Yves Rocher

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

2016-os limitált karácsonyi kiadás

Gyengéden tisztítja a kezeket és illatozóvá varázsolja azokat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

SzaszaK

2017. április 3.

Illata nagyon jó!
Kis kiszerelés, 1-2 hónapig elég volt.
Viszont nekem kellett utána a krémezés, valamint a sebes kezemet csípte mikor megmostam...azt pedig nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Illata nagyon jó!
Kis kiszerelés, 1-2 hónapig elég volt.

agnesbagi

2017. január 8.

Kézmosó szappanból általában a legolcsóbb Baleát/Isanát szoktam venni, de ahogy az előttem véleményező is :-), én is azt tapasztaltam, hogy érezhetően jobb a minősége azoknál, nem volt az a szárító érzés, mint a többi szappannál. (Azt hiszem megérné áttérnem egy drágább márkára, mert a kezem iszonyatosan ki szokott száradni télen.) Az illata fantasztikus, karácsonyhoz nagyon passzolt. Sajnálom, hogy limitált, téli időszakban biztosan újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Szaszmancs

2017. január 1.

Kézmosó téren nem szoktam nagyon extrázni, a 250 Ft-os balea utántöltők teljesen jó szolgálatot tesznek, de ennek most nem tudtam ellenállni. A minősége érezhetően jobb az előbb említettnél, nem kell belőle olyan sokat használni és az illata mennyei. Utána használom a kézkrém párját, így teljes az élmény. Ettől függetlenül drágának tartom, úgyhogy nem lesz állandó darab, mondjuk limitált, szóval nem is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Ferita

2016. november 24.

Minden évben elsők között rendelem meg ezeket a karácsonyi különlegességeket.Karácsony illat függő vagyok.A hatása épp olyan,mint a többinek,de olyan szép...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

heather

2016. november 15.

Kellemes,számomra inkább narancsos illatú.
Gyönyörű design,de átlagos hatás jellemzi.
A megszokott fűszeres narancs vonalon mozog,nem valami forradalmár.De az ünnepi hangulatot hozza.🍊🎄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Kellemes,számomra inkább narancsos illatú.
Gyönyörű design,de átlagos hatás jellemzi.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid