Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. június 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Megújult változat!

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

DianeLockhart

2019. november 12.

A régi változat nagyon szuper volt még a mindenre érzékeny, seborrheás fejbőrömre is. Szerettem a fura illatával együtt. Hajhullásra csak közepesen vált be, de egy jó minőségű, jó összetételű sampont kaptam jó áron. Az új változat sajnos nem válik be. Az illata finom, az állaga is selymesebb, de borzasztóan zsírosít, és már másnap rossz szagú tőle a fejbőröm. Most kicsit kétségbeestem, hogy mit használok majd helyette, mert ezt is olyan nehezen találtam meg...A régire 5 csillagot adtam volna, erre csak kettőt tudok adni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

engelagica

2019. november 11.

Imádtam a régit, mert ha a hajhullást nem is állította meg 100%-ban, de sokkal kevésbé zsírosodott a hajam. Akár 3-4 napig is kibírtam hajmosás nélkül. (Hozzáteszem nagyon vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos sajnos a hajam)
Az új formula viszont rettentő nagy csalódás. 2 napot sem bírok ki hajmosás nélkül ill. elkezdett viszketni a fejbőröm tőle, ami az előzőre egyáltalán nem volt jellemző. Sajnos új sampon után kell néznem... :(
Követelem vissza régit! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Követelem vissza régit! :D

Panni21

2019. szeptember 24.

Én már csak ezt az új formulát próbáltam. Kétszer mostam hajat vele, majd félretettem, mert rettenetesen szárít. Ennyi idő alatt nyilván esélye nem volt hatni. Annyi a problémám, hogy mosáskor úgy érzem, sok hajam hullik (fésülködéskor, hála az égnek, nem), ezért is próbáltam ki.
Most a párom használja már olyan 2-3 hónapja, nem panaszkodik rá, de nem is kérte, hogy ezt vegyem újra. A hajhullásán sajnos nem segített semmit, pedig bíztam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

XiaoBai

2019. szeptember 21.

Az előző hajhullás elleni sampont imádtam, ebben egyelőre csalódott vagyok :( Az illata sokkal jobb, ebben már van parfüm, és mintha jobban is habzana, de sajnos hamarabb zsírosodik tőle a hajam (az előzővel ki tudtam tolni 1 nappal a hajmosást, most visszaállt a "régi rendszerbe"), és ez nem ad neki olyan jó kis "vattás" tartást, amitől máskor dúsabbnak látszott a hajam. A hajam rettenetesen hullik, már csak ha belesimítok az ujjaimmal is, bár ez attól is lehet, hogy most ősz van, ilyenkor sok mindenkinek szokott amúgy is hullani. Emiatt azért nem húzom le teljesen, megvárom, amíg véget ér a szezon, aztán meglátjuk, javít-e valamit a helyzeten (a régivel 3-4 szál hullott ki / hajmosás). Nem szeretnék megint váltani, az Yves Rocher samponját 2 éve használom folyamatosan, eddig toronymagasan a legjobb samponom volt, nagyon csalódott lennék, ha megint keresnem kellene az Igazit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Brunettee

2019. szeptember 10.

A korábbi formulát is szerettem, és ezzel sincs bajom. Nem a hajhullás megállítása miatt használom (bár valamennyit abban is segít, de nem csodaszer), hanem mert szeretem. Szépen nő tőle a hajam, nem zsírosodik jobban, jól tisztít, szerencsére nem irritál, és engem az illata se zavar. Nálam abszolút befutó, nem tervezem lecserélni, pedig már több, mint egy éve használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

birdy70

2019. szeptember 7.

Az előző formula sokkal jobb volt. Ettől hamarabb zsírosodik a haj és nem tartja a formáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

se98

2019. június 20.

Tegnap vettem, ma mar ki is probaltam, balzsamot nem hasznaltam hozza, csak a kifesulest segito Schwarzkopf kék BC spray kondicionalojat. Elso tapasztalatkent, nagyon kellemes illatu, jol tisztit, nagyon szep fenyes tole a hajam es nagyon puha! Hajhullas elleni hatasarol majd meg kesobb updateelek! Megelolegezem neki addig az 5 csillagot! A flakonert kulon plusz pont! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Fructooligosaccharides, Pantolactone, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.