KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

fruzskai

2018. február 19.

Szerintem az egyik legjobb hajhullás elleni sampon, ha az ember elég ideig kitart mellette. Az én hajamnak legalább 3 hónap kellett mire igazán kifejtette a hatását, de azóta egy két szál hullik ki hajmosáskor, és fésüléskor sem sokkal több. Az tény hogy a szaga nem a legjobb, de simán meg lehet szokni. Az ára pedig csak hab a tortán, pláne, hogy kevés is elég belőle, így elég sokáig kitart egy flakon.

fruzskai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

czannaa

2018. február 19.

Szerintem borzalmas szaga van és nem vettem észre változást sem a hajamon hajhullás tekintetében.

czannaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

tinyblackpaw

2018. február 19.

Engem a legkevésbé sem zavar a gyomnövény illat, egyébként sem érezhető hajmosás és száradás után. Az állaga kellemes, krémes, viszont elég erős a tisztító hatása. Feltételezem ez később a hajvégeknek sem fog kedvezni de az első használat után nem éreztem, hogy sprőd lett volna az egyébként elég száraz végű, töredezett hajam, amit persze a hajvégápolónak és a balzsamnak is köszönhetek inkább. Nem mondom, hogy egészségtelenül sokat hullik a hajam de azért nem ártana ha csökkenne a hajhullás, erről persze több használat után tudnék csak nyilatkozni.

Eddig meg vagyok elégedve vele, nem zsírosít, talán kicsit szárít, de ezt balzsammal és hajvégápolóval lehet kompenzálni, szépen kifésülhető, kellemes tapintású lett tőle a hajam. Meglátjuk hogyan teljesít hosszabb távon :)

tinyblackpaw

dreammiyss

2018. február 2.

Már a második tubussal használtam el. Hihetetlenül sokat segített/segít a hajamon pár hét alatt. A maréknyi kihullt hajam helyett már csak az átlagos mennyiségű szálakat fedezem fel. A barátom nem szereti az illatát, de én hamar megbarátkoztam vele, sőt már nagyon kedvelem is. Szeretem ezt a terméket és hálás vagyok neki!❤️

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

sziluetta

2018. február 1.

Hajhullás miatt vettem, természetes sampont kerestem, mert féltem hogy valami allergiám lehet és biztosra akartam menni. Láttam az itteni véleményeket, és úgy voltam vele, hogy erre a samponra váltok. Azóta már a harmadik másmilyen hajhullásra való samponomat használom, mivel ez semmit sem javított a hajamon. Illetve, és ezt minden hajhullás elleni samponnál észrevettem, valami szörnyen szárítja a hajam többi részét, a hajvégeim állandóan törnek, pedig kapnak balzsamot, hajvég ápolót, és az egész hajam sprőd, illetve a sampon kiöblítése után ökölnyi csomókat kell kibogozzak benne, ami velem soha sem fordult elő régen.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Olivliv

2018. január 31.

Már lassan egy fél éve ezt használom, és ezidáig fel sem tűnt igazán, hogy mennyire is jó ez a hajamnak. Ma megcsaltam őt az új Garnier-es botanic therapy ricinus olajos samponnal, és rögtön meg is bántam, a hajam megállás nélkül hullott miatta, töredezett, és az állaga mint a szénakazal, olyan volt. Amikor meg ezt a sampont használtam, alig hullott, csak pár szál hajam, nem szárított, szép fényt adott, minden tökéletes volt és még az illata is tetszik, szóval szerintem maradok ennél. Abszolút megéri az 5 csillagot.

Olivliv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

daisydream

2018. január 28.

Remek sampon, szerintem az illatával sincs gond. Nyers, zöld növényillat,olyasmi mint a frissen kaszált mezőé. Szépen megállìtotta a hajhullásomat. A hajvégeket kicsit szárìtja, de ez minimális jojoba,vagy argánolaj használatával orvosolható.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

cicaaholdrol

2018. január 19.

Itteni vélemények miatt vásároltam meg. Eddig 4-5x használtam. Állaga rendben, habzása rendben, illata teljesen jó! (hozzáteszem régen a volt anyósomnak stikában használgattam az YR-es arcápoló cuccait, és ezt azt illatot már arctoniknál is éreztem). Hajhullásomat mérsékelte, ez a legfontosabb!

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Timcsi23

2018. január 12.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatosan... Hajhullason nem segített, illata nem zavaró de nem is kellemes, ezt még valahogy ki lehet bírni. Szárít, ami mondjuk az én esetemben lehet pozitív, hiszen gyorsan zsírosodó hajam van. Őszintén szólva nem olyan nagy szám, mint ahogy az itteni vélemények alapján gondoltam. Ha elfogy, biztos hogy nem veszem újra.

Timcsi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Izibizi

2018. január 7.

Isteni illata van. Hajhulláson nekem nem segített, de nagyon szép fényes lesz a hajam, illetve a hajmosást plusz egy nappal ki tudom tolni. Kicsit szarít mivel szerencsére parabéneket nem tartalmaz, de ezt egy jó kis kókuszolajos pakolással hajmosás előtt meg lehet oldani vagy egy jó balzsammal.

Izibizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.