Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. december 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Színtelen, ugyanakkor illatosított ajakápoló fűszeres mandarin illattal, mely védi és a táplálja az ajkakat.

mdalma46

2017. október 26.

Hidratálni nem hidratál, de nagyon jó illata van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Hidratálni nem hidratál, de nagyon jó illata van :D

Kence123

2017. augusztus 29.

Nagyon jól hidratál és komolyan mondom karácsony illata van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nagyon jól hidratál és komolyan mondom karácsony illata van :D

hemettidia0

2017. január 26.

Karacsonyra kaptam, nagyon finom illata van viszont ha hidratalas szempontjabol keresek ajakapolot nem ehhez nyulok legelosszor. Ezt inkabb csak szagolgatom, majd ha lemenet ez a szaraz teli idoszak semmi ketseb, biztos elhasznalom majd de egyenlore inkabb a hidratalo kepessegem veszem erenynek igy a teli honapok folyaman

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Karmilla

2017. január 23.

Karácsonyra kaptam, Kellemes illatú, nagyon zsíros, de valahogy 10perc után szárazabbnak érzem a szám mint elötte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Prikkel

2016. december 28.

Nem igazán hidratálja a szám.
Sűrűn újra kell kenni, ha azt a kis hidratáltságot fenn akarom tartani.
( az illata viszont jó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Nem igazán hidratálja a szám.
Sűrűn újra kell kenni, ha azt a kis hidratáltságot fenn akarom tartani.
( az illata viszont jó)

Pocoknyusz

2016. december 26.

Őszintén szólva nem vagyok egy rutinos ajakbalzsam-használó, szóval fogalmam sincs, mit lehet egy ilyen terméktől várni... Mindenesetre az illata lenyűgöz, egész intenzíven lehet érezni, és az íze is elég különleges, ha véletlenül a nyelvemre kerül. Érzetre... Balzsam az ajkamon, amíg ne nem nyalódik :D Különösebben cserepes sose volt a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

FeketePiroska

2016. december 14.

Kisebesedett tőle a szám, szóval ... hiába finom az illata.

Nekem kevés a hidratálása , 3 perc múlva újra ki van cserepesedve a szám. Esetleg ilyen általános hidratálónak el tudom képzelni, de akinek komolyabb hidratálási igényei vannak annak ez szerintem nem fog használni. Az illata viszont finom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Kisebesedett tőle a szám, szóval ... hiába finom az illata.

Ferita

2016. november 24.

A tavalyi ajakbalzsam volt életem első teljesen elfogyasztott balzsama.Ehhez is ugyanolyan reményeket fűzök. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

Cukiduda

2016. november 18.

Az üzlet előtt vettem észre, hogy megint elszórtam az ajakápolómat, úgyhogy volt indok beugrani és vásárolni az YR-ba. :D Meg is vettem azonnal ezt a kis cuki ajakápolót. Nagyon tetszik a csomagolás, a kupak is jól zár. Maga az illat nem tolakodó, visszafogott mandarin. A krém állaga kellőképpen zsíros, kenhető és nem ragacsos. Hamar rendberakta az ajkamat, tetszik a hatása. Pindurkát túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate