Yves Rocher

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ideális akkor, ha bőre hajlamos foltokban kipirosodni, gyakran tapasztal kellemetlen, bizsergető, égő érzést.

Veracs

2016. november 16.

Nagyon hamar beszívódik, nekem tökéletes smink alap. Szeretem, hogy illatmentes+ a pumpa elfordítva lezárja az adagolót, így utazni is lehet vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

szegfumonika

2016. január 5.

Éjszakára használom,mert eleve is zsíros bőröm van és kicsit zsírost. Nagyon jó kis arckrém, reggelre szinte kisimult az arcom és nem volt egyenetlen. Féláron megvásárolva nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Regi84

2015. március 21.

Csak párszor használtam, amikor nagyon ki volt száradva a bőröm és nagyon szépen helyrehozta. Mindig nem használnám, mert zsíros érzés marad utána és az alapozó is jobban átfénylik ha felkenem utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

emagdi

2014. december 1.

Véletlenül vettem meg, a hasonló csomagolású cseppeket akartam venni, de valószínűleg egymás mellett vagy összekeverve voltak a polcon, és ez a krém lett belőle. Nyáron használhatatlan volt számomra, így, télen a hidegben már elmegy. A cseppeket (ami ugyanez a termékcsalád) nagyon szeretem, és jó hatással volt a bőrömre. Ezzel szemben ez a krém csak épp hogy elmegy kategória. Fényes felületet hagy maga után, de beszívódik. A pumpás flakon egyszer már eltömítődött, akkor kitisztogattam, azóta működni látszik (félig van a tégely).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 1.

szeliger

2014. május 16.

2013.okt.29. A pumpás flakonból jól adagolhatóan fehér színű könnyű krém nyomható ki. Arcra feltéve az első öt perc olyan érzés, mint ha tömítené a pórusokat, aztán ez megszűnik, de meglehetősen fénylő marad utána a bőr. Semleges az illata, egyelőre jól teljesít, de valami könnyebben beszívódó kencét vártam. Majd ha elfogyott, ismét jelentkezem.

2014.május16. Elfogyott. Reggelenként használtam, de hullámokban, volt, hogy hetekig nem is nyúltam hozzá. A krém maga nem volt rossz, de a csomagolással sokat vesződtem. A kinyomófejben rendszeresen besűrűsödik a krém, kis eldolgozhatatlan krémcsomót, kukacot képezve. Amikor az üvegben már csak kb. ujjnyi volt, a pumpával többé nem lehetett kinyomni az anyagot. Az üveg szája elég szűk, egy kiskanál vékony nyelével próbáltam kikanalazni a kencét, mert ahhoz még soknak éreztem ami maradt, hogy csak úgy kidobjam. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 16.

rsabri

2014. május 7.

Nekem sajnos nem annyira vált be. Elég száraz, érzékeny a bőröm és pont emiatt gondoltam, hogy jó lesz nekem ez a krém. Az állaga folyékonyabb, illata nincs. Pár hete, mióta használom ezt a krémet foltos és picit viszekt is az arcbőröm. Úgy vettem észre, hogy nekem még jobban kiszáritotta az arcbőrőm, ahelyett, hogy hidratálná és ápolná:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Ivett0502

2013. november 4.

Imádom! Nekem baromi jól bevált. Mondjuk nem nappalra hanem éjszakára használom. Reggelre olyan más a bőröm. Nekem nem zsíros. Nem olcsó de szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.