Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Megújult változat!

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

Ár: 700Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után foxpost

AVoracsek

2020. október 19.

A hajhullásomat sajnos csak kis mértékben csökkentette, viszont a nagyon szereti a hajam. Kellemes, puha lesz tőle a hajam. A fejbőröm sem viszket annyira, mint más, korábban használt és sokkal drágább samponoktól. Most már a sokadig flakonnál tartok és nem tervezem, hogy lecserélem. Az illata nagyon kellemes, az állaga szuper. Könnyen, jól eloszlik a hajamon, jól habzik, jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Moniko

2020. szeptember 29.

A hajhullásomon valamennyire csökkentett, de hihetetlenül szereti a hajam, ilyen puha és kellemes hatású még semelyiktől sem vol. Megerősíti a hajam. Valamint a hajmosást is ki tudom vele húzni.
Viszont képes rá a hajam, hogy megszokja a terméket így váltogatnom kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Viszont képes rá a hajam, hogy megszokja a terméket így váltogatnom kell.

vkata96

2020. szeptember 17.

Nem szerettem meg, nem hatott a hajhullásomra, és eléggé szárít is. Nem is használtam el az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Ametiszt1981

2020. július 27.

Nekem bevált ez a sampon, a termékcsoportba tartozó hajhullás elleni tonikkal és balzsammal együtt használva 2 hét után megállította a hajhullásomat. Ugyanígy anyukámnak is, akinek drasztikusan hullott előtte a haja, ezért igazi megkönnyebbülés volt számára, hogy mosáskor alig pár szálat lát a fürdőkádban (ő is a három terméket kombinálja). Én 4 hónapja használom, szereti a hajam, fényes, selymes és az illatát is kedvelem. :) Az előző verzióját sajnos nem ismertem, de ez a termék nekem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Liara0826

2019. december 17.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, de csalódtam. Ezzel is az a baj, mint a márka többi termékével, mérhetetlenül sok parfümöt tesznek egy egészen jó inci-be. Nekem a fejbőröm nem bírta és az orrom se. A hajam puha volt tőle és nem egy rossz sampon, de én ki sem tudtam várni hogy használ-e a hajhullásomra, mert pár hét után nem bírta a fejbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

jakobs

2019. november 30.

Nem vettem észre hogy kevésbé hullna a hajam(régi változatánál se ) de szép puha lesz és az illata is jobban tetszik a réginél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

szeretemafeketet

2019. november 23.

Az előző verziója valami csoda volt,a kis maga frissen vágott fű szagával,hát igen ez már nem olyan...a csomagolása kifejezetten nem tetszik,a formulája meg végképp nem,de megszokásból elhasználom. Az előző verziója csodát tett a hajammal! 1 év alatt nem nőtt semmit ,amint nőtt rögtön le is tört,mielőtt elkezdtem volna használni 1 év használat alatt kb 10 centivel hosszabb és sokkal-sokkal szebb a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 23.

SunnyBunny

2019. november 23.

Csatlakozom az előttem írókhoz. A korábbi változata a kedvenc samponom volt, azért mert: amikor rettenetesen hullott a hajam - segített, megállította a hajhullásomat+sok babahajam lett; az illatát is nagyon szerettem, alig vártam, hogy balzsam is legyen ezzel az illattal; az állaga pont jó volt; legalább kettőt vásároltam belőlük ha betértem az üzletbe.
és akkor az Új változatról: én azt hittem, csak a csomagolása más. De, sajnos nem :( !! Az új csominak köszönhetően, nem lehet megszagolni az üzletben, bár így hogy ismertem (akkor még azt hittem), nem is tettem volna. Otthon, felbontás után egyből szerettem volna megillatozni, és nagyon elszomorodtam, amikor azt éreztem, hogy az az illat, amit annyira szerettem sehol sincs :( olyan a szaga mint bármelyik "mű / parfűmösnek mondott" samponnak, - nem szeretem. Az állaga még ijesztőbb: valami nagyon fura, nekem a gyöngyházfényű körömlakkok jutottak róla eszembe...de, ugye itt egy samponról van szó...A használatát követően pedig azt vettem észre, hogy szárít is. Összefoglalva, bárkinek is volt az ötlete ez az új verzió (itt még megjegyezném, hogy már nem az van, hogy ha rohanunk akkor gyorsan lekapjuk a polcról, kifizetjük és megyünk tovább, mivel az mindegyiknek uolyan a csomija, így állok a polcnál és keresem, hogy melyik is az :( ezért is -1 pont) kérem szépen vissza a korábbi verziót. Vagy ha valaki tudja hol lehet még beszerezni a korábbi verziót, légy szíves jelezze :) megjegyzés:csak azért értékelem 1 csillagra, mert anélkül nincs comment, egyébként 1 csillagot sem adnék, inkább minuszokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

DianeLockhart

2019. november 12.

A régi változat nagyon szuper volt még a mindenre érzékeny, seborrheás fejbőrömre is. Szerettem a fura illatával együtt. Hajhullásra csak közepesen vált be, de egy jó minőségű, jó összetételű sampont kaptam jó áron. Az új változat sajnos nem válik be. Az illata finom, az állaga is selymesebb, de borzasztóan zsírosít, és már másnap rossz szagú tőle a fejbőröm. Most kicsit kétségbeestem, hogy mit használok majd helyette, mert ezt is olyan nehezen találtam meg...A régire 5 csillagot adtam volna, erre csak kettőt tudok adni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

engelagica

2019. november 11.

Imádtam a régit, mert ha a hajhullást nem is állította meg 100%-ban, de sokkal kevésbé zsírosodott a hajam. Akár 3-4 napig is kibírtam hajmosás nélkül. (Hozzáteszem nagyon vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos sajnos a hajam)
Az új formula viszont rettentő nagy csalódás. 2 napot sem bírok ki hajmosás nélkül ill. elkezdett viszketni a fejbőröm tőle, ami az előzőre egyáltalán nem volt jellemző. Sajnos új sampon után kell néznem... :(
Követelem vissza régit! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Követelem vissza régit! :D

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Fructooligosaccharides, Pantolactone, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.