Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Hidratálja és energizálja az arcbőrt az agávé nedv segítségével. Csak egyetlen lépés, és újra élvezheti a frissességet, bőre újra energiával teli!"

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt formula.
  • Több mint 90% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és színezékmentes.
  • Vegán termék.

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk+ 2 ajándék
Ár: 1600 , Eladó: littlebird
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: postázom is, Budapesten személyes átvétel, foxpost stb
pantyus

2019. november 25.

Egész jó kis pakolás, érzem hogy feltölti a bőröm és selymesebb lesz. A parfümöt kihagyhatnák belőle, egyébként egész jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Szettben vásároltam meg a "tesóival". Igazából csak kiváncsiságból, mert voltak már jól bevált maszkjaim más márkák kínálatából. Ebből kifolyólag voltak elvárásaim.
Kissé folyós az állaga, de pont ezért szépen fel lehet kenni, hamar megszárad, lemosás után puhább bőrt eredményez, de szinte minden maszk után friss arcbőr "érzetem"van. Illata kellemes, természetes, kis kiszerelése miatt utazáshoz tökéletes lehet, és becsapós a kis mennyiség, mert sok használatra elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Whosthatfitgirl

2019. május 17.

Nagyon szeretem ez a kis "gyorsmaszkot", mert ha nincs is sok időm, 5 perc alatt kellemesen puhává varázsolja a bőröm. Tènyleg kicsit folyós, de kevès is elèg belőle, nekem van, hogy felszìvja az egèszet, amit felkenek, nyilván, ha vastagabban viszed fel, akkor van mit letörölni 🙂 Nekem nem irritálja az arcbőröm, pedig kipirosodásra hajlamos, kicsit èrzèkeny.
Nem èrzem, hogy elnehezìtenè a bőröm, vagy hogy zsìrosodna. Másik kèt társát is szìvesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

ReiHUN

2019. május 17.

2 társával kaptam szettben (kímélő arcradír, tisztító arcmaszk). Nem kifejezetten szoktam őket együtt, egymás után használni, inkább külön-külön, mikor melyikre van szükség. De 3 lépéses tisztításként is tök jó, csak általában több terméket használok.

Az utasítás szerint 5 percig fenn kell hagyni, majd a felesleget letörölni egy vattakoronggal. Nagyon kellemes, természetes illata van. Elég folyós kis "krémecske", nem kell belőle sok, így sokáig elég. Mivel ilyen kicsi, könnyen lehet vinni utazáskor is. Az, hogy önmagában mennyire hatásos, szerintem nagyban függ a bőrtípustól. Az én arcbőröm valahol a normál és száraz között van, ezért én az arcápolásom egyik lépéseként szoktam használni. Tisztítás után tonizálok, használok valamilyen esszenciát, majd ezt, és ezután krémet. Minden lépésnél várok egy kicsit a beszívódással. Szóval ez is elég hamar beszívódik, de azért még érzem, hogy utána kell valami testesebb hidratálás a bőrömnek. Zsírosabb bőrűeknek szerintem egy könnyű nappali hidratálóként jó szolgálatot tehet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Aniko19870805

2019. április 15.

Elhasználom, mert nem pocsékolok, de nem jó. Nem hidratál, ellenben kissé csíp és kipirosodom tőle, ha sokáig hagyom magamon. Így 5 percnél tovább nem szoktam, és lemsom, nem letörlöm a bőrömről. Így nagyjából el tudom használni. Illata kellemes, kiszerelése jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

tsolya

2019. április 14.

Őszinte leszek, nem tudom, hogy hogy kellene teljesítenie. Sosem volt még dolgom, kifejezetten energizáló arcmaszkkal, így nem tudom, hogy milyen az amikor működik. Az arcradíros testvéréhez képest ebből jóval kevesebb is elegendő a teljes arcra, kicsit meglepett a géles állaga, de hamar megszoktam. Nagyon kevés is elég belőle, ezért bőven elég lesz 10 alkalomra is szerintem. Nem éreztem semmilyen kellemetlenséget a használata közben, nem csípett, nem irritált. Csak annyit vettem észre a használat után, hogy puhább lett a bőröm. Újra nem hiszem, hogy venném, így kipróbálásra nekem bőven elég volt ez a kis tubus is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

senskin

2019. március 6.

Ez már a második maszk, ami YR -től vettem és itt be is fejeztem velük. Szóval igazából egy semmilyen maszk, és még csíp is. Egy fokkal jobb mint az agyagos, ebben legalább nincsen alkohol.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

habuczkyhelena

2019. január 23.

Én szeretem és már használom vagy 10-15 alkalommal ugyan azt a tubust. Mivel csak vattakoronggal kell letörölni nem kell belőle húsz réteget kenni..szerintem puhább lesz tőle az arcom kellemesebb érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

EBoglarka

2018. november 17.

Nem rossz kis maszk, de én sem érzem csodaszernek. Kellemes illat, enyhe hidratálás. Az ígért 5 alkalomnál szerintem többre elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

KisKormos

2018. október 17.

Viszonylag sokat képes beszívni a bőröm belőle, elég rövid idő alatt. Nekem az árával nincs bajom, embere válogatja, hogy hány alkalomra elég. De kb egy újracsomagolt terméknek gondolom, mert a HYDRA VÉGÉTAL INTENZÍV HIDRATÁLÓ ARCPAKOLÁS szinte tök ugyanez. Hatásában is, állagra is, ígéretre is és illatra is. Egyszer ki akartam próbálni, de nem annyira extra hogy újravegyem. Inkább csak a csomagolása tetszett meg nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol