Yves Rocher

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: Kamillavirag, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A friss és hidratáló textúrájú maszk regenerálja a bőrt és véd a külső káros hatások ellen. A bőr azonnal fellélegzik, javul az oxigénellátása, emellett ragyogóvá válik, kisimul, csökkennek a fáradtság jelei.

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt
  • Több mint 91%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz
  • Természetes úton kinyert, ultrakoncentrált aphloia kivonattal, melyet könnyen beszív a bőr
  • Ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentes
  • Felelős erdőgazdálkodásból származó karton csomagolás
  • A hatóanyagot Madagaszkáron termelik környezetbarát körülmények között

PerfumePippi

2020. július 5.

Picit sűrű és ragacsos, de hajmosós nap után felkenve maradéktalanul beszívja a bőröm és nem kell utána éjszakai krémet kennem. Vagy ha nagyon hideg tél van, akkor utána kenek egy éjszakai ápolót is. YR pakolások közül ezt és a kék mélyhidratálót használom, hetente egyszer. A bőrömmel összességében elégedett vagyok, és ehhez ez a pakolás is hozzáteszi a magáét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

Rean519

2020. június 15.

Féláron vettem, így nekem megérte, de a teljes árát nem fizetném ki érte. Én szerettem. Mondjuk nem pont úgy használtam, ahogy írják. Nagyon nagyon vékony rétegben éjszakai arckrémnek működik a kombinált bőrömön. De ilyen kor vigyázni kell, mert ha picit is többet teszek, akkor ragad. Így viszont nagyon szépen ápol, reggelre szép puha lesz a bőröm és mivel nagyon pici kell egyszerre, sokáig elég :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Chica07

2020. május 8.

Hát... Mit is mondjak... Én a cégnél dolgozok, így szerencsére a selejtek közül ingyen, meg egyébként is jóval olcsóbban jutok hozzá a termékekhez... Ez konkrétan le lett selejtezve, úgy került hozzám - de még ingyen se nagyon kell, használom ugyan, bár nem tudom, minek... Nem még hogy cirka 7000 Ft-ért...! 😳😱😵🤯 Kicsit ciki a márkának.... Remélem, nem sokan próbálják ki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Banyika

2020. február 22.

Ajándékba kaptam, kétszer használtam. Valószínűleg azért, mert nem hozott átütő eredményt. Persze hidratált meg minden, de ennyi pénzért soha eszembe nem jutna megvenni. Az illata is zavart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Heni1983

2019. szeptember 24.

Nagy csalódás volt, de az YR tette magasra a lécet... Elixir Jeunesse arckrémeket használok és imádom őket. Kiegészítésként a Hydra Vegetal mélyhidratáló arcpakolását kentem fel hetente kétszer, ami tényleg olyan jó, ahogy itt, a krémmánián is dicsérik. Épp ezért voltam kíváncsi arra, hogy majdnem dupla ennyiért mit tudhat egy légző bőr maszk... hát, körülbelül annyit, vagy talán még annyit sem. Mint írtam, magas volt a léc, és átlagos/megfelelő minőségű a termék, ezért nem csillagozom le, de az ár-érték arányt figyelembe véve, és tudva, hogy náluk van sokkal jobb pakolás is, ez így csak 3 csillag. Elhasználom, de teljesen felesleges újat venni (inkább a HV-ből kettőt, helyette).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

HunFairy

2018. november 30.

Kellemes az illata, könnyű textúrájú, csodaszernek nem mondanám de nekem bevált. Egyszerre zsíros és vízhiányos a bőröm, ezért nehezen tálalok olyan maszkot/vagy pakolást, ami nem szárít és a hidratáló hatása/érzete a lemosás után is megmarad. Nah ez olyan :D felkenem, és lemosás után nem kell még plusz hidratáló krémet feltennem. Nem tudom, hogy bevált-e ténylegesen bármit is a leírásából, de nekem nagyon tetszik a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

exhocmomento

2018. augusztus 20.

Nooos, nálam sem történt semmi szemmel látható. (Egyébként szintén kis kiszerelés.) De belegondoltam, hogy: mert mégis minek kellett volna rajtam történnie? 21 éves vagyok, a bőröm a kombinált és a zsíros közötti tengelyen inkább utóbbi felé húz. Van vele egy rakat problémám, de a fakóság, fénytelenség, fáradtság, ráncosság nem jellemző rá. Akkor megint csak: mit is várok? Szerintem egyszerűen csak nem az én bőrtípusom, és pláne nem az én korcsoportom a célcsoportja ennek a terméknek. Egy érett, esetleg egy száraz(abb) bőrre tudom ezt elképzelni a leírása és ígéretei alapján.
A 91%-ban természetes eredetű, szép és izgalmas összetevők, az ásványi olaj, szilikon-, színezék- és parabénmentesség, a felelős erdőgazdálkodás, és a környezetbarát körülmények mind-mind nagy pluszpontok, az INCI viszonylag elején trónoló alkohol pedig nagy mínusz, úgyhogy maradjunk 4*-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Mimiti

2018. július 1.

Szintén a kis kiszerelést használom. Nem mondanám, hogy csodaszer, de látványosan frissebbé, egységesebbé és hidratálttá tette a bőröm, szóval nálam teljesítette az elvárásokat. Azt hiszem a termékcsalád sajátossága lehet, hogy nagyon szép fényessé teszik a bőrt egy darabig. Hagyományos módon, maszkként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

abernadett

2018. június 7.

Haaaaaaaaaat... Szerencsere csak a kis 30 ml-es kiszerelesben vettem meg, nekem konkretan semmit nem csinal, semmilyen formaban a borommel. Az illata kellemes, es a kiszereles is kivanatos, de ennyi. Nagyon sajnalom, mert azt hittem hogy egy valoban elixir lesz, amihez tudok nyulni, ha ugy erzem extraval szeretnem a boromet kenyeztetni. Picit huzodik is felkenes utan, furcsan ragacsos -szeru az allga, es borzasztoan tul van arazva. Ugy gondolom, hogy ha 2 szelet uborkat pakolok fel a boromre a hutobol, nagyobb valtozast erek el, mint vele.. Penzkidobas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

CeCeDrake

2018. június 5.

Kis kiszerelésben használom. Hát 😃 nem csinál semmit. Tényleg semmit. Ahhoz képest eléggé túl van árazva. Ígéretek vannak, ebből nem teljesít semmit. Még ismerkedünk, hátha jön a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid