Yves Rocher

Ár:   1000 Ft és 3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   1000 Ft és 3000 Ft
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Narancsvirág, levendula és keserűnarancs illatú, relaxációs eau de toilette.

JudithBeauty

2019. május 12.

Nagy kedvenceim a levendulás és a citrusos illatok is, de először csak a 20 ml-es kiszerelést volt merszem megvenni. Első kifújáskor kicsit erős illat csapta meg az orromat, de aztán szépen kialakult, ami egyszerre frissítő és relaxáló hatású. A narancsvirágot sokszor intenzívebben érezni, mint a levendulát, de ez nem baj, bár kifejezetten a levendula miatt vásároltam meg.
Az ára kedvezőnek tűnhet, viszont a tartóssága olyan gyenge, hogy sokszor kell utána fújni, emiatt hamar elfogy, főleg a 20 ml-es. Emiatt levonok egy csillagot, viszont maga az illat nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Lillith

2019. január 21.

Nem is gondoltam volna, hogy ez az illatvilág ilyen jól fog működni a bőrömön. Kimondottan kellemes, friss, üde illat, teljesen beleszerettem. Tartóssága rajtam egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 5.

Kellemes illat, nem tolakodó, decens, és sokáig megmarad.A keserűnarancs egy kis pluszt ad hozzá, kifejezetten tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 5.

nicole74

2017. augusztus 11.

Hááát, nem vagyok elájulva, nekem gyöngyvirág illata van. Hamar elillan, ruhára fújva tovább megmarad.
A citromos sokkal finomabb :)

Rájöttem, mire emlékeztet: The Body Shop Moringa frissebb változatban :)
Kár, hogy hipp-hopp elillan. Olyan meseszerű :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

A citromos sokkal finomabb :)

Rájöttem, mire emlékeztet: The Body Shop Moringa frissebb változatban :)
Kár, hogy hipp-hopp elillan. Olyan meseszerű :D

Ferita

2017. június 14.

Nekem elsősorban lakásillatosítóként funkcionál. Finom illat,de magamon nem tudom viselni. Mivel rendélés mellé volt ajándék,így nem bánt a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

senskin

2017. május 9.

A citrussal ellentétben, ez már egy kis finomság. narancs levendulával. Igazi friss virágbomba tavaszra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Mesi13

2017. április 18.

Isteni finom, természetes, zöld-virágos illat. A tartóssága nem az igazi, de imádom vele fújkálni magam. Sokan dicsérnek, milyen finom, és én örülök, hogy nem tolakodó. Azt hiszem, ez hosszan tartó szerelem lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Timitami

2017. február 18.

Nagyon tetszik az illata, üde, természetes, szolid, a levendulát kevésbé érzem benne, pedig amiatt vettem meg, de kárpótol a kellemessége. Nem okoz allergiát, kiütéseket, kipersenéseket. Jó az ára is, lehet fújkodni, csak sajnos rajtam nem annyira tartós, de hát ez nem igazi parfüm. Nem is tudom, mennyire kéne tartósnak lennie, de hát fújhatok újra belőle. Mondjuk az jó benne, hogy nem hagy illatfelhőt, nem illatozom méterekről vele. Én télen is fújtam magamra, és nagyon jól esett. Néha este zuhanyzás után is fújtam magamra, jó érzés ezzel az illattal elaludni. Jól szór a szórófeje, egész koncentrált, így oda megy, ahova tényleg én akarom. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

samtelen

2016. december 2.

Feltöltöttem, ha már pont aznap találkoztam vele először, amikor kijött a boltokba és aznap épp a születésnapom is volt, úgyhogy nem volt kérdés, hogy mit kapok egyik barátnőmtől :-) és azonnal megtetszett. Régóta szerettem volna egy narancsvirágos illatot ami feldob a tavaszi-nyári hétköznapokon és nem tolakodó. Nekem a komolyabb, nerolis illatuk túl krémes, ez frissebb, "harapósabb". A 20 ml-es kiszerelést tudom a táskában hordani: mivel nem túl tartós, viszont nem is drága, így lehet fújkodni nyugodtan. Best buy, érdemes kipróbálni.

Update: egész nyáron ez volt a hétköznapi illatom, a 20 ml-es olyan jó árban van, hogy gyakorlatilag body sprayként fújkodtam magamra napközben a táskából előkapva. Igaz, ehhez az is kellett, hogy gyenge a tartóssága és a sillage-a. De csalódást nem okozott, ha jön majd a hőség, megint előveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Villango

2016. szeptember 5.

Tényleg hasonló mint a nagytestvér Neroli :) nagyon jó kis illat, és ahhoz képest ami, elég tartós is.
Még mindig nagy őszi-téli illatkeresésben vagyok, mert a párom sem szereti rajtam a testes téli illatokat, meg én sem magamon.
Kezdem feladni....de ő egész ígretes jelöltnek tűnik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Kezdem feladni....de ő egész ígretes jelöltnek tűnik. :)

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.