Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beus12, Módosítva: 2014. április 30.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Panni21

2016. február 24.

Friss faforgács illata van, nagyon kellemes, különleges. Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, az illatát még másnap is érzem magamon. Egyedül a flakonnal gyűlt meg a bajom. Maga a krém nem túl sűrű, de így is elég nehéz kinyerni. Tegnap végelkeseredésemben már fejjel lefelé rázogattam a flakont, még a kezemben nem végezte a kívánt mennyiség hatszorosa. Kicsit körülményes, de jó lesz ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

geucsa

2016. január 21.

Az illatáról egy papírbolt jut eszembe, de legalább nem tolakodó. Tetszik. Nagyon jól beszívódik, hidratál és reggeli tusolás után használva még este is érezni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

maladicta

2014. június 25.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, nagyon jó testápoló: hamar beszívódik, nem ragad, kellően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

vavey

2014. április 29.

Ma mondta egy eladó, hogy már nem gyártják. Szomorú vagyok... Bár télen kevés volt, de nagyon szépek (voltak) az összetevői, finom illattal és jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Aaaudrey

2014. március 20.

Kimondottan parabén mentes testápolót kerestem, amiből kettő van az Yves Rochernél. Ezt választottam végül, bár kipróbálva a kezemen az illata nem tetszett igazán. Este aztán egyből be is kentem magam és maximálisan elégedett vagyok vele! Nagyon könnyen kenhető, könnyed krém ami szuperül hidratál, kellemes puha lett a bőröm és az illata is rendben volt, egész kellemes:) Örömmel fogom elhasználni.
895 Ft-ért ilyen nagy tégely nagyon megérte! Szerintem ezt fogom újravásárolni az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

angelcare

2014. március 8.

Mivel már untam a shea vajas macerát gondoltam beruházok egy könnyedebb de natúr testápolóra a levendulás alverde mellé.Jó kis testápoló ez!Könnyen felszívódik,nem hagy ragacsos érzetet és az illata-bár fura- sem rossz.Ha nincs időm-kedvem a levendulás shea vajjal kenni magam akkor remek szolgálatot tesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

red fox

2014. február 3.

Álmaim testápolója!
Nem ragad, gyorsan beszívódik, finom illata van és bio gazdaságból való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 3.

Álmaim testápolója!
Nem ragad, gyorsan beszívódik, finom illata van és bio gazdaságból való.

Ágic@

2014. január 29.

Az én bőröm nem érzékeny, de így is érzem a különbséget ez és néhány olcsóbb testápoló között :) Nagyon tetszik, jó minőségű termék. Az illata kifejezetten enyhe, olyan, mint az aloe verás hűsítő krémeké. Nagyon jó benne, hogy szinte maradéktalanul beszívódik a bőrbe, nem hagy foltot meg zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

mihrek

2014. január 16.

Néhány hónapja használom ezt a testápolót, és nagyon megkedveltem :) Normál bőröm van, kivéve, ha egy rosszabb minőségű tusfürdő kiszárítja, de már igyekszem figyelni az összetevőkre :) A normál bőrömre pedig télen rá szoktam segíteni egy kis könnyed testápolóval, és idén erre esett a választásom, és nem bántam meg. Szerencsére nem kell minden este használnom, hetente 1-2-szer szoktam tusolás után magamra kenni, és nagyon szeretem, kellemes, természetes, nyugtató, "zöld" illata van, olyan tisztaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

k.boglarka

2013. december 27.

teljesen korrekt, finom de nem túl erőteljes illata van , hamar beszívódik, puha lesz tőle a bőröm

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.