KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

pattelin

2018. május 17.

Sajnos nekem nem vállt be! Nagy mennyiségű hajhullás vette nálam kezdetét, igaz, hogy valószínűleg hormonális okokból. De már majdnem egy flakonnal elhasználtam és ez a termék semmit sem segített! Elkezdtem más, gyógynövényes sampont használni és az meg pár alkalom után már csökkentette a mennyiségét a kihullott hajszálaimnak. Értem én, hogy hormonális problémát nem gyógyít, de reméltem, hogy legálább minimálisan használ!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Metal

2018. április 19.

Nem hogy nem segített de még korpás is lettem tőle.

Metal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nem hogy nem segített de még korpás is lettem tőle.

Melcsike83

2018. április 18.

Nagyon akartam szeretni, DE... borzasztóan szárítja a fejbőröm, ott is hámlik, ahol eddig soha, amerre csak éri a sampon. Hiába balzsamozok és olajozok utána, nagyon szárít, ugyanakkor gyorsabban is zsírosodik tőle a hajam. Mind emiatt nem tudom huzamosabb ideig használni, szóval, hogy hatásos-e, az számomra sose derül ki.
Az illata nekem még tetszik is, szeretem a gyógynövényes illatokat.

Melcsike83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Az illata nekem még tetszik is, szeretem a gyógynövényes illatokat.

sreka33

2018. április 16.

Több hónapon át használtam, de sajnos nem sok sikerrel. Erősen szárított így balzsamozni kellett utána. A hajhullást nem csökkentette, de dúsító hatása az volt.

sreka33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

TDiana

2018. április 7.

Nekem szerencsére nem hullik a hajam, ajándékba kaptam, és mivel pont kifogyott az előző samponom, ezt kaptam le a polcról. Az illata tényleg nem a legjobb, de nagyon puhává varázsolja a hajat, nem szárítja ki, ami nekem fontosabb tulajdonság.

TDiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Alida8

2018. április 4.

Eszméletlen büdös a szaga, ha megmosom vele a hajam a közelembe nem jön senki. Viszont a hatását IMÁDOM. Megállt a hajhullás, dúsabbnak ha tőle a hajam. ár-érték arányban kitűnő.

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

cicaaholdrol

2018. március 30.

Itteni vélemények miatt vásároltam meg. Eddig 4-5x használtam. Állaga rendben, habzása rendben, illata teljesen jó! (hozzáteszem régen a volt anyósomnak stikában használgattam az YR-es arcápoló cuccait, és ezt azt illatot már arctoniknál is éreztem). Hajhullásomat mérsékelte, ez a legfontosabb!

UP: már 1 teljes flakonnal elhasználtam, és már bekészítve a 2. Mostanában nagyon zilált lett a fejem, aztán rájöttem, hogy mi nem stimmel, tele lettem babahajakkal, amik meredeznek az égbe :D hozzáteszem mást nem szedek/használok, így csak ettől lehet. 5* megerősítve!

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Nika25

2018. március 29.

Szárít és nekem kicsit büdös :D Viszont megszüntette a hajhullásomat, nem zsírosít és sokáig elég. Újravevős :)

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

reka0107

2018. március 25.

Férjem szereti nagyon. Nekem a sampon illata tolakodó.

reka0107
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Férjem szereti nagyon. Nekem a sampon illata tolakodó.

vviki

2018. március 22.

Nekem a szagával nem volt bajom, de nagyon szárított, állandóan viszketett utána a fejbőröm:( Viszont valóban szépen tisztít.

vviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.