Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit.petes, Módosítva: 2012. október 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadású téli kézkrém.

katalinmyy

2013. május 8.

Jó kis kézkrém :) kellemes illatú, kicsit hígabb állagú és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Jó kis kézkrém :) kellemes illatú, kicsit hígabb állagú és gyorsan beszívódik.

sofye

2013. február 23.

Számomra ez a tökéletes kézkrém, pedig már próbáltam párat. Csak ismételni tudom az előttem szólókat: jól hidratál, könnyen felszívódik, finom az illata!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

klemi

2012. március 11.

Nagyon szerette a kezem sok++++++++++++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Nagyon szerette a kezem sok++++++++++++++

SmilingfullyB

2012. március 7.

Én is attól tartottam, hogy nagyon édes lesz, de kellemesen csalódtam. Nagyon hamar beszívódik, jól hidratál. A 30 mLes próbaverzióját a táskámban hordom...még. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

la.petite.peste

2012. február 20.

Először féltem, hogy nagyon édes lesz az illata, de egyáltalán nem zavaró. Nagyon gyorsan beszívódik és szuperül hidratál. Tényleg nagy kár, hogy limitált, lehetne többféle állandó kézkrémjük is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Judiit

2012. február 20.

Limitált szériás termék. Isteni illat, gyorsan beszívja a bőr. Nálam megfelelő volt a hidratálása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 20.

radioaktiva

2012. február 18.

Az enyém is most fogyott el, és újra vettem volna, de limitált volt sajnos. Nagyon tetszett az illata és jól ápolta a kezeimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 18.

judit.petes

2012. február 18.

Kellemes illatú kézkrém,nem túl zsíros,és gyorsan beszívódik,szépen ápolja a bőrt. Kár,hogy limitált kiadás :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.