Yves Rocher

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Ár:   1190 Ft és 1790 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd növényi lemosó alap, energizáló hatással, több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.

pH semleges, etoxilátmentes, parabénmentes

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

takacszsini

2021. július 1.

Habfürdőként használva nagyon jól megmarad a hab, viszont az illata könnyen elmegy. Sima tusfürdőként azonban nagyon jól beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

KiAn

2021. április 12.

Fantasztikus őszibarack illata van. Ha többet használok tovább marad a bőrömön az illata. Nem szárít szerencsére. Annyira jó barack illatot varázsol a
fürdőszobába. Próbálgattam az Yves Rocher többi tusfürdőjét is, de nekem ö a nyerő. Most nagyon rá vagyok kattanva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

eszti0607

2021. március 18.

Imádom a tartós illatát, nem szárítja a bőröm. Jól felfrissít reggelente.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Imádom a tartós illatát, nem szárítja a bőröm. Jól felfrissít reggelente.

sztike

2021. február 4.

Kezd komolyan érdekelni, hogy mit tesznek kivétel nélkül az összes Yves Rocher tusfürdőbe, amitől zuhany után olyan száraz lesz a bőröm, mint a jóféle tapló. Az illatuk nem kimondottan rossz (ennek sem), de kritikán aluli, amit a bőrömmel művelnek. Fájdalmasan feszül és húzódik, testápolózás nélkül elviselhetetlen. Soha nem vettem még magamtól Yves Rocher tusfürdőt, de valahogy mindig utolérnek (ajándékként vagy mert valaki a családból átpasszolja). Lassan ott tartok, hogy meg sem fogom próbálni őket, egyből mennek ecsetmosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

vmarti

2021. január 9.

Nagyon szeretem az összes illatot,nem irritál,nem szárít,felfrissülök tőlük. Örök kedvencek maradnak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

EloiseBlack

2020. november 8.

Szeretem a barack illatot. Nem túl tolakodó és jól lehet vele habfürdözni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Szeretem a barack illatot. Nem túl tolakodó és jól lehet vele habfürdözni.

zdoreebaba

2020. november 3.

Nem semmi tusfürdő. Nem hittem volna, hogy ennyire odáig leszek érte. Amennyire géles állaga van olyannyira habzik. Az illata a frissen leszedett sárgabarackhoz emlékeztet, amit a csillagánizs szuperül megbolondít. Felüdülés a használata egy hosszú, fárasztó nap után. Engem szerencsére nem szárított. Nagyon természetes illara van, szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

bernadettu

2020. augusztus 20.

Régóta vágytam erre a tusfürdőre, de úgy voltam vele hogy párat el kéne használni mielőtt megveszem, aztán egy akcióban 400 ml tusfürdőt adtak ajándékba így nem is volt kérdés hogy ez lesz az.
Az illata engem a barackos ice teára emlékeztet de sajnos fürdés közben valami kellemetlen mellék illata lesz és a bőrömet is szárítja. Egyébként jól tisztit, könnyű lemosni.
Lefokoztam kézmosó szappannak, így jobban bevált de nem hiszem hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

macooka

2020. augusztus 2.

Isteni illatpárosítás, imádom használni. Kellemes, géles állag, jól felhabzik, nem szárít egyáltalán. Ráadásul nem csak zuhany közben érezhető az illatfelhő, hanem utána is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dhewilgirl

2020. július 13.

Nagyon fincsi :) Isteni illata van, jól habzik, lassan fogy, nem szárít, szóval szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid