába dobós kézkrémnek jó volt, de a szárazsággal nem igazán tudta felvenni a harcot, így más krémek után kellett néznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Csillag123

Korcsoport: < 18
2021. április 6.

Nagyon jó az illata és jól hidratál, de lassan szívódik be. Nekem télre pont elég volt egy kiszerelés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 6.

Leibingeredina

2021. március 21.

az illata nagyon jó, kevés is elég belőle, jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

az illata nagyon jó, kevés is elég belőle, jól hidratál

csillsze

2021. február 25.

Kellemes illata van, viszont nekem kicsit nehezen szívódik be, és utána ragacsos érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

AnnamariaGalik

2021. február 22.

Az illata nagyon tetszik, közepes távon kielégítően hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 22.

Az illata nagyon tetszik, közepes távon kielégítően hidratál.

Saku28

2021. február 9.

Nekem ez nagyon tetszik! Törzsvásárlói ajándék volt, de nagyon örülök neki, mert imádom az illatát. Kellően ápol, beszívódik és nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

niki123

2021. február 8.

Nyilván azt előre tudtam, hogy az ekcémára hajlamos kezeimre ez nem a legjobb választás, de a csomagolás megfogott... Az illata valóban nem karácsonyi, de nagyon kellemes gyümölcsös. Az ekcémámat sem hozta ki és arra megfelel, hogy minden este bekenjem vele a kacsóim és még éppen nem száradnak ki. Persze, ha nagyobb lenne a baj, nem ehhez nyúlnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

mafalda

2021. február 7.

Nagyon fini illat, és hozza a szokásos minőséget!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Nagyon fini illat, és hozza a szokásos minőséget!

Dorotii66

2021. január 3.

Az illata kellemes, de nem adja meg azt a tipikus karácsonyi hangulatot. A csomagolása nagyon szép, az állaga is jó, hamar beszívódik, de sajnos az én nagyon száraz kezeimre semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

zdoreebaba

2020. december 28.

Egy fokkal jobb, mint tusfürdő testvére. Bár ő sem hozza azt az igazi karácsonyi illatélményt, amire én vártam volna. Megintcsak a málnaszörphöz tudom hasonlítani. Száraz kezekre nem sokat ér. Napközben gyors kenegetésre elmegy, de extra hidratálást senki ne várjon ettől a kézkrémtől. A csomagolás itt is elvitte a bulit, emellett a belső tartalomra fektethettek volna nagyobb hangsúlyt. Elfogyasztom, de felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2