Yves Rocher

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2017. december 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Az őrölt barackmag természetes hámlasztó hatású, a saro-olaj tisztító hatásáról ismert, az agavénedv hidratáló. Növényi öszetevők: kékagavénedv, bio mezőgazdaságból származó őrölt mandulamag és szezámolaj, őrölt barackmag, saro illóolaj, madagaszkári mangiferin.

LiiL

2019. augusztus 22.

Narancsbőrre vettem igazából, arra nem volt valami hatásos. De aztán átállítottam a hátamra és a karjaimra. Nem rossz, de nem is csodaszer. Ráadásul alig lehet levakarni ha a kád aljában megáll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Lunalaluna

2018. január 24.

A karomra és a hátamra használom. Szeretem a barack illatát, úgyhogy ezt is. A szemcsék nem apróak, de ennek ellenére kíméletesen lehet vele radírozni, de nem erősen dörzsölöm vele a bőröm. Szerencsére irritációt nem okozott és nem éreztem, hogy szárított volna. Heti 1 alkalommal használom, az arcomra nem merném azért felkenni, nem vagyok olyan bátor... Szintén születésnapi ajándékként tettem rá szert. Hogy megvenném-e? Még nem döntöttem, biztos megnézném, hogy milyen alternatívák vannak még. Más a csomagolása, mint a képen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

makeupvivus

2018. január 13.

Az illata csodálatos számomra. A vidéki gyerek korom jut róla az eszembe. Amikor már a fák alatt "barnultak" meg a barackok. Az arcomra szoktam használni. Viszont a teljesítményét egy olcsóbb bőrradír is tudja. Az illatát viszont nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

rafi

2018. január 7.

Szülinapi ajándék volt, de azóta nagy kiszerelésben is megvettem, a csomagolása változott. Annak ellenére, hogy azt írják, hogy arcra ne használjuk, én kifejezetten arra használom. Míg más bőrradíroknál ezerrel dörzsölöm az arcom, hogy csináljon is valamit (meg közben elolvadnak a szemcsék, stb.) addig vele gyengéd masszírozással abszolút elérem a kívánt hatást, és minden elhalt hámsejttől megszabadulok. Nem is lesz tőle piros az arcom, nem csíp, nem szárít, pont ilyet kerestem az arcomra, nem gondoltam, hogy TESTradírok között fogom megtalálni. Plusz pont az összetevői, hiszen az új változat még parabén mentes is. Kicsit drágállom, de törzsvásárlói kuponokkal egész jó áron hozzá lehet jutni, arcra használva rendkívül nagy kiszerelésnek számít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

vikusz57

2017. december 9.

Szülinapi ajándék volt Yves Rocher-től ,heti 1 alkalommal használom,kellemesen radíroznak a szemcsék.Teljes áron nem venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 9.

Pircs

2017. november 26.

Más a csomagolás mint a képen, de azt hiszem ez az. Jól radíroz, de túl durvák a szemcsék. Nem karcol nagyon de furi. Tusolásnál megáll a kád aljàn mint a homok :) de ettől a hatása még jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Annis

2017. november 20.

Tetszik az illata, de a szemcsék olyan furcsák, túl nagyok. Jól radíroz, de utána nem árt a fürdőkád lefolyóját kitisztítani. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

fomsarb

2017. november 18.

Szülinapi ajándék volt az YR-tól. Kipróbáltam, nem oké nekem. A peeling kesztyű a sima tusfürdővel sokkal jobb. Ráadásul nem jó illatú, és a zuhany aljáról szinte eltávolíthatatlan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Makk Zsuzsó

2017. november 14.

Kellemes illatú, zselés alapban vannak a radírozó szemcsék, a Balea hasonló termékéhez képest jóval kevesebb. Viszont ez is elég, alaposan, de gyengéden tisztít, simítja a bőrt. Nem érzem, hogy szárítana. Csak alkalmanként használom, mert általában kémiai hámlasztókat használok, de amikor instant hatás kell, akkor fizikai bőrradírhoz nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Vendy254

2017. november 13.

Hát én egyszer megvettem mert önbarnítót használtam ami előtt ugye nem árt a radírozás. Nem rossz bár ezek a szemcsék szerintem túl durvák, mire végig megyek a testemen addigra a kezemen lassan bőr sincs, bár tény hogy jól radíroz de keresem még a megfelelőt. most szülinapomra is ezt kaptam ajándékba, természetesen elhasználom :) tetszik az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.