Yves Rocher

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaadri, Módosítva: 2021. szeptember 30.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Támogatja az oxigén keringését a bőrsejtekben
  • Aktiválja a bőr méregtelenítő mechanizmusait
  • Megakadályozza a bőr öregedésének első jeleit
  • Revitalizálja és hidratálja a bőrt
  • Táplálja, fiatalítja és puhítja a bőrt
  • Felkészíti a bőrt a nappali vagy éjszakai ápolásra, és megsokszorozza azok hatásását

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szaadri

2022. december 6.

Nekem azt mondták a boltban, mikor az Elixir Jeunesse géljét kerestem, hogy ez az utódja. Hát elég nagyot csalódtam, ez ahhoz képest illatosított víz. Nem azt mondom, hogy nincs benne semmi értékelhető, de az összetevői is messze lemaradnak tőle, és hatása is lepkefing még hidratálás terén is. De legalább jóval drágább. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 6.

fruzskai

2022. november 27.

Nagyon csodálkozom az eddigi véleményeken, nekem teljesen más a tapasztalatom a termékről. Egyáltalán nem mondanám erős illatúnak, nem zavaró, hamar elillan és nem is rossz illetú. 2 pumpányit szoktam belőle használni, a bőröm azonnal beszívja, a kissé ragacsos érzet kb. 1 perc után eltűnik. Ami pedig az igazán lényeges: nekem igazi csodaszer a rutinomban. Ha huzamosabb ideig nem használom, látom a bőrömön a negatív változást, foltosabb, pár pattanás is előjön, sokkal pirosasabb az arcbőröm, a pórusaim is nagyobbnak látszanak, aztán ha visszatérek a rendszeres használathoz, 2-3 nap után az arcbőröm sokkal egyenletesebb, pattanásnak nyoma sincs, és a pirosodás is szinte teljesen eltűnik. Már a második üveggel használom el, remélem soha nem szüntetik be, örök favorit termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 27.

Fehereszti

2022. november 24.

Szerintem egyáltalán nem rossz termék, igaz valóban erősebb az illata, én sem ehhez vagyok szokva, előnyben részesítem a rutinomban a tiszta illatanyagmentes termékeket. Rossznak nem rossz, viszont egyáltalán nem nyúlok érte és hosszútávon semmi hatását nem éreztem így egy ideje ott parkol a polcon és teljesen haszontalan kategóriába soroltam. 😕 így nekem ez összességében kicsit csalódás. Ilyen áron, ami ennek a teljes ára, ezerszer jobb koreai termékeket lehet találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 24.

Zelezig

2022. október 25.

Úgy gondolom, hogy ártani nem ártott, de nem is segített... Sokat ígér,keveset teljesít. A kicsi, 30ml-es verziót vettem meg egy liciten. Nekem az illatával nem volt gondom, bár nem értem miért kell egyáltalán parfümőt rakni egy szérumba. A kiszerelése borzalmas szerintem, nem tudtam kis adagokat nyomni belőle. Ragacsos réteget hagyott az arcomon. Nagyon drágának is tartom, ahhoz képest, hogy ezen az áron milyen terméket kaphat az ember más gyártóktól. Biztos hogy nem fogom újra venni, alig vártam, hogy elfogyjon...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 25.

1Pegasus

2022. szeptember 19.

Nagyon nem jött be. Ok, hogy természetes összetevők, de mintha egy marék levágott füvet kennék az arcomra, olyan az illata. Ráadásul minden alkalom után hatalmas pattanás nő az arcomra. Direkt kipróbáltam, hogy hónapokig nem kentem, majd ahogy ezt használom, egy pattanás újra előjön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 19.

zdoreebaba

2022. augusztus 13.

Pontokra sikerült beváltamon, így töredéke áron tudtam beszerezni pár ezer forintért. Alapáron amúgy is sokallnám. Már régóta szemezgettem vele, hiszen hatalmas szérum fan vagyok, így ő sem maradhatott le a bakancslistámról. Korábban még nem használtam YR szérumot, ezért nincs viszonyítási alapom. Egy meglehetősen nyálas, nyálkás állagú termék, amiből bőven elég 1-2 pumpálásnyit felvinni a megtisztított arcbőrre. Nekem személy szerint elég nehezen itta be a bőröm és egy furcsa érzést hagy maga után, amit nem is tudok megfogalmazni. Nappali sminkek alá pedig tökéletesnek bizonyult. Jól lehet rá alapozni és megfelelően hidratálja a bőrt nyáron. Télen az biztos hogy kevés lenne. Az illata isteni természetes, növényi, valamint a pumpás kiszerelés is jó megoldás. Egyedül az állagával és felszívódó képességével nem tudok kibékülni. Újra nem veszem, de egynyári próbára jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

bibogi23

2022. július 4.

Hát sajnos nekem nem igazán jött be!Este használtam de jobb is mert nappalra esélyem se lenne nekem, eléggé ragacsos marad utána a bőröm nem jó erzés viselni!Egy pumpányit oszlattam el a bőrömön de még azt sem akarta maradéktalanul beszívnia bőröm!
Reggelre ez természetesen eltűnt és valóban puha lett a bőröm de mást nem érzékeltem!Számomra pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

rekusss

2022. január 23.

Finom az illata, könnyen és maradéktalanul beszívódik a bőrbe, 1 csepp elég belőle, nem irritál. Kipihentebb tőle az arcom, én rendszeresen Yves Rocher nappali és éjszakai arcápolókkal használom. Kedvezmény mindig van rá, úgy megéri kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine, Inositol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.