Yves Rocher

Ár:   890 Ft és 1450 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   890 Ft és 1450 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéd növényi lemosó alap, energizáló hatással, több mint 98% természetes eredetű összetevőt tartalmaz.

pH semleges, etoxilátmentes, parabénmentes

maow

2020. március 28.

A legélethűbb sárgabarackillat, amit valaha is szagoltam, nem émelyítően édes, nem tolakodó. Imádok vele zuhanyozni! Az illat tartóssága közepes, tusfürdő létére egész sokáig érződik. Én is csak megerősíteni tudom, hogy könnyen habzik, kevés is elég belőle, és nem szárít. Akciósan vettem meg, a kis kiszerelés áráért nagyot kaptam. Ha egyszer elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

tothblancsi

2019. december 26.

Ajándékba kaptam így nyilvánvalóan nem tudok rosszat mondani rá, hiszen az illata nagyon finom, jól habzik, és nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

DittiH

2019. december 10.

Valamiért a gyerekkoromat idézi az illata, eszméletlenül finom, gyümölcsös, nagyon kellemes érzés vele zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Fzks

2019. szeptember 8.

Kellemes nyári/őszi illat, nem szárít.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Kellemes nyári/őszi illat, nem szárít.:)

konbo

2019. augusztus 26.

2 éve ez volt a nyári limitált kiadás. Mikor nem lehetett már venni nagyon elszomorodtam. Most, hogy újra van megint ezt veszem. Nem viszketek tőle, újrahasznosított tubus, isteni nyáridéző illat . Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Benedetta88

2019. augusztus 6.

Egyik legjobb illat kombináció:) Frissítő, finom barack illat. Nagyon jól habzik, mint a többi YR tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

vkata96

2019. július 14.

Imádtam, isteni illata van. Igazi őszibarack, nem az a mézes mázas mű illat. A többi yr tusihoz hasonlóan ez is szépen habzik, nem szárít, és az illata is viszonylag sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Yeliz

2019. május 8.

Új kedvencem lett és szerencsére fürdés után még érzem magamon az illatát. Remélem ez állandó termék lesz és a testpermettel együtt tökéletes párost alkotnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

brigsi18

2019. április 11.

Egyszerűen imádom,frissességet ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 11.

Egyszerűen imádom,frissességet ad.

jakabsara

2019. április 5.

nagyon finom tavaszi illat, nem émelygősen édes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

nagyon finom tavaszi illat, nem émelygősen édes.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid