Yves Rocher

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Buklika, az összetevőket feltöltötte: Keffi, Módosítva: 2020. december 14.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven regenerálja, és nyugtatja a nagyon száraz, a hideg és/vagy a külső káros környezeti hatásoknak kitett kezeket.

• növényi eredetű összetevők
  • bio mezőgazdaságból származó árnika kivonat és karitévaj.

Kinga218

2020. június 16.

Megszerettem ezt a krémet, nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, rendszeres használat során a téli hidegebb időben is ápoltak, hidratáltak maradtak a kezeim, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

silence

2020. április 12.

Kellemes állagú (nem túl híg, de nem is túl zsíros) kézkrém, jól szétoszlatható, könnyedén felszívódik. Normál és enyhén száraz bőrre ideális, viszont a cserepesre száradt kezekkel már nem tud mit kezdeni, nem tudja úgy helyrehozni, mint a Neutrogena. Az, amire hirdetik (hideg ellen) számomra nem vált be, nekem zsírosabb krémre, erősebben hidratáló hatásra van szükségem a hideg időben, vagy ilyenkor, amikor az átlagosnál sűrűbben fertőtlenítjük a kezünket.
Amúgy tényleg szuper krém, a Neutrogena után ez vált be leginkább, amiket próbáltam az évek során.... amikor csak szimplán száraz a bőr, és nincs szükség plusz regenerálásra, akkor tökéletes hidratálást nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

PaNel95

2020. április 4.

Nagyon jó kis krém, szeretem.
Eléggé masszív, tömör, ezért kicsit több kell belőle, hogy a kezeimen el tudjam kenni. Viszont a hatása nagyon jó, és szépen beszívja a bőröm.
Elég kiadós mennyiség. Kb. 2 hónapja vettem és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Nagyon jó kis krém, szeretem.
Elég kiadós mennyiség. Kb. 2 hónapja vettem és még mindig van benne.

dynah13

2019. december 15.

Tavaly talaltam ra erre a csodara, azota a kedvenc kezkremem hideg es szeles idoben!
Mar 1 hasznalat utan erezheto a hatasa, folyamatos hasznalat mellett pedig szep puha es hidratalt marad az ember keze :)
Szerintem telitalalat, en mar csak ezt hasznalom telen! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Szerintem telitalalat, en mar csak ezt hasznalom telen! :)

Alkoholok: Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Coconut Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Ceteareth-33, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Ceteareth-33, Xanthan Gum
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum/Fragrance

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.