Yves Rocher

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Moncsee, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Élénkítő golyós szemkörnyékápoló friss, zselés textúrával. Regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A tekintet azonnal felfrissül és ragyogóvá válik, a szemkörnyéki karikák és táskák csökkennek, a fáradtság jelei eltűnnek. 1 hónapos használat után a szemkörnyéki ráncok csökkennek.

• Bőrgyógyászati és szemészeti felügyelet mellett tesztelt
  • Több mint 94%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr
  • Illatanyag-, ásványi olaj-, szilikon- és parabénmentes
  • Felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között

Ár: 3000 Ft , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Budapest 13. vagy 2. ker, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség
Ár: 3000 , Eladó: sztike
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel munkanapokon a WestEnd irodaház "A" toronynál (Ferdinánd híd felőli bejárathoz közel), hétvégén a Kolosy téren az Újlaki templom melletti buszmegállóban.

Aquariusgirl

2020. május 19.

Ajándékba kaptam a hidratáló krémjével együtt.
Nem rossz krém, talán a hidratáló hatása a legmeggyőzőbb számomra. Nyilván csodát ez sem tesz - ahogy másik drágább termékek sem - de legalább nem kell fél óránként kenni, hogy hasson. A hűsítést nem éreztem - nem tettem hűtőbe - viszont ez a golyós fej szerintem nem jó. A golyók között marad egy csomó krém, ami egyáltalán nem higiénikus!!! Ez nagyon nem tetszik benne. Egynek elment, de nem hiszem, hogy magamtól megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 19.

Ajándékba kaptam a hidratáló krémjével együtt.

PaNel95

2020. április 4.

Karikákra kerestem egy szemkrémet. Az üzletben ezt ajánlották, hogy ez az én korosztályomnak megfelel és a sötét karikákra, fáradt bőrre jó.
Első pár használattal nem is volt problémám vele. Szépen elkenegettem egy kis mennyiséget a szemem alatt. Egy kis fényes réteget hagyott maga után, ami miatt a sötétebb karikák gondolom kevésbé voltak feltűnőek, de lehet, hogy valóban segített rajtuk. Hűtőben tároltam, de én nem éreztem azt, hogy hedegebb görgők bármit is élénkítettek volna.
Aztán a 6-7. használat után, mikor felkentem, pár perc elteltével tiszta piros lett a bőröm ott, ahol bekentem. Úgy néztem ki, mint akinek bevertek (csak épp nem duzzadt fel a bőröm szerencsére) vagy mintha megégettem volna a szemem alját. Ciki volt, mert épp amúgy mentem valahova, és még volt pár percem indulás előtt és gondoltam, akkor használom, hogy frissebbnek tűnjek. Na ennek pont az ellentéte sikerült.
Ment a kukába rögtön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Ment a kukába rögtön.

balazskrisztii

2020. március 29.

Sajnálom, hogy megvettem. Se a fényvédőmmel, se sminkkel, se önmagában nem jó. Húzódik, nyákos, kellemetlen. Most, hogy nem járok emberek közé elpacsmagolom, egyébként a kukában landolna. Nem irritálja a bőrömet, csak az idegrendszeremet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Ncsk

2020. március 29.

Uuuhhh ez nagyon nem valt be, annyira, hogy a kukaban landolt 1-2 hasznalat utan. Szinte az egyetlen olyan termek YR -tol, ami ennyire emlekezetesen rossz elmeny volt. Annyira szaritott es szinte rancositott, epp az ellenkezo hatast tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

CeCeDrake

2019. szeptember 18.

Vásárlás mellé volt ajándék termék.
Semmi extra, hidratál, nem irritál, igazából jó termék.
Ár/érték arányban nem a legjobb.
A csomagolása nem lett a barátom. Sima tubusos megoldást kedvelem, ezek a görgők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Vásárlás mellé volt ajándék termék.
Semmi extra, hidratál, nem irritál, igazából jó termék.
Ár/érték arányban nem a legjobb.

AnnaDKovacs

2019. szeptember 6.

Nekem az első hét után (reggeli és esti használattal) már látványos eredményt hozott. Szerintem egy próbát mindenképpen megér.
4 csillag, mert viszonylag többet kell felvinni a szemek alá, hogy érezhető legyen a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Nincs különösebben nagyon pozitív sem, nagyon negatív tapasztalatom róla, ujra nem vennem, nagy változást a szememen nem látok, a kis görgői nagyon kellemesek, nappali arckremmel együtt használva nem art. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Ann86

2019. június 20.

Ajándékba kaptam egy vásárlásom mellé pár hónapja. Azóta használom, de semmiféle jótékony hatást nem vettem észre.Hála istennek a benne lévő alkohol nem irritál, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Nudlimo

2019. május 30.

Nem rossz krém, viszont nekem túl gyorsan fogy, ahhoz képest, hogy mennyibe kerül. Nem vettem észre különösebb változást, pedig reménykedtem, hogy segít a karikáás szemeimen. Nem hiszem, hogy újraveszem. Plusz pont az összetevőkért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

natasa

2019. május 27.

Kevés elég belőle, jól szívja a bőr. Elég jól ápolja a szemkörnyéki bőrt. A karikákra is elég jó hatással van, bár nem tünteti el őket. Sokféle szemkörnyékápolót próbáltam már, és elképzelhető, hogy ezt újra megveszem. Nekem elég kiadós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propanediol, Inositol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).