KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zhilia

2017. december 4.

Az itt olvasott sok pozitív vélemény hatására megvettem ezt a sampont én is, hiszen eléggé hullott a hajam.
Több, mint egy hónapja használom és lekopogom, azt kell mondanom, hogy használt! Imádom ezt a terméket!
Hajmosás után sokkal-sokkal kisebb hajcsomóval találkozom, ami meg már teljesen természetesnek mondható.
Ez nekem nagy öröm és megkönnyebbülés! :)
Az illatával sincsen semmi bajom, én még szeretem is. Picit talán gyakrabban kell hajat mosnom, mint azelőtt.
Együtt használom a regeneráló hajbalzsammal, ami jó a vékony szálú göndör hajamra.

Zhilia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Ez nekem nagy öröm és megkönnyebbülés! :)

cskittix

2017. november 22.

Harmadik mosás után azt kell, hogy mondjam, hogy kevésbé hullik a hajam, bár lehet magától is elmúlott volna ez az őszi "hajváltás". Az illata számomra borzasztó, amit a párom sokszor meg is jegyez, bár ő is ezt használja már a hajhullására, így kénytelen elviselni.:) Ha valóban használ számunkra megéri elviselni ezt a szagot. Nekem is száll tőle a hátközépig érő hajam, de antisztatikus balzsammal együtt használom. A korpásodásra és zsírosodásra teszek hozzá teafaolajat és szerintem a csalánsampont is el fogom mellette használni.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

nikimanó

2017. november 14.

a szaga nem jó pedig nem vagyok erre túl érzékeny, és nem is szeretem a túl parfümös dolgokat. babahajam lett tőle de borzas hatású a fodrász szt. jól tisztít. szerintem jól habzik is. kicsit híg, ez furcsa. végül is megfelelő, nem ront a hosszú festett hajam állagán de nem is csoda. az ára a tigi-nek harmada, ezért végül is elégedett vagyok.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Tatinta

2017. november 13.

Babahajam lett tőle, jó az illata.
Nehezen habzik - kétszer kell vele samponozni.
Nekem hamarabb zsírosodott tőle a hajam, illetve nagyon könnyen szálló volt tőle, emiatt a kettő dolog miatt -1*-ot levonok tőle.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Babahajam lett tőle, jó az illata.
Nehezen habzik - kétszer kell vele samponozni.

mazsoletta

2017. november 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket és nem kellett csalódnom. Nekem bejön az illata is és használ! Egyre kevesebb kihullott hajszál bukkan fel a kád alján hajmosáskor. Jól tisztít, kevésbé zsírosodik a hajam és az állaga is pozitív irányban változott, puhább és fényesebb lett. Én és a párom is megadjuk az 5 csillagot :)

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Kitti66

2017. november 6.

Az illatát nagyon megszerettem, elsőre nekem is fura volt. Rengeteg babahajam lett tőle és egyre kevesebb hajam hullik. Tényleg jó kis sampon, a fürdőm alap darabja lett.

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

natasa

2017. november 2.

Az utóbbi időben elég sokat gyengült a hajam, így igyekszem hajerősítő termékekkel ápolni. Ezt a sampont az eladó csajszi ajánlására vettem. (Nem is samponért mentem amúgy, csak elkezdtünk beszélgetni róla.)
Nagyon szeretem használni. Kellemesen habzik, és nekem tetszik - az egyébként elég megosztó - erős növény illata is. A hajam pedig igen gyorsan kezdett nőni. Amire pedig nem is számítottam: nagyon fényes, puha, selymes is lett. A használatával egy időben egyre többen kérdezgették, hogy mivel festem a hajam (hennával, de eddig is), mert olyan szép árnyalata és fénye van. Ezt a hatást én a samponnak tulajdonítom.
Remélem továbbra is erősíti hosszabb távon, de én most is elégedett vagyok ezekkel a hatásokkal. Nem zsírosítja a hajam, nem szárítja (balzsamot nem is használok), nem nehezíti el.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

hkrisztina

2017. november 2.

Göndör hajra egy sampon legyen szilikon, szulfát-, alkohol- és parabén-mentes. Ezt mind hozza, de a szaga az borzalom, ezért kár volt bele a parfüm. Így csak 4 csillag.

hkrisztina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

gingerbloo

2017. október 26.

Elég kevés yves rocher terméket szeretek, szerintem többnyire nem használnak és/vagy drágák.
Nekem hamar zsírosodó fejbőröm van extra száraz és töredezett véggel (göndör). Eddig mindig zsíros hajra való samponokat vettem, és csak egy volt ami igazán használt, erre kivonták a forgalomból.

Aztán gondolkodtam, hogyha a zsírós arcbőrre nem akarok szárító arckrémet tenni, akkor zsíros hajra miért használunk olyan sampont, ami csak leszedi az összes természetes olajt a bőrröl? Így ezáltal csak még zsírosabbá tesszük a hajunkat. Hullott is a hajam, száraz de zsíros is volt egyszerre, így ezért váltottam erre.

A szaga trágya, nagyon rossz, mint a parlagfű, de annak örülök, hogy legalább nem parfümös.
Jól tisztít, a hajam kevésbé lett zsíros és a hajhulláson is segít. Eddig minden rendben vele

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

dezsixeniiia

2017. szeptember 20.

Véleményem szerint egy nagyon jó sampon. A hajhullásomban segített, az illata pedig nagyon jó, nagyon sokáig érződik. Újravevős :)

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.