Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Hidratálja és energizálja az arcbőrt az agávé nedv segítségével. Csak egyetlen lépés, és újra élvezheti a frissességet, bőre újra energiával teli!"

• Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt formula.
  • Több mint 90% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.
  • Ásványi olaj- és színezékmentes.
  • Vegán termék.

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk bontatlan
Ár: 500 , Eladó: missblack99
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen

berni93

2021. június 28.

Akciósan sikerült hozzájutni, így annyira nem bánom, hogy megvettem. Az illata kellemes, talán kicsit puhább is lett tőle a bőröm, de különösebb hatást nem váltott ki nálam. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

floracska6

2020. október 30.

Nem jönnek be ezek a krém hatású pakolasok és az uborka miatt azt vártam hogy gel állagú lesz. Hát sajnos nem és nem is tetszett. A boromet nem zsirositotta mint sok drogérias pakolás de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

fagas

2020. július 6.

Nem is tudom,.....olyan semmilyen. Nem igazán érzem, hogy bármit is tenne a bőrömmel - de legalább nem is árt neki. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 6.

TheGirl

2020. április 1.

Hirtelen felindulásból vettem meg. Még nem találtam meg Az arcmaszkot, de szerintem nem ő lesz az. Kicsit felfrissíti az arcbőrt, hidratálja, de nem érzem, hogy annyira sokat nyújtana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

hayleygates

2020. március 3.

Nagyon szuper kis termék. Könnyű az állaga mégis megfelelően frissít és hidratál. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

EloiseBlack

2020. február 12.

Szeretem, hogy szinte láthatatlan és nagyon folyékony. Keveset kell belőle használni. Kb egy borsószemnyi adag elég az arcomra, így szerintem több mint 5 alkalommal használható. Az illata is egész jó. A legjobban pedig a tisztító(türkizes, zöld) maszk után szeretem. Munkába is jó használni, mivel nem látszik és 12 óra éjszakázás után csodákat művel az arccal. Szinte bármikor jó, önmagában olyan arc testápoló jellege van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

dynah13

2019. december 15.

Eleinte hasznaltam az eloirasok szerint, eleg jo volt, de kicsit maceras volt, hogy olyan sokat varjak, majd toroljem le, meg sokszor foloslegesen vartam, mert beszivta a teljes adagot a boron, igy alternativat talaltam ki :)
Kevesebben kentem fel es arckremkent hasznaltam inkabb, vagy napkozben frissiteskent.
Utazaskor egyebkent en szeretem ezeket magammal vinni, mert praktikus a meretuk es a kiszerelesuk, nem kell mericskelni es nem folynak ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

pantyus

2019. november 25.

Egész jó kis pakolás, érzem hogy feltölti a bőröm és selymesebb lesz. A parfümöt kihagyhatnák belőle, egyébként egész jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Szettben vásároltam meg a "tesóival". Igazából csak kiváncsiságból, mert voltak már jól bevált maszkjaim más márkák kínálatából. Ebből kifolyólag voltak elvárásaim.
Kissé folyós az állaga, de pont ezért szépen fel lehet kenni, hamar megszárad, lemosás után puhább bőrt eredményez, de szinte minden maszk után friss arcbőr "érzetem"van. Illata kellemes, természetes, kis kiszerelése miatt utazáshoz tökéletes lehet, és becsapós a kis mennyiség, mert sok használatra elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Whosthatfitgirl

2019. május 17.

Nagyon szeretem ez a kis "gyorsmaszkot", mert ha nincs is sok időm, 5 perc alatt kellemesen puhává varázsolja a bőröm. Tènyleg kicsit folyós, de kevès is elèg belőle, nekem van, hogy felszìvja az egèszet, amit felkenek, nyilván, ha vastagabban viszed fel, akkor van mit letörölni 🙂 Nekem nem irritálja az arcbőröm, pedig kipirosodásra hajlamos, kicsit èrzèkeny.
Nem èrzem, hogy elnehezìtenè a bőröm, vagy hogy zsìrosodna. Másik kèt társát is szìvesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol