Yves Rocher

Ár:   2400-3900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tbkaaa, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Ár:   2400-3900 Ft
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag és krémes állagú tápláló testápoló, amely a hozzáadott karitévajnak köszönhetően rugalmassá, puhává és üdévé varázsolja még a nagyon száraz, igénybevett bőrt is.

Kiszerelés: 150 ml

Ár: 2800 , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy postaköltség ellenében
Pocok96

2018. február 11.

Nagyikámnak vettem méghozzá a lábára. Trombózis volt 2x a lábában így nem túl jó a vérkeringés az adott szakaszon, de leginkább a lábfejében. Esténként szokta használni óvatosan belemasszírozva, és látványosan segít ez a krém! Csak minden másnap/harmadnap szokta használni a lábán, vagy ha a könyöke nagyon száraz akkor alkalmanként azt is bekeni vele. Szereti nagyon, nem irritálja a bőrét, pedig szegénynek nagyon vékony, érzékeny a bőre. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Ladybrown

2016. október 4.

Ajándékba kaptam még tavasszal a barátnőmtől, akkor elhasználtam a 3/4-ét, most, hogy beköszöntött a szeles idő, a maradék 1/4-e is elfogyott. Elég sűrű krém, jobban a bőrbe dolgozásra nekem nem vált be, mert kukacosodott a kezem alatt. Én úgy használtam el, hogy este vèkonyan kentem magam be, éjjel volt ideje beszívódni és reggelre puha bőrrel ébredtem. Hatása egyébként nem tart hosszan, tavasszal, ősszel elég, télen szerintem kevés, nyáron meg az állaga a melegben elviselhetetlen. Illata van, se nem jó, se nem rossz, reggel én már nem is szoktam érezni. Egynek jó volt, újra azonban biztosan nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

PerfumePippi

2016. március 13.

A 3. számú testápolóm, nagyon szeretem, még az intenzív illatát is imádom,de tényleg csak alkalmilag érdemes használni, nehogy a bőr túl hozzászokjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

telelle

2016. február 19.

Összesen két tégelynyit elhasználtam, az elsőnél bálványoztam, nagyon jól működött télen a száraz bőrömön, aztán a másodiknál valahogy kiszerettem belőle, az illata is erős. A hatása még mindig szép és 40%-os kuponnal nem olyan drága (attól függ, mihez képest: feleannyi, mint egy TBS testvaj, de kétszer annyi, mint egy Alverdés), én mindkétszer azzal vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

katacita

2015. december 14.

Ajándékba kaptam egy rendeléshez, de már korábban is gondolkoztam rajta, hogy megveszem, örülök, hogy nem tettem.
Bár imádom a testvajakat és a sűrű krémeket, az idők során rájöttem, hogy nem ezen múlik az, hogy egy testápoló mennyire hidratál. Ennél például azt érzem, hogy rácuppan a bőrömre (amúgy szörnyen ragacsos), nem szívódik fel rendesen, és csak ott ül a bőröm tetején és nem csinál semmit. Nem az a bőr-melegére-olvadó testvaj, hanem egy zsíros, nehéz krém, ráadásul szerintem az illata is szörnyű, olyan nagymamás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Hankasz

2015. december 6.

Nagyon jó krém. Kicsit sűrű, de viszonylag gyorsan beszívódik. Tökéletesen hidratál. Az illata édeskés, téli, sokáig érzem magamon, és nagyon szeretm. Jól műkódik együtt a parfümömmel. Az ára elég borsos, újra venni emiatt nem fogom, legalábbis teljes áron nem. De ajándékként nagyon örülnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

Szász-Benczúr

2015. március 16.

[javítva]

Na, nekem ez *lenne* az, amit gondolkodás nélkül csodaszernek tudnék bejelölni.
De sajnálom a sok parfümöt benne (egy ekcéma jellegű sebemet tényleg ez nem hagyta begyógyulni, más illatanyag mentes krémekkel simán javult).
Plusz borzasztó drága, még akciósan is. Először naponta-kétnaponta használtam lábra, így iszonyú gyorsan fogyott, ennek nagyon nem örültem.

Újravettem, és a második tégelyt már csak elsősegélynek vetem be: náthától kisebesedett orra, zsepivel kidörzsölt felsőajakra, semmitől helyre nem jövő porzó száraz lábra.

Eddig más nem bírt el a bőrömmel télen, ennek sikerült.

Jól beszívódik. De rettentő illatos. (Én nem szeretem amúgy sem, de azóta tudom, hogy nem is teszek vele jót a bőrömnek.)

Az ára és az irritáló illatanyag miatt keresek rá alternatívát.
Viszont akiket ez nem zavar, hatékonynak ez az eddigi leghatékonyabb, amit próbáltam.

Én meg jobban szeretem ezt a testápoló verziónál; az csak OK volt, de ez hozta meg számomra a megváltást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 16.

[javítva]

Na, nekem ez *lenne* az, amit gondolkodás nélkül csodaszernek tudnék bejelölni.

Eddig más nem bírt el a bőrömmel télen, ennek sikerült.

Az ára és az irritáló illatanyag miatt keresek rá alternatívát.

Adri_87

2014. november 26.

Szerintem így télen nagyon nagyon hasznos kis kence :) Esténként használom ( 2-3 naponta)
Imádom az állagát, sűrű, zsíros,tápláló, és kellemes visszafogott az illata.
Kell neki pici idő, hogy rendesen beszívódjon, és alaposan be kell dolgozni a bőrbe, de nekem bejött. Újravenni nem fogom, mert szerintem ennyi pénzt nem ér, de azért el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Imádom az állagát, sűrű, zsíros,tápláló, és kellemes visszafogott az illata.

kocsita

2014. július 25.

Nagyon száraz szokott lenni a lábszáram télen-nyáron, és ez az első testápoló, ami viszonylag hosszú ideig hidratáltan tart. Szőrtelenítés után is szuperül nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Makkancs

2014. február 13.

A krém változata jobban bejön, mint ez a vaj, de azért ez is messze jobb, mint az eddigi testápolóim. Szeretem az illatát is, annak ellenére, hogy édeskés. Tápláló mivolta ellenére elég gyorsan beszívódik. Olyan igazi télre való kence száraz bőrűeknek. Ezt a tégelyt ajándékba kaptam a rendelésem mellé, de a testápolóját venném inkább újra, mert nem szeretek belenyúlkálni - utálom, hogy a körmöm alá megy, és a tubus tisztább is-.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate