Yves Rocher

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vattacukorfalat, Módosítva: 2020. október 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

Kíméletes a bőrhöz, ugyanakkor hatékonyan szabályozza az izzadást és véd a kellemetlen szagképződés ellen.

• 48 órás izzadásgátló védelem
  • Frissességet és tisztaságot biztosít szárazon tartva a bőrt
  • Nem hagy sárga és fehér nyomokat a ruházaton
  • Könnyű textúra, amely gyorsan szárad
  • Illóolajokat tartalmaz

macooka

2021. február 6.

A boltban végigszaglásztam mindhárom új dezodort és olyan jó illatuk volt, alig bírtam dönteni közöttük. Gondoltam ezzel kezdek és majd szépen kipróbálom a többit is. Hát ez nem fog megtörténni, mert ez a termék borzalmas. :( Nemhogy 48 órás izzadásgátló védelme nincs, de 4 órás sem. Esküszöm, jobban izzadok 4 óra után, ha ezt használom, mintha nem használnék semmit. Ráadásul tél van, nem tudom nyáron mi lenne, felkenném és instant büdös lennék? Az illata nagyon jó, erre jár a két csillag, de a hatása az nevetséges. Sajnos a fele ennyibe kerülő Nivea nagyon bevált, ez viszont nem. Én nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.